Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 130
kicsi tyson hozzászólása #284[válasz] 2007. augusztus 12. (vasárnap) 13:26:12
deodor, te beszéltél döntetlenről (Utólag - persze mindegy, mert a döntetlennel is csak 3. lehetett a Kevíz, de ezt akkor még senki nem tudta! De akkor is: 3 bírónak ezt (is) "elnézni"...Szánalmas...) de msot te azt akarod bebizonyítani hogy le vannak fizetve a bírók?? mert szerintem nem igaz és az hogy oda fújnak ahol pénz van az se lehet igaz mert nem 1 példa volt má rá hogy nem oda fújnak! erről meg ennyit...amugy meg mért pont a goldwint beszéled ki? ott aNemzeti mint már mondtam! nah az a neccs se volt kutya szóval azt is jobban megfigyelhetnéd...

deodor hozzászólása #283[válasz] 2007. augusztus 12. (vasárnap) 12:26:14
Tyson, ki beszélt itt döntetlenről? Persze a fociban nincsen "ha", de hosszabításos Kevíz győzelem esetén még mindig meg lett volna az esély a továbbjutásra... Erről beszéltem, nem többről. De tisztán látni: ODA FÚJNAK A BÍRÓK, AHOL A PÉNZ VAN! Ennyi.

deodor hozzászólása #282[válasz] 2007. augusztus 12. (vasárnap) 12:23:27
Guli, kapustámadás volt könyökléssel (bal könyök a gyengébbek kedvéért), nézz már szét!!!

Gulee hozzászólása #281[válasz] 2007. augusztus 11. (szombat) 23:29:54
Hát aztne mondjátok már h szabálytalan gól volt...mert nem volt az...test a test elleni küzdelem volt...és elfejelte a kapus kezei elől a labdát...ennyi...ebbe nincs semmi szabálytalan...akkor lett volna szabálytalan ha már a kapus fogta volna...és könyökölni se nagyon könyökölt...szal előbb gondolkozzatok aztán írjatok ilyeneket...

kicsi tyson hozzászólása #280[válasz] 2007. augusztus 11. (szombat) 23:28:34
deodor! tudhatnád h a nagydöntőn 1 meccs se végződhetett döntelennel! és nem csak eze a meccsen volt hibája a bíróknak! pl.: Nemzeti Étterem - Villár Pi Bonyhád 2 ugyanaz a szituáció egyik és másik oldalt a Nemzetinek megadták a Bonyhádnak meg nem... 1 gólon mult a meccs... szóval ezt is kicsit jobban szemügyre vehetnéd és nem kéne a bajnokot kibeszélni!

deodor hozzászólása #279[válasz] 2007. augusztus 11. (szombat) 23:17:46
Tyson, végül is mindegy, lehet te nem ismerted be... De az idő is lejárt + szabálytalan volt a gól. Utólag - persze mindegy, mert a döntetlennel is csak 3. lehetett a Kevíz, de ezt akkor még senki nem tudta! De akkor is: 3 bírónak ezt (is) "elnézni"...Szánalmas...

kicsi tyson hozzászólása #278[válasz] 2007. augusztus 11. (szombat) 23:05:50
hello mindenkinek! annyit szeretnék mondani h azon a bizonyos estén senki nem vallot be semmit az időlejárás és a kapustámadás esetében sem mert én ott voltam a csapattal! és az hogy a 3 bíróból nem látta egyik sem arról csakis ők tehetnek mind ezek mellett a Goldwin megnyerte a bajnokságot és ezen senki nem fog változtatni!

deodor hozzászólása #277[válasz] 2007. augusztus 11. (szombat) 21:18:59
Boomboom és a többi Izsvák-nyaller! NSO-tv-n rajta van a Kevíz-Goldwin meccs összefoglalója... Tisztán látni, ahogy az utolsó gólnál a goldwinos belekönyököl a kapusba...és ezt 3 bíróból egy sem látta! Ezzel a góllal nyert a Goldwin... No comment.

simicska hozzászólása #276[válasz] 2007. augusztus 10. (péntek) 08:32:27
Kommiszár a szőkék közül ! olvashatod a Donchicco hozzászólást az sem én voltam ,csak neki is igaza van.

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #275[válasz] 2007. augusztus 09. (csütörtök) 15:39:26
simlcsicska! Én nem akartam kérdezni semmit. Csak azt próbáltam megírni annak a sötét fejednek, hogy a vereséget nem mások pocskondiázásával kell megmagyarázni! De látom te ezt soha nem fogod megérteni.De te csak dühöngj tovább a haverjaiddal addig a többiek fociznak! És én őket választom ha nem haragszol!

6. oldal, összesen: 13
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország
1415