Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 8
kis.isti70 hozzászólása #204[válasz] 2007. július 30. (hétfő) 20:42:48
Hagyjuk már ezt a vitát! Nem voltak olyan durva bírói hibák a hétvégén, amik befolyásolták volna a meccsek végeredményét -persze nem láttam minden meccset-.A legjobb 8 csapat került a döntőbe és ezt kár is vitatni.Az eredmények önmagukért beszélnek.A szervezőknek szeretném figyelmébe ajánlani,hogy a nagypályás NB-s bajnokságok elkezdőttek és el fognak kezdődni. Nem lehetne előbb kezdeni a tornát,mert sok csapatot érint ez a probléma.Nincsenek meg, vagy meghatározó játékosaik hiányoznak.....

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #203[válasz] 2007. július 30. (hétfő) 18:03:48
G P Beach Kings! A hétvégén döntő szerintem lázadj még egy kicsit és lehet, hogy bekerülsz!

G P Beach Kings hozzászólása #202[válasz] 2007. július 30. (hétfő) 14:49:36
Lehet, hogy volt értelme kicsit lázadni? Lehet, hogy korrektabban vezettek a sporik? Örülök, hogy Te PROFI vagy SZŐKE KAPITÁNY!

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #201[válasz] 2007. július 30. (hétfő) 14:27:07
Sziasztok! Most mit tud kitalálni a sok vérestorkú (bírók-csapatok-szervezők összeesküvését biztosan állító)amatőr strandfociszurkoló és "sponsor" amikor az összetett verseny első 3 helyezettje csak az 5-8 helyért játszott!!!!!!!!!!!

G P Beach Kings hozzászólása #186[válasz] 2007. július 25. (szerda) 08:14:40
Hello Barsony! Érezted már azt, amikor az a csapat akinek szurkolsz lő egy szabályos gólt, amit a strandon mindenki lát, csak éppen az aktuális játékvzető nem, és ez miatt kiesik a csapatod. na akkor nem tagadom elborulok, egyébként meg szerintem van annyi spori, hogy leülhetnének az alapvonalhoz gólbírónak.

barsony hozzászólása #183[válasz] 2007. július 24. (kedd) 23:31:45
Lehet gólbírókat is alkalmazni. Nem csak kettőt, többet is. Csak akkor valószínűleg ezt bele kellene építeni a nevezési díjba, ami egy kicsit meglökné a dolgot. Remélem sikerült felnyitni egyes csapatok szemét! :-) A csapatoknak jó focizást és jó szórakozást, a szervezőknek pedig töretlen türelmet kívánok! BUÉK!

G P Beach Kings hozzászólása #181[válasz] 2007. július 24. (kedd) 15:53:44
Remélem egy kicsit felnyitottuk a szemét a szervezőknek, mindenkinek korrekt bíráskodást, jó focizást kívánok. Sok minden múlik az utolsó tornán, talán jó lenne gólbírókat alkalmazni.

constantin hozzászólása #178[válasz] 2007. július 24. (kedd) 14:34:33
Új helyszin ,új remények, új lehetőség minden csapatnak a jobb szereplésre. Ebből a sok vitából reméljük minden bíró ill. játékos tanultak az esetből de szerintem ne egymást okoljuk. Hajrá minden csapat aki ezt megérti.

Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország
1415
3.
Spanyolország