Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 48
barsony hozzászólása #156[válasz] 2007. július 23. (hétfő) 14:25:08
Tényleg, miért? Lehet, hogy már nem kihívás nekik? Lehet, hogy külföldön is megakarják mérettetni magukat? Azt azért már ne magyarázzátok meg nekem, hogy a Liver nem nyerhetett soha semmit? Mindig kiszúrtak velük? :-)

barsony hozzászólása #155[válasz] 2007. július 23. (hétfő) 14:22:42
Szia G P Beach Kings! Erről azért én megkérdezném a Simonyi Gábort és a Vígh Ferencet, mert Ők általában egy meccsen többször is reklamálnak, és vélhetően nem azért, mert meleg van. Azt is láttam, hogy Abádszalókon úgy esett ki a Bánhidi Corrado, hogy a spori elnézett egy büntetőt, 3-3-nál, amikor is a Simonyiba akkorát rúgtak, hogy csak nyekkent. Tévedett a játékvezető. Ennyi. Persze van, amikor a javukra dönt, van amikor ellenük. Egy másik eset: azt még a legfrissebb strandfoci csapatok is tudják, hogy a Rubeola (vagy mostani nevén Eurocons)és a rendezők között már számos esetben volt nézeteltérés, vita. Nem is járnak egymáshoz vacsorázni. :-) Mégis simán megnyerték, megnyerhették a boglári Grand Prix-t. Ez a normális. Sőt a strandfoci 13 éves történetében másodszor kapta meg valaki (Lendvai Péter-Eurocons) együtt a gólkirályi címet és a legjobb játékosnak járó díjat. Ennyi. Érezze mindenki jól magát és szórakozzon, ne másban keressük a hibákat!

attika hozzászólása #154[válasz] 2007. július 23. (hétfő) 14:16:00
Bársony,tényleg fogalmad sincs ,hogy itt ki kinek a spanja?
Nézd csak meg a válogatottat. Szted a liver miért nincs idén egyik tornán sem. Nekem van egy sejtésem...

G P Beach Kings hozzászólása #153[válasz] 2007. július 23. (hétfő) 13:37:05
Barsony, itt nem az a kérdés, hogy a Bánhidi vagy a Nemzeti jó csapat-e, mert természetesen az, csak arról, hogy amit az ő játékosaik megtehetnek a pályán azt más csapatoknál szígorúan büntetik a sporik, valamint az, hogy kétes szituációban soha sem "tévednek" az ő kárukra a sporik.

barsony hozzászólása #152[válasz] 2007. július 23. (hétfő) 12:58:15
Gyerekek! Honnan a csudából veszitek ezeket az egetverő csacsiságokat? Persze, ezek a védekezések mindig a gyengébbek fegyverei. Ki az a lüke, aki azt hiszi, hogy itt valakinek is nyernie kell, hacsak az nem a legjobb csapat, hívják bárhogyan is. Aki nem látta, hogy a Bánhidi Corrado és a Nemzeti Étterem volt ezen a hétvégén a két legjobb csapat az, vagy háttal állt a pályának vagy csak egyszerűen rosszindulatú. Hibáznak a sporik. A továbbiakban is fonak. De nem csalnak!

jimmy55 hozzászólása #151[válasz] 2007. július 23. (hétfő) 11:30:52
Egyetértek az előttem szólókkal!!! Én ott voltam a Tiszakécskei tornán és láttam azt a nevetséges játékvezetést mellyel elvették a nem nagynevű csapatoktól a továbbjutás esélyét!!! A Bánhidi Corradót és a Nemzeti Éttermet végig tolták a bírók!!!!!! Több olyan meccs is volt melyen egyértelműen a kiscsapatok játszottak jobban nyerésre is álltak csak éppen a sporiknak bele kellet nyúlniuk a meccsbe mert különben megtörtént volna az a "szentségtörés" ,hogy kiverik a nagyokat! Ez szomorú. Nagyon szomorú. Hajrá kicsik!!!!!!!! Hajrá FAIRPLAY!!!!!

j.joe hozzászólása #149[válasz] 2007. július 23. (hétfő) 10:58:21
Szia Simi!
Ez így igaz ahogyan leírtad. Igen sokan elfordultak már ettől a csodálatos játéktól mert nem kaptak egyenlő feltételeket. Én sem járok már mert elvették a kedvem.Azt gondolom most fut a szekér(a szervezők szerint)és nem érdekes egy-két kicsi csapat!!!!!!
csak ez a sok kis kicsi csapat adja össze a költségek igen komoly részét. jobban meg kellene becsülni őket.

simi hozzászólása #148[válasz] 2007. július 22. (vasárnap) 21:13:05
Nevetséges hogy a kiscsapatokat lenézik és ha a siker küszöbén állnak ,a játékvezetők "szétfújják "a meccset. Ha nincs a csapatban válogatott játékos vagy nem sörözünk este a szervezőkkel,a bírókkal akkor semmi esélyünk. Lassan 8-10 éve minden tornán ott vagyunk és amikor tényleg oda tudnánk érni ,elveszik tőlünk a meccset.Felháborító és elgondolkoztató hogy mindíg ugyanazokat a csapatokat fujják a döntőbe.A Corrado-t a csoportmeccseken simán vertük 5-2 re aki látta a meccset,aztán újra összesorsoltak bennünket a 16 közé jutásért és amikor látták hogy újra meleg a pite jogtalan és nevetséges büntiket fujtak ellenünk.Tényleg kell ez a segítség a "sztárcsapatoknak"?Ez nem fairplay!!!!!!!!!!!

5. oldal, összesen: 5
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

12345
Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország