Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 130
Tigi hozzászólása #352[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 19:46:10
Ennyire mélyen nem akartam belemenni a dologba, meg az a része engem nen is érdekel.. Minket kárpótolt az a fej amivel Izsvák úr?? átadta a bajnoki kupát!!!! :-DDD Na azért a pillanatért megérteeeee.....

simicska hozzászólása #343[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 08:28:00
Tigi a horda amiről írsz az igaz csak kimaradt a becstelen és korrupt jelző !!!! Az Izsvákokra értem

roleee hozzászólása #342[válasz] 2007. augusztus 26. (vasárnap) 15:37:44
Kis.isti70!Bocsánat ezt nem tudtam...akkor így már értem hogy miért nem került be szegény...

KyÁr hozzászólása #340[válasz] 2007. augusztus 26. (vasárnap) 12:50:23
Gratulálok a váll.srácoknak! A Románok ellen jók voltak és az Olaszok ellen is helyén volt a szívük! Szűcs Laci parádés bemutatkozásához is csak gratulálni tudok!

kis.isti70 hozzászólása #339[válasz] 2007. augusztus 26. (vasárnap) 08:15:11
Rolee!
Czinkon Szabolcs sérülése miatt nem volt ott. Sajnos...Ezt az edzőtábor után írták.

roleee hozzászólása #338[válasz] 2007. augusztus 25. (szombat) 23:09:37
Hát én még sok játékoson meglepődtem hogy nincs bent a keretbe...pl ott van Czinkon Szabi...Azért ha ilyen nagy elismerésben részesült akkor már csak nem lehet olyan rossz játékos hogy ne legyen benne a keretbe...vagy pl ott van még Juhász Erik!SZERINTEM ő volt a döntő legjobb kapusa!Még sorolhatnám a játékosokat de már mind1...Forza Goldwin!Forza Vernyik Dávid!

Tigi hozzászólása #337[válasz] 2007. augusztus 25. (szombat) 21:26:31
Egy pillanatig sem kérdőjelezem,h a Bálint nem az igazat írta volna,de Ő sokkal kultúráltabb és diplomatikusabb ember nálam!!! :-))
A kétkedőkkel tudatom,h Izsvák és hordája nagyban hozzájárult ahhoz,h nem indultunk!! Addig amig egy Jarecsni (aki a legjobb kapus homokon) és egy Nagy Péter (aki magasan a legjobb játékos) a válogatott közelébe se kerűl addig NO COMMENT!!!
Persze elfogadom és tiszteletben tartom, ha nektek nem ez a véleményetek, valószinű,h én picit elfogult vagyok velük kapcsolatban, ezért előre is elnézést kérek,ha valakit megbántozzam!!!

Tigi hozzászólása #336[válasz] 2007. augusztus 25. (szombat) 21:11:39
Sziasztok! Én is a LIver egyik játékosa vagyok. Lehet,h figyelmetlenségem miatt, de sajnos nem találtam meg mit írt a Bálint az idei évben nem indulásunk okaként... :-(

simicska hozzászólása #329[válasz] 2007. augusztus 23. (csütörtök) 08:09:14
Belső ember ! a kereskedés az üdítővel tényszerú volt, többen is láttuk !!

deodor hozzászólása #328[válasz] 2007. augusztus 18. (szombat) 11:16:44
:)
Szánalmas és primitív vagy boom.
De azért: Hajrá Magyarok!

kis.isti70 hozzászólása #327[válasz] 2007. augusztus 18. (szombat) 06:24:00
Ez most már tényleg sok. Bennem is volt düh, de rég elfeledtem. Ami volt, elmúlt, úgysem lehet már rajta változtatni. Jövőre újra lesz strandfoci és reméljük a legjobbakat. Koncentráljunk a válogatottra és szurkoljunk nekik!Sportbaráti tisztelettel!

boomboom hozzászólása #326[válasz] 2007. augusztus 17. (péntek) 17:42:16
a legjobb csapat a ke-viz és a legjobb fej a deodor! Ja, és a Föld banán alakú!

simi hozzászólása #325[válasz] 2007. augusztus 17. (péntek) 13:45:53
Ez már tényleg butaság srácok....,ezt senki sem gondolhatja komolyan.

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #324[válasz] 2007. augusztus 17. (péntek) 12:00:39
Amíg térdig érő szotyitengerben üvöltöző félrészeg drukkerek hangját elnyomják a focizni képtelen játékosok trágár ordításai a nagypályán, ( tisztelet a kivételnek ) addig itt is a balkáni sport morál fog uralkodni. Aki nem győz – az egy globális méretű sötét összeesküvés ártatlan áldozatának tartja magát. Ha más győz : rohadjon meg mindenki, akinek köze volt hozzá. Van aki komolyan gondolja, hogy Nestea-vel kereskedünk a strandokon miközben FIFA bírók óriási üzletet látnak abban, hogy 10 ember focizik a Balaton partján a homokban ? Bár nyelvünk rendkívül gazdag, mégsem tudok találó jelzőt írni az ilyen gondolkodású emberekre. Egy magyarázat azonban lehet: ez Magyarország ma.

boomboom hozzászólása #323[válasz] 2007. augusztus 16. (csütörtök) 22:45:13
:-)))))))

deodor hozzászólása #322[válasz] 2007. augusztus 16. (csütörtök) 11:06:14
jav:...a véleményem pedig OSZTJA más...

deodor hozzászólása #321[válasz] 2007. augusztus 16. (csütörtök) 11:03:48
Söke! Regisztrálni bárki tud bármilyen néven. A véleményem pedig - ismétlem - más strandfociszerető - akár Kevizes, akár más - is! (A Keviz nevében pedig én sosem írtam semmit)A személyekedés meg neked és Boomnak köszönhető (szerencsétlenkém - Szőke 2007.08.05)! De tudod mit! Megérte mindez, mert a téma miatt jobban képben lesznek a bírói ténykedések! Téma részemről lezárva, mehet a pocskondiázás tovább...

boomboom hozzászólása #318[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 23:01:17
deodor! :-)))))))) Mérgelődj csak tovább! :-))))))))

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #317[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 17:31:33
Köszönöm realista és FŐLEG KEVÍZ hozzászólását. Szerintem deodor ebből lemérheted a rólad alkotott képet. Az, hogy a szervezők és a bírók védelmére keltünk az természetes mert mi szeretjük ezt a sportágat! Te ellenben ordenáré módón rágalmazod- szidod őket ! Akkor ki miatt van mindez?

keviz hozzászólása #316[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 17:20:17
Tisztelt Fórumozók!
Elfogadjuk és tiszteletben tartjuk a strandfoci meccseken történt bírói döntéseket. Gratulálunk a Gold-Win csapatának, megérdemelten nyerték meg a döntőt. További sok sikert kívánunk nekik és a többi csapatnak, reméljük jövőre találkozunk.
Elhatárolódunk a KE-VÍZ 21 nevében írt hozzászólásoktól.
A KE-VÍZ 21 csapata.

blanzs hozzászólása #315[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 16:25:06
ha voltak fogadasok a meccsekre az mocskos dolog......en nem hallottam rola, igaz nem voltam egyik helyszinen sem az iden! Kulonbozoek a velemenyeink, hogy melyik gol volt szabalytalan es melyik nem, de hat sebaj. A Keviz-zel mi mindig kielezett meccseket jatszottunk es nekem szimpatikusak, mivel talan a Liverrel egyutt a legregebbi olyan szereploi a strandfocinak, akik nem valtoztattak nevet.

Meg annyit mondanek, hogy amikor mi jatszottunk az akkori teremfoci valogatott jatekosokkal megtuzdelt pl. Aramis ellen, akkor lehetett erzekelni, hogy a birok vedik a nevesebb jatekosok testi epseget, amit mas meccseken is lehet latni, legyen az hazai vagy kulfoldi, nagypalyas, strandfoci vagy teremfoci!

deodor hozzászólása #314[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 15:25:29
GP, emléxem ott voltam. De egy szóval se mondtam, h károtokra nem tévednek...

G P Beach Kings hozzászólása #313[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 14:27:15
Deodor! A Goldwinnak Abádszalókon 10 másodperccel a meccs vége előtt nem adtak meg egy szabályos gólt, így nem került a négy közé, erről ennyit, hogy ellenük soha nem tévedtek a bírók!

deodor hozzászólása #312[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 14:13:49
A Debrecen "gólja" szintén szabálytalan volt... A kapus védettséget élvez. Itt nincs test-test elleni küzdelem. Szerintem.

deodor hozzászólása #311[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 14:11:45
A fórum pedig kíválóan alkalmas arra, hogy az ember elmondja véleményét. Az pedig, hogy elfajulnak a dolgok a Boom és Szőkeféléknek köszönhető...

deodor hozzászólása #310[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 14:10:22
A Kevíz minden évben megpróbál jól szerepelni, jót focizni. De "egyesek" nagyon elrontják az ember kedvét. Túl sok volt idén az "elnéztem", "vanezígy"...stb Pedig 3-an vannak a pályán. Túl sok hír van a fogadásokról is...

deodor hozzászólása #309[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 14:01:24
Blanzs, a Goldwin-Kevíz ucsó golja csak egy szitu a sok közül... Sok, nagyon sok ilyen "tévedés" történt ebben az évben... Különben a döntőben 3 bíró volt egyszerre a pályán. Zoli valóban bizonytalan volt, de a kapus itt is védelmet élvez. Az pedig hogy fejelés előtt, közben után volt kint a könyök, teljesen mindegy: szabálytalan. Ennyi.

blanzs hozzászólása #308[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 13:38:41
Tisztelt deodor,

Horvath Balint vagyok a LIVER egyik jatekosa. Lattam a keviz-goldwinn osszefoglalojat. Szerintem hatareset a szitu es ha dontetlennel szabalytalansagot fuj be a spori, akkor lehet nincs akkora kalamajka belole. Am a keviz-goldwin meccsen maskent dontott, szerintem en is igy tettem volna abban a pillanatban ( hobbim volt, hogy neha sporiskodtam amatoroknek ). Egy kapus elol nem lehet elfejelni egy olyan labdat, ami merolegesen pottyan lefele az egbol, ott a kapusnak le kell huznia a labdat, meg akkor is, ha testi kontaktusba kerul az ellenfel jatekosaval. Fel kell huzni a terdet es hatarozottan lehuzni a labdat. A konyoklest tenyleg lehet latni, de mar csak a fejeles utan erte el a kapus fejet, igy azt nem befolyasolta, hogy ki fejeli el a labdat..........Ez az en velemenyem, de ismetlem nagyon necces helyzet volt ugy ahogy Bajnokok Ligaja selejtezon Elfsborg-Debrecen a biro egy lathatoan szabalyos golt vett el a Debrecentol ( kapus csatar hasonlo talalkozasa ). Szerinted az szabalyos gol volt?? Erdekelne a velemenyed....

Egy csapat osszeallitasa egyebkent mindig ugy kezdodik: Vegy egy jo kapust........

Mielott mi ketszeres bajnokok lettunk, akkor szamos esetben tevedtek ellenunk a birok. Pont a keviz elleni orszagos elodontoben ( 4 vagy 5 evvel ezelott )a hosszabbitasban egy nagy kavarodas volt a keviz kapuja elott, a kapus mar fekudt, a labda foldon gurult a kapuba, mikor az egyik keviz-es kezzel kitolta a labdat, a biro nem vette eszre, rajta kivul mindenki latta. Basszus, akkor mi is fel voltunk haborodva, de nem kezdtunk el a birokat szapulni a forumon meg egyebek, hanem a kovetkezo evben igyekeztunk jobb eredmenyt elerni, ami sikerult is..........

Hat ennyi, gratulalok a Goldwin csapatanak!

Kitty hozzászólása #307[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 12:52:47
Csak nem gondoljátok kis buták, hogy azok a játékvezetők akik NBI-ben vezetnek, csalnak és korruptak ezzel veszélyeztetik a nagypályás karrierjüket?

deodor hozzászólása #306[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 12:02:23
realista,
még annyi: miért kellene eltűnnöm: zavar, ha valaki más véleményen van? Rontja a képet, ha valaki megmondja az igazságot???
Az meg hogy ki kezdte a személyeskedést, vedd a fáradságot és olvass alább!

deodor hozzászólása #305[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 11:58:07
Realista!
Nézd meg boom és söke beszólásait...én csak hozzájuk igazodom.
Az hogy te beszélsz egy liveressel, és neked mondott ezt azt, az egy dolog. Tartjuk a kapcsolatot velük, tavaly bulimeccset is rendeztünk. Ők is mondták: csalók a bírók, korruptak a szervezők, azért nem indulnak. (Pedig ők is szeretik a focit). Lehet ugy szeretni a focit, hogy állandóan ellened fújnak, kibabrálnak...remélem ez a Goldwinnal is megesik. Ja, és ne is haragudj, de tartom magam a véleményemhez (amely sokaknak is ez): csaló bírók, korrupt játékvezetők!

realista hozzászólása #304[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 10:52:04
deodor, a 2007.08.14. 11:12:07-es hozzászólásoddal sikerült minden eddiginél pontosabb „személyleírást” adnod magadról. Nagyon sajnálom, hogy a nem tudom mi okból megnyilvánuló állandó gyűlölködéseddel sok embernek okozol némi utólagos keserűséget azok között, akik igenis jól érezték magukat a strandfoci szezonban és jövőre is ott fognak lenni. (És biztos vagyok benne, hogy ez a nagy többség!) A sportág és a strandfocit szeretők tábora pedig akkor járna legjobban, ha te végleg eltűnnél strandfoci rendezvény közeléből.
Kijelentéseket teszel a Liver és Sandstars nevében, holott ezen a fórumon számolt be a Liver egyik játékosa arról miért is nem indultak idén. Annak a Liver-nek a játékosa, akik a „korrupt bírók és szervezők” áskálódása ellenére többszörös bajnokok!!!
Végül pedig szeretnék gratulálni Czinkon Szabolcsnak, mert itt a fórumon olvasott hozzászólása alapján kiderült számomra, hogy nem csak egy remek játékos, hanem egy szerény, intelligens fiatalember.

deodor hozzászólása #303[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 09:15:20
Búmafejbe: Lehet csinálhattak volna jobbat, de áldják a jóistent, hogy nem te sikeredtél (hála balfék apádnak:))
Tyson: hidd el, nem vagyok egyedül véleményemmel...A Liver és Sandstars pont a korrupt bírók és szervezők miatt nem indulnak... Ők már ismerik a fajtájukat.
Böszmeszőke: te válaszra sem vagy méltó....

boomboom hozzászólása #302[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 23:39:42
deodor!
A mami meg a papi jobb dolgot is csinálhatott volna helyetted!

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #300[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 20:14:18
deodor! hogy te mekkora almapálinkán felnőtt TIRPÁK PARASZT vagy!!!!!!!!!!!

kicsi tyson hozzászólása #299[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 14:27:43
deodor! mért nem lehet valamiről normálisan beszélni??? mindennek csak a rossz oldalát tudod nézni??? ha annyira okos vagy akkor mond már meg hogy kiket kellett volna vinni!! jah és szentem senki nem nyaller ahogy mondanád legalábbis ismerke 1-2 embert aki nem az!!

hölgy hozzászólása #298[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 14:18:54
Tudom sajnálni ezeket a hozzászolókat, akiknek bármilyen téma lehet csak akkor érzik jól magukat, ha valakiket szidalmazhatnak. Czinkon Szabolcsnak gyógyulást kívánok. A többieknek pedig ajánlom, hogy ebben gondolkodjanak tovább: HAJRÁ MAGYAROK!

simicska hozzászólása #297[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 13:31:11
A biztos keret Izsvák ,, Lukács ..Király G. Kárász A.

Moderator hozzászólása #296[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 11:31:59
hmmm?
Ha ilyen jól értesült, vagy akkor írd már le nekem az előre összerakott keretet.

Moderator hozzászólása #295[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 11:31:54
hmmm?
Ha ilyen jól értesült, vagy akkor írd már le nekem az előre összerakott keretet.

deodor hozzászólása #294[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 11:12:07
Úgy látom a szervezőknek sikerült "profi" nyallergépeket szerződtetni... Szánalmas, bugris banda! Nem siránkozok, csak a tényeket soroltam. Balfék bírók, korrupt szervezők! Hozzájuk csapódva Szőkeboomafejbetájszonbélák! Nyaljátok egymás seggét, ha már a Izsváké fénylik!

Czinkon Szabi hozzászólása #293[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 08:21:05
Kedves Kicsi Tyson!
Tisztában vagyok vele,hogy nem én vagyok a legjobb strandlabdarúgó Magyarországon,viszont valami miatt én kaptam meg ezt a rendkívül kitüntető címet,amire nagyon-nagyon büszke vagyok,és amit már senki nem tud tőlem elvenni! A szavazók a következők voltak: 4 versenybizottsági tag,szövetségi kapitány,válogatott játékosai,internetes szavazók! Azt nem tisztem megítélni,hogy ők hozzáértők-e vagy sem...
Az új fiúk,ahogy te írtad,nagyon jó focisták és emberileg is nagyon jó fejek és kívánom nekik,hogy vívják ki a világbajnoki részvételt!
Köszönöm a lehetőséget: Czinkon Szabolcs

hmm? hozzászólása #292[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 07:30:46
Gyerekek!
Mielőtt hülyeségeket kérdeztek vagy írtok, vegyétek már a fáradságot, hogy tájékozódtok!
Az év strandlabdarúgója Czinkon Szabolcs megsérült az edzéseken, ezért nem megy!
A nagy királyokat meg azért ne keressétek, mert nem tudták hogy kell viselkedni és szépen haza lettek zavarva, úgy ahogy kell...
Ha ez a malőr nincs, utazik újra az, aki tavaly, mert az egész keretválogatás egy nagy színjáték...Értelmetlen volt összehívni ennyi embert, már rég borítékolva volt az utazó keret....
Ez a magyar valóság...

