Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 27
SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #137[válasz] 2007. július 18. (szerda) 18:21:03
Szerény Tudás! Én ezt nem biztos,hogy szenvedésnek nevezném 119 ponttal még nem nyert tornát az idén senki.
De te biztos jól láttad?

Szerény tudás hozzászólása #136[válasz] 2007. július 18. (szerda) 17:22:29
Kedves spori!
Igazad is van a minőség javításra tett észrevételeidben, de csak abban, és ne feledd, amit sajnos mindig el kell mondanom:
Én fizetek azért, hogy itt legyek, a sporinak fizetnek érte.
Ergo: Ő nem lehet ámátőr!!!
A Nemzeti meg szenvedett hétvégén, biztos a gyenge ellenfelek miatt?!
Kellemes focizgatást mindenkinek, Almádiban találkozunk.

krumplistészta hozzászólása #135[válasz] 2007. július 18. (szerda) 15:01:18
Ettől függetlenül a "sporiknak" még be kéne tarta(t)niuk az alapvető szabályokat. Azon felül amit elmondtál, szerintem az se ártana spori. Egyébként - az utolsó két mondattól eltekintve - egyetértek veled! Mert azokat remélem te se gondolod komolyan...

spori hozzászólása #134[válasz] 2007. július 18. (szerda) 13:21:53
Kedves strandfocisták!
A strandfocit szerencsésebb lenne levegőben játszani:
1. Látványosabb
2. Itt, ezen a pályán(homokon) gyorsabb is
3. Nincs annyi sérülés
4. Nincs bírkózás a homokban
5. Kevesebb lesz a szabálytalanság
6. Látványos, akrobatikus elemeket lehet bevetni
7. Eladható lesz a televíziónak
Ezeket csak azért említettem, mert mindenről szó van ebben a fórumban, csak egyről nem! Mivel lehetne szebbé, jobbá, sérülésmentesebbé, eladhatóbbá tenni ezt a sportágat...
Ezeken érdemes gondolkodni... És nem kell ide profizmus, csak minimális technikai tudás (ami adott), és előtte minimális taktikai értekezlet... Gyakorlatilag két csapat játsza ezt a sportágat: a Corradó és a Nemzeti Étterem (talán még egy-kettő). És nem azért, mert akkora kíválóságok alkotnák a csapatot, hanem azért, mert ők "fejben" ott vannak.

constantin hozzászólása #133[válasz] 2007. július 17. (kedd) 22:20:17
Az egyik bíró haverom mesélte, hogy az Ábrahám a haverjai közűl válassza ki a bírói csapatát,és nem a teljesítménye alapján. Abádszalókon valami történt amúgy is a bírókkal mert ezen a hétvégén csak a bírkozásról szóltak a mérkőzések, mert a sporik elfelejtettek fújni.ha nem estél el akkor tuti nem fujtak.

Ben Hur hozzászólása #132[válasz] 2007. július 17. (kedd) 19:53:48
Szőke Kapitány! Ehhez képest két haveromat is szétrúgdosták (alig tudnak lábra állni) az ún. „sztárcsapatok”, akiknél mindenhol akad egy-két favágó. Az ő dolguk a takarítás, és nekik ezt igenis sokkal inkább elnézik. Meg kell nézni a szabadrúgások, büntetők arányát, úgyhogy szó sincs arról, hogy a kicsiket védenék jobban.

krumplistészta hozzászólása #131[válasz] 2007. július 17. (kedd) 16:54:24
Hát itt már régen nem a sportról szól ez az egész...

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #130[válasz] 2007. július 17. (kedd) 16:47:22
Ben Húr! Azt is látni kell,hogy amit itt az ún."kis" csapatok büntetlenül megtehetnek a jobb csapatok ellen azt a Profi bajnokságban kiállításokkal honorálnák a képzettebb
játékvezetők(Arany,Ábrahám stb).Aki látta pl. Kevíz-Nemzeti meccset tudja miről beszélek

kis.isti70 hozzászólása #129[válasz] 2007. július 17. (kedd) 16:11:14
Krumplistészta! El tudom képzelni, mert én is sportolok és nálunk is igen könnyen befolyásolhatók a bírók által! Ennek jó lenne, ha vége lenne, mert tönkre teszik a sportot!

krumplistészta hozzászólása #128[válasz] 2007. július 17. (kedd) 14:02:18
kis.isti70, akkor képzeld el milyen ezeket játékosként átélni...:-)

2. oldal, összesen: 3
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

123
Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország