Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 130
deodor hozzászólása #294[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 11:12:07
Úgy látom a szervezőknek sikerült "profi" nyallergépeket szerződtetni... Szánalmas, bugris banda! Nem siránkozok, csak a tényeket soroltam. Balfék bírók, korrupt szervezők! Hozzájuk csapódva Szőkeboomafejbetájszonbélák! Nyaljátok egymás seggét, ha már a Izsváké fénylik!

Czinkon Szabi hozzászólása #293[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 08:21:05
Kedves Kicsi Tyson!
Tisztában vagyok vele,hogy nem én vagyok a legjobb strandlabdarúgó Magyarországon,viszont valami miatt én kaptam meg ezt a rendkívül kitüntető címet,amire nagyon-nagyon büszke vagyok,és amit már senki nem tud tőlem elvenni! A szavazók a következők voltak: 4 versenybizottsági tag,szövetségi kapitány,válogatott játékosai,internetes szavazók! Azt nem tisztem megítélni,hogy ők hozzáértők-e vagy sem...
Az új fiúk,ahogy te írtad,nagyon jó focisták és emberileg is nagyon jó fejek és kívánom nekik,hogy vívják ki a világbajnoki részvételt!
Köszönöm a lehetőséget: Czinkon Szabolcs

hmm? hozzászólása #292[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 07:30:46
Gyerekek!
Mielőtt hülyeségeket kérdeztek vagy írtok, vegyétek már a fáradságot, hogy tájékozódtok!
Az év strandlabdarúgója Czinkon Szabolcs megsérült az edzéseken, ezért nem megy!
A nagy királyokat meg azért ne keressétek, mert nem tudták hogy kell viselkedni és szépen haza lettek zavarva, úgy ahogy kell...
Ha ez a malőr nincs, utazik újra az, aki tavaly, mert az egész keretválogatás egy nagy színjáték...Értelmetlen volt összehívni ennyi embert, már rég borítékolva volt az utazó keret....
Ez a magyar valóság...

kicsi tyson hozzászólása #291[válasz] 2007. augusztus 13. (hétfő) 22:23:01
Tisztelt hölgy! Szűcs Laci jó kapus de Juhász Eriknek is ott kellene lennie! Czinkon Szabolcs jo focista de nem biztos hogy akik választották hozzáértők! Újak: Vernyik Dávid, Pázsit Ricsi, Szőce Csaba Le a kalappal mindnek ott a helye! Fekete Tamás, Besenyei Feri Vígh Feri már bizonyítottak! Pánczél, Szente?? Sajnáljuk hogy két dudás vagyis két Fekete nem fér meg 1 csapatban!

hölgy hozzászólása #290[válasz] 2007. augusztus 13. (hétfő) 20:51:57
Szerintem már beszélgessünk másról, mert ezen már sajnos, vagy nem sajnos nem tudunk változtatni. Láttam már az új válogatott keret tagjait. Témázzunk róluk inkább. Ha valaki tudja a választ, írja meg. Mikor lesznek a válogatott mérkőzései, és közvetíti e valamelyik adó? Kik az újoncok és hol vannak a régiek? Azt viszont érdekesnek tartom, hogy megválasztották a hozzáértők az év strandlabdarúgóját és a válogatottban nincs. Most vagy nem ő a legjobb, vagy nem tudom.....

kicsi tyson hozzászólása #289[válasz] 2007. augusztus 13. (hétfő) 17:25:10
deodor! nem találod érdekesnek hogy többen mnodják hogy szabályos volt a gól?? vagy te ugy érzed hogy mi vagyunk a bolondok?? jo lenne ezen elgondolkoznod! hajrá GOLDWIN!

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #288[válasz] 2007. augusztus 13. (hétfő) 16:30:21
deodoréknál nem cseh2 van hanem ukrán 2!(tirpák)

béila hozzászólása #287[válasz] 2007. augusztus 13. (hétfő) 15:21:59
deodor!
szabályos gól volt!!de a cseh kettőn lehet máshogy láttad!:)Hajrá GOLDWIN

roleee hozzászólása #286[válasz] 2007. augusztus 12. (vasárnap) 23:17:28
Végre még 1 ember aki nem csak szídni tudja a Goldwint...teljesen igazat adok neked beachsoccerplayer!Hajrá Goldwin!Jövőre címvédés!

beachsoccerplayer hozzászólása #285[válasz] 2007. augusztus 12. (vasárnap) 20:01:35
Deodor! Szánalmas hogy több mint egy héttel a döntő után még mindig ezen siránkozol! Lökés volt vagy sem a fociban az a szabálytalanság és az a gól amit játékvezető megad! Siratod a ke-víz csapatát holott nekik örülni kellett volna, hogy egyáltalán ott lehetnek a döntőben! Ki kellett volna élvezni azt a 3x36 percet amit kaptak sorstól! Nem pedig balhézni! A legjobb csapattól kaptak ki és ezt el kell fogadni! A GOLDWIN megérdemelten lett bajnok mert megvert minden csapatot a döntőben! Nagyon sok csapat szívese cserélt volna veletek hogy itt lehessen! Hajrá GOLDWIN!

5. oldal, összesen: 13
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország
1415