Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 27
kis.isti70 hozzászólása #127[válasz] 2007. július 17. (kedd) 13:54:52
Igazatok van maximálisan!Azért nem csak ez itt a baj. A játékvezetőknek ismerni kéne a szabályokat is, mert téves ítéleteikkel nem csak 1 csapatot súlytanak, hanem pl. csoportmeccseknél még 2-t vagy 3-t. Lásd: Balatonboglár. A Szalay úgy esett ki, hogy a csoportjukban a bírók hibáztak és akinek a javára ítéltek az egyik meccsen, az jobb gólaránnyal jutott tovább. Aztán ez az abádszalóki dolog is. Hát nem tudom! Én csak néző vagyok, de ezt azért nem tartom fernek.

Ben Hur hozzászólása #126[válasz] 2007. július 17. (kedd) 13:02:14
Maximálisan egyetértek veletek. Teljesen véletlenül összefutottam a hétvégén a levszkis haverjaimmal, és már a csoportból is bravúrral, némi ellenszélben jutottak tovább. Ezek a srácok hobbiból csinálják, értelmes, diplomás emberek, akik nem érnek rá naponta edzeni, nem ebből vagy seftelésből élnek…Aztán a Szegedtől – amely természetesen jobb csapat – úgy kaptak ki 4-1-re, hogy a meleg szitukban rendre besegítettek a bírók, pl. egy nyilvánvaló kezezős góllal. Ráadásul 4-1 helyett 5-1-et írtak be a jegyzőkönyvbe és ide a honlapra is, hogy ennek mi értelme volt…Az igazsághoz hozzátartozik, hogy egyébként jó hangulatú torna volt, de itt nagyon úgy jön le kívülről, hogy nem szeretik a kellemetlenkedő „kicsiket”. Pedig van külön PROFI bajnokság…

Szerény tudás hozzászólása #125[válasz] 2007. július 17. (kedd) 12:52:23
Üdv mindenkinek!
Elég sokan voltatok a Nemzeti-Stáb Parkett meccsen, így láthattátok a gyalázatos bírói ténykedést, Gól nekik kidobásból, nem ért hozzá senki, büntető elmarad a kezezésnél, kontrából gól. A látottak alapján biztosan kikaptunk volna, csak a rossz szájíz elmaradt volna. Gratula a Nemzetinek egyébként a tornához, de a játékvezetőket kérem, ezt ne tovább!

krumplistészta hozzászólása #124[válasz] 2007. július 16. (hétfő) 20:34:40
Szőke Kapitány ennél nagyobb baj az szerintem, hogy ezeket a "jobb" csapatokat a bírók és a szervezők hogy nyomják előre-pedig nem lenne rá szükségük- aminek az általad említett jól küzdő "kis"csapatok isszák meg a levét. Úgyhogy kinek szól a sportról és kinek nem, erről inkább most ne nyissunk vitát, hiszen ezek szerint te is ott voltál a 7végén. Ettől függetlenül igazad van abban amit mondtál...

constantin hozzászólása #123[válasz] 2007. július 16. (hétfő) 19:38:12
Azt hiszem teljesen igazad van "SZŐKE KAPITÁNY":D.
De ezeket nem tudja egy csapat sem megakadályozni , ha csak nem áll a sarkára a csapatvezető.

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #122[válasz] 2007. július 16. (hétfő) 17:29:36
Üdv. Kár, hogy egy pár jobb csapatnak nem csak a sportról szólt ez a hétvége, így hamar kiestek.A remekül küzdő "kis"csapatokat viszont dicséret illeti.

constantin hozzászólása #119[válasz] 2007. július 16. (hétfő) 11:14:58
Üdv
Melegvolt ezen a hétvégén is. Reméljük tiszakécskén is ilyen jó idő lessz.

3. oldal, összesen: 3
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

123
Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország