Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 130
deodor hozzászólása #305[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 11:58:07
Realista!
Nézd meg boom és söke beszólásait...én csak hozzájuk igazodom.
Az hogy te beszélsz egy liveressel, és neked mondott ezt azt, az egy dolog. Tartjuk a kapcsolatot velük, tavaly bulimeccset is rendeztünk. Ők is mondták: csalók a bírók, korruptak a szervezők, azért nem indulnak. (Pedig ők is szeretik a focit). Lehet ugy szeretni a focit, hogy állandóan ellened fújnak, kibabrálnak...remélem ez a Goldwinnal is megesik. Ja, és ne is haragudj, de tartom magam a véleményemhez (amely sokaknak is ez): csaló bírók, korrupt játékvezetők!

realista hozzászólása #304[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 10:52:04
deodor, a 2007.08.14. 11:12:07-es hozzászólásoddal sikerült minden eddiginél pontosabb „személyleírást” adnod magadról. Nagyon sajnálom, hogy a nem tudom mi okból megnyilvánuló állandó gyűlölködéseddel sok embernek okozol némi utólagos keserűséget azok között, akik igenis jól érezték magukat a strandfoci szezonban és jövőre is ott fognak lenni. (És biztos vagyok benne, hogy ez a nagy többség!) A sportág és a strandfocit szeretők tábora pedig akkor járna legjobban, ha te végleg eltűnnél strandfoci rendezvény közeléből.
Kijelentéseket teszel a Liver és Sandstars nevében, holott ezen a fórumon számolt be a Liver egyik játékosa arról miért is nem indultak idén. Annak a Liver-nek a játékosa, akik a „korrupt bírók és szervezők” áskálódása ellenére többszörös bajnokok!!!
Végül pedig szeretnék gratulálni Czinkon Szabolcsnak, mert itt a fórumon olvasott hozzászólása alapján kiderült számomra, hogy nem csak egy remek játékos, hanem egy szerény, intelligens fiatalember.

deodor hozzászólása #303[válasz] 2007. augusztus 15. (szerda) 09:15:20
Búmafejbe: Lehet csinálhattak volna jobbat, de áldják a jóistent, hogy nem te sikeredtél (hála balfék apádnak:))
Tyson: hidd el, nem vagyok egyedül véleményemmel...A Liver és Sandstars pont a korrupt bírók és szervezők miatt nem indulnak... Ők már ismerik a fajtájukat.
Böszmeszőke: te válaszra sem vagy méltó....

boomboom hozzászólása #302[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 23:39:42
deodor!
A mami meg a papi jobb dolgot is csinálhatott volna helyetted!

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #300[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 20:14:18
deodor! hogy te mekkora almapálinkán felnőtt TIRPÁK PARASZT vagy!!!!!!!!!!!

kicsi tyson hozzászólása #299[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 14:27:43
deodor! mért nem lehet valamiről normálisan beszélni??? mindennek csak a rossz oldalát tudod nézni??? ha annyira okos vagy akkor mond már meg hogy kiket kellett volna vinni!! jah és szentem senki nem nyaller ahogy mondanád legalábbis ismerke 1-2 embert aki nem az!!

hölgy hozzászólása #298[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 14:18:54
Tudom sajnálni ezeket a hozzászolókat, akiknek bármilyen téma lehet csak akkor érzik jól magukat, ha valakiket szidalmazhatnak. Czinkon Szabolcsnak gyógyulást kívánok. A többieknek pedig ajánlom, hogy ebben gondolkodjanak tovább: HAJRÁ MAGYAROK!

simicska hozzászólása #297[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 13:31:11
A biztos keret Izsvák ,, Lukács ..Király G. Kárász A.

Moderator hozzászólása #296[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 11:31:59
hmmm?
Ha ilyen jól értesült, vagy akkor írd már le nekem az előre összerakott keretet.

Moderator hozzászólása #295[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 11:31:54
hmmm?
Ha ilyen jól értesült, vagy akkor írd már le nekem az előre összerakott keretet.

4. oldal, összesen: 13
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország
1415