kicsi tyson hozzászólása #291[válasz] 2007. augusztus 13. (hétfő) 22:23:01
Tisztelt hölgy! Szűcs Laci jó kapus de Juhász Eriknek is ott kellene lennie! Czinkon Szabolcs jo focista de nem biztos hogy akik választották hozzáértők! Újak: Vernyik Dávid, Pázsit Ricsi, Szőce Csaba Le a kalappal mindnek ott a helye! Fekete Tamás, Besenyei Feri Vígh Feri már bizonyítottak! Pánczél, Szente?? Sajnáljuk hogy két dudás vagyis két Fekete nem fér meg 1 csapatban!

hölgy hozzászólása #290[válasz] 2007. augusztus 13. (hétfő) 20:51:57
Szerintem már beszélgessünk másról, mert ezen már sajnos, vagy nem sajnos nem tudunk változtatni. Láttam már az új válogatott keret tagjait. Témázzunk róluk inkább. Ha valaki tudja a választ, írja meg. Mikor lesznek a válogatott mérkőzései, és közvetíti e valamelyik adó? Kik az újoncok és hol vannak a régiek? Azt viszont érdekesnek tartom, hogy megválasztották a hozzáértők az év strandlabdarúgóját és a válogatottban nincs. Most vagy nem ő a legjobb, vagy nem tudom.....

kicsi tyson hozzászólása #289[válasz] 2007. augusztus 13. (hétfő) 17:25:10
deodor! nem találod érdekesnek hogy többen mnodják hogy szabályos volt a gól?? vagy te ugy érzed hogy mi vagyunk a bolondok?? jo lenne ezen elgondolkoznod! hajrá GOLDWIN!

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #288[válasz] 2007. augusztus 13. (hétfő) 16:30:21
deodoréknál nem cseh2 van hanem ukrán 2!(tirpák)

béila hozzászólása #287[válasz] 2007. augusztus 13. (hétfő) 15:21:59
deodor!
szabályos gól volt!!de a cseh kettőn lehet máshogy láttad!:)Hajrá GOLDWIN

roleee hozzászólása #286[válasz] 2007. augusztus 12. (vasárnap) 23:17:28
Végre még 1 ember aki nem csak szídni tudja a Goldwint...teljesen igazat adok neked beachsoccerplayer!Hajrá Goldwin!Jövőre címvédés!

beachsoccerplayer hozzászólása #285[válasz] 2007. augusztus 12. (vasárnap) 20:01:35
Deodor! Szánalmas hogy több mint egy héttel a döntő után még mindig ezen siránkozol! Lökés volt vagy sem a fociban az a szabálytalanság és az a gól amit játékvezető megad! Siratod a ke-víz csapatát holott nekik örülni kellett volna, hogy egyáltalán ott lehetnek a döntőben! Ki kellett volna élvezni azt a 3x36 percet amit kaptak sorstól! Nem pedig balhézni! A legjobb csapattól kaptak ki és ezt el kell fogadni! A GOLDWIN megérdemelten lett bajnok mert megvert minden csapatot a döntőben! Nagyon sok csapat szívese cserélt volna veletek hogy itt lehessen! Hajrá GOLDWIN!

kicsi tyson hozzászólása #284[válasz] 2007. augusztus 12. (vasárnap) 13:26:12
deodor, te beszéltél döntetlenről (Utólag - persze mindegy, mert a döntetlennel is csak 3. lehetett a Kevíz, de ezt akkor még senki nem tudta! De akkor is: 3 bírónak ezt (is) "elnézni"...Szánalmas...) de msot te azt akarod bebizonyítani hogy le vannak fizetve a bírók?? mert szerintem nem igaz és az hogy oda fújnak ahol pénz van az se lehet igaz mert nem 1 példa volt má rá hogy nem oda fújnak! erről meg ennyit...amugy meg mért pont a goldwint beszéled ki? ott aNemzeti mint már mondtam! nah az a neccs se volt kutya szóval azt is jobban megfigyelhetnéd...

deodor hozzászólása #283[válasz] 2007. augusztus 12. (vasárnap) 12:26:14
Tyson, ki beszélt itt döntetlenről? Persze a fociban nincsen "ha", de hosszabításos Kevíz győzelem esetén még mindig meg lett volna az esély a továbbjutásra... Erről beszéltem, nem többről. De tisztán látni: ODA FÚJNAK A BÍRÓK, AHOL A PÉNZ VAN! Ennyi.

deodor hozzászólása #282[válasz] 2007. augusztus 12. (vasárnap) 12:23:27
Guli, kapustámadás volt könyökléssel (bal könyök a gyengébbek kedvéért), nézz már szét!!!

Gulee hozzászólása #281[válasz] 2007. augusztus 11. (szombat) 23:29:54
Hát aztne mondjátok már h szabálytalan gól volt...mert nem volt az...test a test elleni küzdelem volt...és elfejelte a kapus kezei elől a labdát...ennyi...ebbe nincs semmi szabálytalan...akkor lett volna szabálytalan ha már a kapus fogta volna...és könyökölni se nagyon könyökölt...szal előbb gondolkozzatok aztán írjatok ilyeneket...

kicsi tyson hozzászólása #280[válasz] 2007. augusztus 11. (szombat) 23:28:34
deodor! tudhatnád h a nagydöntőn 1 meccs se végződhetett döntelennel! és nem csak eze a meccsen volt hibája a bíróknak! pl.: Nemzeti Étterem - Villár Pi Bonyhád 2 ugyanaz a szituáció egyik és másik oldalt a Nemzetinek megadták a Bonyhádnak meg nem... 1 gólon mult a meccs... szóval ezt is kicsit jobban szemügyre vehetnéd és nem kéne a bajnokot kibeszélni!

deodor hozzászólása #279[válasz] 2007. augusztus 11. (szombat) 23:17:46
Tyson, végül is mindegy, lehet te nem ismerted be... De az idő is lejárt + szabálytalan volt a gól. Utólag - persze mindegy, mert a döntetlennel is csak 3. lehetett a Kevíz, de ezt akkor még senki nem tudta! De akkor is: 3 bírónak ezt (is) "elnézni"...Szánalmas...

kicsi tyson hozzászólása #278[válasz] 2007. augusztus 11. (szombat) 23:05:50
hello mindenkinek! annyit szeretnék mondani h azon a bizonyos estén senki nem vallot be semmit az időlejárás és a kapustámadás esetében sem mert én ott voltam a csapattal! és az hogy a 3 bíróból nem látta egyik sem arról csakis ők tehetnek mind ezek mellett a Goldwin megnyerte a bajnokságot és ezen senki nem fog változtatni!

deodor hozzászólása #277[válasz] 2007. augusztus 11. (szombat) 21:18:59
Boomboom és a többi Izsvák-nyaller! NSO-tv-n rajta van a Kevíz-Goldwin meccs összefoglalója... Tisztán látni, ahogy az utolsó gólnál a goldwinos belekönyököl a kapusba...és ezt 3 bíróból egy sem látta! Ezzel a góllal nyert a Goldwin... No comment.

simicska hozzászólása #276[válasz] 2007. augusztus 10. (péntek) 08:32:27
Kommiszár a szőkék közül ! olvashatod a Donchicco hozzászólást az sem én voltam ,csak neki is igaza van.

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #275[válasz] 2007. augusztus 09. (csütörtök) 15:39:26
simlcsicska! Én nem akartam kérdezni semmit. Csak azt próbáltam megírni annak a sötét fejednek, hogy a vereséget nem mások pocskondiázásával kell megmagyarázni! De látom te ezt soha nem fogod megérteni.De te csak dühöngj tovább a haverjaiddal addig a többiek fociznak! És én őket választom ha nem haragszol!

barnaalabam hozzászólása #274[válasz] 2007. augusztus 09. (csütörtök) 12:29:48
Szánalmas, ahogy néhány idióta itt vezeti le a benne felgyülemlett agressziót! Nincs más dolgotok mint egymást sértegetni, megalázni, szidalmazni. Gyerekes, semmitmondó hozzászólások! Örüljetek a nyárnak, a szép időnek, menjetek focizni, strandolni! A strandfoci szezon véget ért, már várjuk a következőt! Köszönet a szervezőknek, a résztvevő csapatoknak! Egy játékos!

Donchicco hozzászólása #273[válasz] 2007. augusztus 09. (csütörtök) 10:09:27
Üdv!
Szeretnék én is hozzászólni a témához, noha én nem vagyok bíró és szupersztár játékos sem!
Hálóőrködni szoktam több-kevesebb sikerrel.
A bírok tevékenysége hagy némi kívánnivalót maga után!(szerintem)
Számos eset volt mikor rajtuk kívül „mindenki” látta az esetet!
Persze lehet tévedni, hisz emberről van szó!
De amikor a bírókon kívül „mindenki” látja a szitut az már felháborító!
Konkréteset: Tiszakécske döntő: Nemzeti Étterem – Bánhidi Corrádó kezezést nem fújta be a spori aki, 2.5 méterre vonalban állt és a kontra = Nemzeti gól 2-vel mentek és lefőtt a kávé!!!
Több ilyen hasonló eset van, amikor a szájába vette a sípot, majd mégsem fújt egy teljesen egyértelmű esetnél!
Nem állítom,hogy „szemetek” vagy, hogy „csalók” csak, hogy nagyon sok hibával „dolgoztak” a GrandPrix alatt!!!
Nem voltak összhangban, sorozatos rossz ítéleteket hoztak, de lehet, hogy a meleg az oka…
Azért én nagyon jól éreztem magamat a tornák során, hisz valljuk be, elsődlegesen a buliról szól a foci csak napközbeni elfoglaltság, az igazi élet este kezdődik!!!

simicska hozzászólása #272[válasz] 2007. augusztus 09. (csütörtök) 08:07:49
Szőke kommiszár Értelmes kérdést még nem tettél fel senkinek !!!! mindíg mástól csened a szövegrészeket és azt hiszed te vagy az erdeti... csupor vagy !!

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #271[válasz] 2007. augusztus 08. (szerda) 16:12:19
Hello simlicska! Ne másra mutogass hanem a kérdésre válaszolj! Poloskát írtasz vagy bográcsot nyalsz jövőre?
Remélem észrevetted, hogy nem csak én látom az IQ szintedet túl alacsonynak!

barsony hozzászólása #270[válasz] 2007. augusztus 08. (szerda) 15:53:22
Te simlicska! Már mindenért az Izsvák a hibás? Igaz, én azt hallottam, hogy a nyári nagy meleget (40 Celsius) is az Izsvák intézte el, azért, hogy melegebb legyen a homok a strandfocisoknak! Húúúúúúúú, de meleg pali vagy simlicska!

simicska hozzászólása #269[válasz] 2007. augusztus 08. (szerda) 14:13:29
Túl jól sikerült a trakta, nem volt idő felvételet korrekten összevágni, Bravó Izsi !!

hmm? hozzászólása #268[válasz] 2007. augusztus 08. (szerda) 12:54:14
Helló Mindenkinek!
Nem tudom kinek mi a véleménye róla, de a tegnapi összefoglaló a sportklubon szánalmasra sikeredett..
Lehet, hogy napszúrást kapott az operatőr, vagy a szerkesztő nem volt a helyzet magaslatán, de felháborítónak tartom, hogy meg sem említették, hogy ki lett a legjobb kapus, legjobb játékos, torna gólkirálya és akkor a Bene Ferenc díjról ne is beszéljünk....
Talán egy-egy mondatot megérdemeltek volna ezek a díjazottak...

simicska hozzászólása #267[válasz] 2007. augusztus 08. (szerda) 08:49:51
Szöke kommiszár az ábrahám név nem ismerős a mostani kormányból ? az megy B.öszödre meg te besúgni.

spori hozzászólása #266[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 19:20:23
Kedves Tomi!
Irigylem és nagyra értékelem bölcsességedet...Megszólítva érzem magam:-)!
Csak jelezni szeretném, hogy gondolkozz el egy kicsit, hogy mit is jelent a "forum" fogalom...Minden út Rómába vezet...keresd ott:-)!
Ui: A másik sajtó alaptörvény (a fórum pedig az elektronikus sajtó része): hallgatassék meg a másik fél is!
Ui.2.: Nem vitatkoztam, csak érzékeltettem egy álláspontot. Nincs is kivel vitatkozni, hiszen nincs is most olyan "hangulatban" a fórum, hogy lehetne.
A vizi sportokat űzőknek egyébként nagy tisztelője vagyok:-)!
Sok sportsikert kívánok!
Üdv.

tomi hozzászólása #265[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 18:43:03
Tisztelt Mindenki!Előre jelzem,hogy rokonságban állok Istivel,aki az apósom.Nem őt fogom védeni és tőle függetlenül olvasom a fórumot.Egy jóbarátom strandfocizik nyaranta.Én is labdás sportot űzök,csak vízben,szóval nem foglalhatok állást foci témában,mert csak nézem és nem művelem.Élőben sem láttam,csak az összefoglalókat.Nekem egyedül az szúr szemet,hogy egyesek véleményt alkotnak-már-már obszcén szavakkal- olyanokról akiket nem is ismernek.A bírókról csak annyit szeretnék mondani,hogy ha valóban olyan komolyak lennének,nem alacsonyodnának le odáig,hogy ilyen fórumokon vitázzanak a szurkolókkal és megmagyarázzák a bizonyítványukat.Szerintem ez a normális.Tényleg nem bántom őket,mert nem láttam,hogy vezettek,nem vádolom őket semmivel,csak ezt az egyet nem értem.A szervezőknek mindenesetre sok sikert kívánok a jövő évre is!

constantin hozzászólása #264[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 17:00:48
Kiváncsi lennék kik ezek a majmok akik itt osszák az észt a szervezőkre. Ti nem tudjátok mi pénz és energia egy ilyen megalkotása.

constantin hozzászólása #263[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 16:59:23
Szerintem volna egy-két felhasználó, akit el kéne tiltani a hozzzászólásoktól. Sérti a tisztességes emberek fülét és szemét.

deodor hozzászólása #262[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 15:54:36
Szőke, amit nyomsz, az már szánalmas... Talpnyaló görény vagy boomal egyetemben...

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #261[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 15:52:25
ez is kétszer ment el csak, hogy megértsétek!(lassan olvassátok)

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #260[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 15:51:14
deodor kezd a szád koszolódni meg kellene mosni! De majd simicskával átcsutakoljátok egymásnak. Jobb ha rendeztek magatoknak egy kiszorítót a homokozóba, ketten bíró nélkül biztosan nem vesztek össze!

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #259[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 15:50:16
deodor kezd a szád koszolódni meg kellene mosni! De majd simicskával átcsutakoljátok egymásnak. Jobb ha rendeztek magatoknak egy kiszorítót a homokozóba, ketten bíró nélkül biztosan nem vesztek össze!

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #258[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 15:43:39
"simicska" Lesz strandfoci Balatonöszödön, vagy deodoréknál leszel bográcsot fényesíteni?

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #257[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 15:41:40
istike te istentelen! Úgy láttam a FIFA évkönyvben, hogy 1956-1965 között vezettél meccset Jamaikában. De ha elnéztem volna akkor bocsi!

simicska hozzászólása #256[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 11:04:11
Booombomm az Izsvák örült ha 13 évvel ezelőtt kimoshatta a bográcsot a Juhász Péternek !!

simicska hozzászólása #255[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 10:55:10
Egyetértek az előttem szólóval !!!

deodor hozzászólása #254[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 10:48:48
Boom, hol élsz te kis naív! Csak lehúzza a pénzt Izsvák is akárcsak a Kistülöki és a többi sz.rrágó.
Balfék vagy te öregem, menj, és nyald fényesre a seggét Teréz anyukádnak...

boomboom hozzászólása #253[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 10:32:03
deodor! JÓ NAGY SZAMÁR VAGY! Ha az Izsvák nem lenne, és nem szervezte volna meg ezeket a tornákat (már 13. éve) akkor Te otthon matyiztál volna egész nyáron vagy nézted volna a "Barátok Közt" című remekművet. ÉLJEN IZSVÁK ZSOLT!

deodor hozzászólása #252[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 10:25:26
...tisztelet a kivételnek...

deodor hozzászólása #251[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 10:22:28
Boomboom a fej(ed)be! menj el szemészhez kiskötsög!
Szőke és a többi bírófannak: az ellenfeleink is látták, tudják és elismerték: A BÍRÓK KORRUPTAK, AKI TÖBBET TEJEL, ANNAK FÚJNAK! Ennyi!
Jövőre rögzítve lesz az összes meccs, a Bestof pedig a neten lesz...

spori hozzászólása #250[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 10:18:13
Sziasztok!
A döntőn nem bíráskodtam, de vasárnap délután lementem megnézni a meccseket. A Bonyhád meccsen pl. a nézők között ültem, és szurkoltam. Ha nincs tétje (számomra nem volt)egy meccsnek, akkor a legtöbb embernek az esélytelenebb gárda a szimpatikusabb, és titkon értük szorít. És a bonyhádiak különösen szimpatikusak voltak: hajtósak, technikásak, fegyelmezettek (!!!)...na és a szurkolótáboruk:-)... Ama vitatott esetben - amikor úgy tűnt, hogy a csatárt a kapus elcsapta - én is felszisszentem... Aztán rájöttem, hogy a nézők felől teljes takarásban volt az eset. Csak a másik oldalról, a játékvezető felől lehetett látni a történteket. Az ellentámadásból pedig valóban gól született, de azt a büntetőt még a bonyhádiak sem vitatták.
Nem hiszem, hogy az, aki az NB.I.-ben vezet, ne lenne döntéshozóképessége teljes birtokában, és ne tudná eldönteni kb. 3 méterről, hogy mi is történt. Hogy megértsétek egy valami kell hozzá, , melyet nagyon nehéz megszerezni és könnyű elveszteni: BIZALOM. Gondoljátok, hogy eszébe jut valaha is egy játékvezetőknek, hogy ebből a nehezen megszerezhető, pénzen meg nem váltható bizalomért cserébe feladják elveiket? A szakmájuk, a hivatásuk alapjait tennék tönkre azzal,ha olyanokat tennének, melyeket egyes fórum látogatók feltételeznek. Biztos vagyok benne, hogy senkinek még csak meg sem fordul a fejében ilyesmi...
Szóval bizalom!!! Másképp nem működik a dolog. És ha a játékvezetőgyűlölők a fejük tetejére állnak is, akkor is kell a bizalom! Mondtam már?! Másképp nem megy! El kell hinnetek, hogy nekünk játékvezetőknek teljesen mindegy, hogy melyik két csapat fut ki a pályára! És, hogy az ismert csapatot "nyomná" valaki? Teljes képtelenség, hiszen mindenki becsületből,- hogy még véletlenül se "találják meg"- egy kétes esetben inkább a "gyengébbnek" tűnű, kevésvé ismert csapatot részesíti "előnyben". Ez egy teljesen természetes emberi reflex, ami ellentmond mindenféle híresztelésnek. Velem pl. nem jártak jól azok a csapatvezetők, akik pl. meccsekre, edzőmeccsekre "kértek", és ők voltak a legjobban meglepődve, amikor egyes esetekben vártak bizonyos "fejleményeket"...Nos, azok nem jöttek! Mint ahogy egyik általam ismert játékvezetőnél sem jönnek.
Amik jönnek, azok a hibák, hol több:-(, hol kevesebb:-), kvakitástól függően.
A strandfocin pedig megfelelő kvalitással rendelkező játékvezetők működtek.
Mindenkinek kellemes nyarat, jó pihenést kívánok!
A Bonyhádnak és fenomenális szurkolótáboruknak külön elismerés:-)! Egységes, lelkes csapatot alkottak mindvégig!
Sportbaráti üdvözlettel!
spori

kis.isti70 hozzászólása #249[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 08:15:12
Különben is, most 1956 vagy 1965?Nem mindegy!Legalább azzal lennél tisztában,amiket írsz.Annyira van értelmük,mint a hozzászólásaidnak.

kis.isti70 hozzászólása #248[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 08:12:39
Még annyit,hogy a Balatonalmádi-i forduló után még én is védtem a bírókat (ha figyelmesen olvasnád a fórumot,tudnád..), ahol tényleg nem hibáztak ilyen durvákat.Nem gondolod,hogy én a realitás talaján mozgok?Én mindig azt írtam le amit láttam.Ha kategorikusan kijelentettem volna már az elején,hogy szarok voltak,ezt megtehettem volna korábban is.Megtettem?Nem.Miért?Mert akkor nem úgy láttam.Ennyi.1956-ban tudod, egyáltalán mi volt?Ajánlom figyelmedbe a történelemkönyveket!

kis.isti70 hozzászólása #247[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 08:08:38
Persze,én vagyok Thunder,simicska,deodor,miki egy személyben!Ez eddig a legjobb.Az én IP-címem akár nyilvánosság is tehetik,mert én vállalom,hogy nem írogatok több néven.És te?Az viszont érdekes,hogy a nagy ítélőbíró Szőke kapitány nem meri bizonyítani,amihez annyira ért.Én már megtettem a pályán.Vállaltam a nevem is.Na és a nagyokosok,akik úgy gondolják,hogy ezek a bírók istenek,miért nem vállalják magukat?Mert közük van a bírókhoz!Egyébként nem vezettek egymás után meccseket,mert váltották egymást,vagy ezt is rosszul láttam?Ja és én nem fogadtam soha életemben.Az egyetlen szerencsejáték a focival kapcsolatban a totó.Ha elhiszed,elhiszed,ha nem,nem.Nekem nem kell az igazamat bizonygatnom,mert a tények önmagukért beszélnek.Mindenki fel volt háborodva a bírókon (nézők,játékosok).Bocs,azok nem akik valamilyen szinten kötődnek hozzájuk vagy az ítéleteik nekik kedveztek.

boomboom hozzászólása #246[válasz] 2007. augusztus 06. (hétfő) 23:38:44
Sajnos a legnagyobb probléma az, hogy egy-két strandfoci csapatban van egy pár alulművelt, rosszindulatú barom! Bocsánat, lehet, hogy egy kissé erős volt ez a megfogalmazás, bár vannak, akik ezt is enyhének találják. Szerintem pont jó! Azért mert felmennek egy pályára, ahol elég "ügyesen" bénáznak, már azt hiszik, hogy oszthatják az észt! Rendkívül gusztustalan dolog avval megvádolni a bírókat, hogy fogadtak a mérkőzésekre! Én úgy tudom, hogy egyes játékosok voltak azok, akik szépen tettek a meccsekre. Nem vádaskodom, de lehet, hogy az ilyen kis.isti féle lúzerek is feltettek egy kis pénzt, amit azután szépen bebuktak? Ez a baj? Egészen kis.isti! Az, hogy milyen játékvezető lehettél, azt sejtjük, de hogy milyen szar kolléga vagy azt tapasztaljuk is! Kedves, Illatos deodor! Te aztán szépen mosdatod a Gere Lászlót! Jó focista, bár az, hogy nemzetközileg elismert egy kicsit erős csúsztatásnak tűnik, bár velem azt is elhitetheted, hogy brazil világbajnok labdarúgásban és szinkronúszásban. Legyen, ahogyan te gondolod (szeretnéd). De azt azért megkérdezem: azért mert valaki idősebb korában is sokkal ügyesebben kergeti a labdát, mint ügyetlenke csapattársai, azért már bunkónak is kell lenni? Kaptatok egy levente gólt (a két méteres mafla kapus kezei elől elfejelték a labdát)és ahelyett, hogy a a hálóőrt - lehet, hogy halőr!!?? - faggatnátok ebbéli tevékenysége felől, Ti hangulatot keltetek és hazudoztok össze-vissza. Ejnye-bejnye! Nem szép dolog! Igazuk volt, a bíróknak, hogy eltiltották a Gerét. Előbb kellett volna! Amennyiben Neked az bulimeccs volt, akkor vedd úgy, hogy a Gerét is buliból tiltották el.

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #245[válasz] 2007. augusztus 06. (hétfő) 21:46:45
"istike te harmad isten" Gyanúsak az ötleteid csak nem te vagy "simicska" és "deodor" is? Nagyon ravasz kis bírócska lehettél te anno.(lehet, hogy totóztál is?)

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #244[válasz] 2007. augusztus 06. (hétfő) 21:43:32
"istike te félisten" Én soha nem állítottam magamról, hogy profi szinten vezetek vagy játszok (ez te voltál) úgyhogy ha te szeretnéd megmutatni a sportársaknak, hogy milyen JÓL(???) le tudnál vezetni napi 5-6 strandfoci mérkőzést akkor rajta jelentkezz.(a kor nem számít....tudod 1956)
biztos szívesen látnak a kollégáid!

kis.isti70 hozzászólása #243[válasz] 2007. augusztus 06. (hétfő) 20:38:30
Részemről veled lezártnak tekintem a vitát,mert olyan emberrel kár is vitatkozni,aki nem ért egy adott témához -csak ő gondolja úgy,hogy mestere annak-.Ironizálhatsz,megpróbálhatsz megbántani másokat,de felesleges,mert senki nem vesz komolyan,ahogy olvasom a hozzá(D)szólásokat.Javaslom,hogy írj más néven is és védd meg magad!Talán ez az egy lehetőséged van itt a fórumon...A pályán számtalan,csak vállald magad!Egyébként rólam még annyit,hogy én nem fényeztem magam,de azért értek valamicskét a játékvezetéshez,hiszen ez volt a munkám.Nem kérkedek semmivel!Arra azért lehetek büszke,hogy elég sok meccset vezettem az első osztályban?Azért ez csak nem baj?Én is hibáztam,de azt vállaltam is!

kis.isti70 hozzászólása #242[válasz] 2007. augusztus 06. (hétfő) 20:31:00
Szőke kapitány ismét megcsillogtatta páratlan elméjét!Miért nem láthatjuk a tudását is?Ja csak a szája nagy!Ha már nem a saját neveden írsz,legalább találj ki magadnak egyet.Neved alapján imádhatod Szőke Andrást.Ne másokat szapulj,hanem te bizonyítsd végre óriási tudásod!A "hozzászólásaid" szívesen olvassuk,mert jókat lehet röhögni rajtad.Köszönjük neked!A sporthoz viszont nem sok közük van,ahogy valószínűleg neked sem.Az ilyen hozzáértő emberektől fejlődik majd a magyar foci,mint te -csak nem előre-!

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #241[válasz] 2007. augusztus 06. (hétfő) 16:16:48
"simicska" Jövőre rendeztessél apuval egy tornát Balatonöszödön( a szobákba poloskaírtás kötelező) és hívd el vezetőbírónak kis.isti70-et ő remek játékvezető.(ne mond, hogy nem emlékszel rá......... tudod 1965-ben az Oktogonnál)

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #240[válasz] 2007. augusztus 06. (hétfő) 16:02:20
Igazán sajnálom, hogy ekkora fájdalmai vannak hazánk két ismert szakemberének ("kis.isti70" aki a legprofibb játékvezető volt már 1965-ben is - "deodor" a legnagyobb tekintéjű Beach Soccer szakértő) egy kis strandfoci nézése által. Javaslom jövőre a Kék szalag vitorlásversenyt üvöltsék végig a Balaton partjáról hátha kitisztul a fejük!

simicska hozzászólása #239[válasz] 2007. augusztus 06. (hétfő) 15:12:29
A bírók kapitánya alias ábrahám attila.Ö a szőke kapitány vagy esetleg más is lehetne.

kis.isti70 hozzászólása #238[válasz] 2007. augusztus 06. (hétfő) 14:10:53
Bocsi,ezt kétszer küldtem el.Szőke kapitány ezt biztosan meg fogja egy elmés hozzászólással torolni:)!!!Bár tudnánk ki Ő és láthatnánk fenomenális tehetségét a strandfociban vagy a bíráskodásban................

kis.isti70 hozzászólása #237[válasz] 2007. augusztus 06. (hétfő) 14:09:11
Szőke kapitány és barátai (sporik,tisztelet a kivételnek)! Hát nem látjátok? Mindenki ugyanúgy látja rajtatok kívül?Kapitány úr is akkor mondjon majd véleményt,ha hasonló eredményeket ért el a sportban,mint Gere!Tény,hogy nem beszél szépen,de a foci nem is erről szól!Meg egyik sportág sem.Lásd Hamilton.A fiatal fenoménnak is olyan szája van,mint egy kocsisnak,mégsem tiltották el a versenybírók,pedig az ő mondatait több millió ember hallotta.Felmegy az adrenalin,az ember abban a pillanatban mond ezt-azt.Nem szép,de nem kell kiállítani érte elsőre.Ha folytatja az más..

kis.isti70 hozzászólása #236[válasz] 2007. augusztus 06. (hétfő) 14:08:50
Szőke kapitány és barátai (sporik,tisztelet a kivételnek)! Hát nem látjátok? Mindenki ugyanúgy látja rajtatok kívül?Kapitány úr is akkor mondjon majd véleményt,ha hasonló eredményeket ért el a sportban,mint Gere!Tény,hogy nem beszél szépen,de a foci nem is erről szól!Meg egyik sportág sem.Lásd Hamilton.A fiatal fenoménnak is olyan szája van,mint egy kocsisnak,mégsem tiltották el a versenybírók,pedig az ő mondatait több millió ember hallotta.Felmegy az adrenalin,az ember abban a pillanatban mond ezt-azt.Nem szép,de nem kell kiállítani érte elsőre.Ha folytatja az más..

deodor hozzászólása #235[válasz] 2007. augusztus 06. (hétfő) 10:44:04
Helyesbítés: Goldwin-Kevíz 4 mp-cel a vége előtt 8-8...
...sokaknak csak most esett le a tantusz. Ja, és - mintha valami értelme is lenne - az utolsó bulimeccs eredményét 0-10-re a Száz-gáznak adták...nevetséges

1. oldal, összesen: 2
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

12
Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország