Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 130
blanzs hozzászólása #315[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 16:25:06
ha voltak fogadasok a meccsekre az mocskos dolog......en nem hallottam rola, igaz nem voltam egyik helyszinen sem az iden! Kulonbozoek a velemenyeink, hogy melyik gol volt szabalytalan es melyik nem, de hat sebaj. A Keviz-zel mi mindig kielezett meccseket jatszottunk es nekem szimpatikusak, mivel talan a Liverrel egyutt a legregebbi olyan szereploi a strandfocinak, akik nem valtoztattak nevet.

Meg annyit mondanek, hogy amikor mi jatszottunk az akkori teremfoci valogatott jatekosokkal megtuzdelt pl. Aramis ellen, akkor lehetett erzekelni, hogy a birok vedik a nevesebb jatekosok testi epseget, amit mas meccseken is lehet latni, legyen az hazai vagy kulfoldi, nagypalyas, strandfoci vagy teremfoci!

deodor hozzászólása #314[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 15:25:29
GP, emléxem ott voltam. De egy szóval se mondtam, h károtokra nem tévednek...

G P Beach Kings hozzászólása #313[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 14:27:15
Deodor! A Goldwinnak Abádszalókon 10 másodperccel a meccs vége előtt nem adtak meg egy szabályos gólt, így nem került a négy közé, erről ennyit, hogy ellenük soha nem tévedtek a bírók!

deodor hozzászólása #312[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 14:13:49
A Debrecen "gólja" szintén szabálytalan volt... A kapus védettséget élvez. Itt nincs test-test elleni küzdelem. Szerintem.

deodor hozzászólása #311[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 14:11:45
A fórum pedig kíválóan alkalmas arra, hogy az ember elmondja véleményét. Az pedig, hogy elfajulnak a dolgok a Boom és Szőkeféléknek köszönhető...

deodor hozzászólása #310[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 14:10:22
A Kevíz minden évben megpróbál jól szerepelni, jót focizni. De "egyesek" nagyon elrontják az ember kedvét. Túl sok volt idén az "elnéztem", "vanezígy"...stb Pedig 3-an vannak a pályán. Túl sok hír van a fogadásokról is...

deodor hozzászólása #309[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 14:01:24
Blanzs, a Goldwin-Kevíz ucsó golja csak egy szitu a sok közül... Sok, nagyon sok ilyen "tévedés" történt ebben az évben... Különben a döntőben 3 bíró volt egyszerre a pályán. Zoli valóban bizonytalan volt, de a kapus itt is védelmet élvez. Az pedig hogy fejelés előtt, közben után volt kint a könyök, teljesen mindegy: szabálytalan. Ennyi.

blanzs hozzászólása #308[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 13:38:41
Tisztelt deodor,

Horvath Balint vagyok a LIVER egyik jatekosa. Lattam a keviz-goldwinn osszefoglalojat. Szerintem hatareset a szitu es ha dontetlennel szabalytalansagot fuj be a spori, akkor lehet nincs akkora kalamajka belole. Am a keviz-goldwin meccsen maskent dontott, szerintem en is igy tettem volna abban a pillanatban ( hobbim volt, hogy neha sporiskodtam amatoroknek ). Egy kapus elol nem lehet elfejelni egy olyan labdat, ami merolegesen pottyan lefele az egbol, ott a kapusnak le kell huznia a labdat, meg akkor is, ha testi kontaktusba kerul az ellenfel jatekosaval. Fel kell huzni a terdet es hatarozottan lehuzni a labdat. A konyoklest tenyleg lehet latni, de mar csak a fejeles utan erte el a kapus fejet, igy azt nem befolyasolta, hogy ki fejeli el a labdat..........Ez az en velemenyem, de ismetlem nagyon necces helyzet volt ugy ahogy Bajnokok Ligaja selejtezon Elfsborg-Debrecen a biro egy lathatoan szabalyos golt vett el a Debrecentol ( kapus csatar hasonlo talalkozasa ). Szerinted az szabalyos gol volt?? Erdekelne a velemenyed....

Egy csapat osszeallitasa egyebkent mindig ugy kezdodik: Vegy egy jo kapust........

Mielott mi ketszeres bajnokok lettunk, akkor szamos esetben tevedtek ellenunk a birok. Pont a keviz elleni orszagos elodontoben ( 4 vagy 5 evvel ezelott )a hosszabbitasban egy nagy kavarodas volt a keviz kapuja elott, a kapus mar fekudt, a labda foldon gurult a kapuba, mikor az egyik keviz-es kezzel kitolta a labdat, a biro nem vette eszre, rajta kivul mindenki latta. Basszus, akkor mi is fel voltunk haborodva, de nem kezdtunk el a birokat szapulni a forumon meg egyebek, hanem a kovetkezo evben igyekeztunk jobb eredmenyt elerni, ami sikerult is..........

Hat ennyi, gratulalok a Goldwin csapatanak!

Kitty hozzászólása #307[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 12:52:47
Csak nem gondoljátok kis buták, hogy azok a játékvezetők akik NBI-ben vezetnek, csalnak és korruptak ezzel veszélyeztetik a nagypályás karrierjüket?

deodor hozzászólása #306[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 12:02:23
realista,
még annyi: miért kellene eltűnnöm: zavar, ha valaki más véleményen van? Rontja a képet, ha valaki megmondja az igazságot???
Az meg hogy ki kezdte a személyeskedést, vedd a fáradságot és olvass alább!

3. oldal, összesen: 13
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország
1415