Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 27
simicska hozzászólása #191[válasz] 2007. július 25. (szerda) 13:21:42
vicc az egész arany tomika ,mint spori. azért olyanok a bírók amilyenek,mert féláron vezetnek csak azért ,hogy szerepelhessenek .. Olyan emberk mint Varga S. Forgács , ábrahám máshol csak öregfiuk mérkőzésen működhetnének ott is csak jó akarattal. csípi a szemüket az izzadság ha egy métert futva kell megtenni.ezért látnak félre szándékosan.

beach king hozzászólása #190[válasz] 2007. július 25. (szerda) 13:03:43
Sziasztok!Sajnos nem tudom elhallgatni a véleményem a szalóki játékvezetés színvonaláról.Szerintem egyszerűen katasztrófális volt.Azért merem ezt így kijelenteni, mert én is jv. vagyok és őket a mi megyénkben még a pálya közelébe sem engednék(max. szemetet szedni meccs után).SPORIK!!!Ajánlom a figyelmetekbe:KÖVETKEZETESSÉG!!!!!!Ismeritek a szót???Tudjuk már eldönteni azt is, hogy ha egy gól szabályos.Ha nem megy akkor válasszatok másik hivatást.Tudjátok ti is mint én, hogy ezt csakis szívből lehet csinálni.Egy jó tanács:SZABÁLYKÖNYV!!!Forgassátok kicsit többet!!!

G P Beach Kings hozzászólása #150[válasz] 2007. július 23. (hétfő) 11:22:51
Spori, az rendben van, hogy hibáztok, de hogy szabályos gólokat nem adtok meg, amit mindenki lát, csak éppen az aktuális spori nem, az nem profizmus kérdése. És ha ez sorozatban fordul elő és mindig a kis csapatok kárára, akkor abban a magamfajta halandó némi szándékosságot vél felfedezni. Ha pedig szóvá teszik Nektek, MEGSÉRTŐDTÖK!!! Az fel sem merül bennetek, hogy esetleg tényleg hibáztatok.

Szerény tudás hozzászólása #144[válasz] 2007. július 19. (csütörtök) 09:20:33
Köszi spori az öszinteséged.
SZŐKE KAPITÁNY, tényleg szeretünk focizni. És Te? Vagy csak a statisztika érdekel, a produktum nem?
A Nemzetinek a játékosállományával 10 különbséggel kellett volna verni mindenkit a Te meglátásod szerint ("Csak két csapat van"). Nem így történt.
A mondanivalóm lényegén nem változtatok: Nincs szükségük bírói segítségre!!! Vagy nem lenne.

spori hozzászólása #143[válasz] 2007. július 19. (csütörtök) 02:12:43
sok sikert, és jó felkészülést mindenkinek! Vigyázzatok magatokra ebben a nagy kánikulában!!! Egy Széchenyi idézettel szeretném nyugóvóra hajtani végre a fejemet:"Mindenki tegye a maga kötelességét, ne valami egyebet, de azt ugyan emberül"(a matekterem falán volt a középiskolában:-)). Hajrá strandfoci!

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #142[válasz] 2007. július 18. (szerda) 22:15:28
Ugye azt te sem hiszed "Szerény tudás", hogy az összesítésben 31.helyen(2 tornából) álló Stáb P. megszoríthatta volna a Nemzetit Abádon??? Csoportjában 3-ból 3 vereséggel.
Azt hiszem ők inkább szeretnek mint tudnak!

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #141[válasz] 2007. július 18. (szerda) 22:06:56
Bízzunk a sikeres folytatásban mind a csapatok mind a játékvezetés terén, a látványos játék miatt pedig irány Tiszakécske ahol elég erős mezőny állt össze. Ott találkozunk! Hajrá!

spori hozzászólása #140[válasz] 2007. július 18. (szerda) 20:34:22
Sziasztok! Játékvezetés terén egyetlen egy kényes ügyet nyugodtan megoszthatok veletek. 1. Nemcsak arra kell figyelni, hogy jóval kisebb szabálytalanságokért is fújni kell - így nyilván több alkalommal kell ezt tenni -, hanem arra is, hogy a két játékvezető szinkronban legyen, azaz ugyanott húzza meg a határt a szabálytalanságoknál. Ha sokszor fújunk, akkor egy idő után megszokják a csapatok, hiszen ide is, oda is ugyanúgy ezt tesszük... Tehát csak idő kérdése és a csapatok elfogadják!
A bökkenő ott van, ha a két játékvezetőnél máshol húzódik ez a határ - mármint a szabálytalanságok megítélésének határa. Sajnos tény, a játékvezetés nagypályán se egységes, így egy lényegesen kifinomultabb sportág esetén még nehezebben lehet számonkérni ezt. Ez egyfajta paradoxon, de biztos vagyok benne, hogy a bírók nem aljas indokkal, előre megfontolt szándékből fújnának. Mi is amatőrök vagyunk, mint Ti. Graham Pohl például profi:-), de Ő is hibázott, Ivanov is profi és Ő is beleszaladt egy lap osztogatós meccsbe...Profi nem profi nem számít, egy csónakban evezünk és ez nagyon fontos. A mi érdekünk is, hogy fantasztikus, közönségszórakoztató játék alakuljon ki.Csakhogy sajnos többször kell beleavatkoznia a játékvezetőnek, többször kell "vezetni" egy strandfoci meccset. Nem tudja magát kivonni (mint pl. egy jó jv. nagypályás meccsen), így sajnos többet kell "szerepelnie" is - jó értelemben. De a lényeg a két játékvezető közti összhang, erre kell törekedni. És bizony Szalókon voltak nem összeszokott párosok, ez tény. Ennyi, és nem több. Ez egy őszinte vélemény volt! Sportbaráti üdvözlettel: spori

Szerény tudás hozzászólása #139[válasz] 2007. július 18. (szerda) 20:08:43
SZŐKE KAPITÁNY!
Örülök, hogy az eredmények alapján ítéletet mersz mondani, én viszont ott voltam.
Az elsőn 3-0-ás Stáb vezetés helyett 2-1 volt oda a bírók miatt. 8-3, 3-3 volt félidőben. 9-4 tényleg sima volt, tét nélkül, két továbbjutott csapat A többi ezen a szinten szoros, szerintem.

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #138[válasz] 2007. július 18. (szerda) 18:26:08
Szerény tudás! Megnéztem az eredményeiket 6:1, 8:3, 9:4,6:3,2:2,5:3 ebből max egy lehetett keserves.

1. oldal, összesen: 3
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

123
Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország