Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 130
barnaalabam hozzászólása #274[válasz] 2007. augusztus 09. (csütörtök) 12:29:48
Szánalmas, ahogy néhány idióta itt vezeti le a benne felgyülemlett agressziót! Nincs más dolgotok mint egymást sértegetni, megalázni, szidalmazni. Gyerekes, semmitmondó hozzászólások! Örüljetek a nyárnak, a szép időnek, menjetek focizni, strandolni! A strandfoci szezon véget ért, már várjuk a következőt! Köszönet a szervezőknek, a résztvevő csapatoknak! Egy játékos!

Donchicco hozzászólása #273[válasz] 2007. augusztus 09. (csütörtök) 10:09:27
Üdv!
Szeretnék én is hozzászólni a témához, noha én nem vagyok bíró és szupersztár játékos sem!
Hálóőrködni szoktam több-kevesebb sikerrel.
A bírok tevékenysége hagy némi kívánnivalót maga után!(szerintem)
Számos eset volt mikor rajtuk kívül „mindenki” látta az esetet!
Persze lehet tévedni, hisz emberről van szó!
De amikor a bírókon kívül „mindenki” látja a szitut az már felháborító!
Konkréteset: Tiszakécske döntő: Nemzeti Étterem – Bánhidi Corrádó kezezést nem fújta be a spori aki, 2.5 méterre vonalban állt és a kontra = Nemzeti gól 2-vel mentek és lefőtt a kávé!!!
Több ilyen hasonló eset van, amikor a szájába vette a sípot, majd mégsem fújt egy teljesen egyértelmű esetnél!
Nem állítom,hogy „szemetek” vagy, hogy „csalók” csak, hogy nagyon sok hibával „dolgoztak” a GrandPrix alatt!!!
Nem voltak összhangban, sorozatos rossz ítéleteket hoztak, de lehet, hogy a meleg az oka…
Azért én nagyon jól éreztem magamat a tornák során, hisz valljuk be, elsődlegesen a buliról szól a foci csak napközbeni elfoglaltság, az igazi élet este kezdődik!!!

simicska hozzászólása #272[válasz] 2007. augusztus 09. (csütörtök) 08:07:49
Szőke kommiszár Értelmes kérdést még nem tettél fel senkinek !!!! mindíg mástól csened a szövegrészeket és azt hiszed te vagy az erdeti... csupor vagy !!

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #271[válasz] 2007. augusztus 08. (szerda) 16:12:19
Hello simlicska! Ne másra mutogass hanem a kérdésre válaszolj! Poloskát írtasz vagy bográcsot nyalsz jövőre?
Remélem észrevetted, hogy nem csak én látom az IQ szintedet túl alacsonynak!

barsony hozzászólása #270[válasz] 2007. augusztus 08. (szerda) 15:53:22
Te simlicska! Már mindenért az Izsvák a hibás? Igaz, én azt hallottam, hogy a nyári nagy meleget (40 Celsius) is az Izsvák intézte el, azért, hogy melegebb legyen a homok a strandfocisoknak! Húúúúúúúú, de meleg pali vagy simlicska!

simicska hozzászólása #269[válasz] 2007. augusztus 08. (szerda) 14:13:29
Túl jól sikerült a trakta, nem volt idő felvételet korrekten összevágni, Bravó Izsi !!

hmm? hozzászólása #268[válasz] 2007. augusztus 08. (szerda) 12:54:14
Helló Mindenkinek!
Nem tudom kinek mi a véleménye róla, de a tegnapi összefoglaló a sportklubon szánalmasra sikeredett..
Lehet, hogy napszúrást kapott az operatőr, vagy a szerkesztő nem volt a helyzet magaslatán, de felháborítónak tartom, hogy meg sem említették, hogy ki lett a legjobb kapus, legjobb játékos, torna gólkirálya és akkor a Bene Ferenc díjról ne is beszéljünk....
Talán egy-egy mondatot megérdemeltek volna ezek a díjazottak...

simicska hozzászólása #267[válasz] 2007. augusztus 08. (szerda) 08:49:51
Szöke kommiszár az ábrahám név nem ismerős a mostani kormányból ? az megy B.öszödre meg te besúgni.

spori hozzászólása #266[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 19:20:23
Kedves Tomi!
Irigylem és nagyra értékelem bölcsességedet...Megszólítva érzem magam:-)!
Csak jelezni szeretném, hogy gondolkozz el egy kicsit, hogy mit is jelent a "forum" fogalom...Minden út Rómába vezet...keresd ott:-)!
Ui: A másik sajtó alaptörvény (a fórum pedig az elektronikus sajtó része): hallgatassék meg a másik fél is!
Ui.2.: Nem vitatkoztam, csak érzékeltettem egy álláspontot. Nincs is kivel vitatkozni, hiszen nincs is most olyan "hangulatban" a fórum, hogy lehetne.
A vizi sportokat űzőknek egyébként nagy tisztelője vagyok:-)!
Sok sportsikert kívánok!
Üdv.

tomi hozzászólása #265[válasz] 2007. augusztus 07. (kedd) 18:43:03
Tisztelt Mindenki!Előre jelzem,hogy rokonságban állok Istivel,aki az apósom.Nem őt fogom védeni és tőle függetlenül olvasom a fórumot.Egy jóbarátom strandfocizik nyaranta.Én is labdás sportot űzök,csak vízben,szóval nem foglalhatok állást foci témában,mert csak nézem és nem művelem.Élőben sem láttam,csak az összefoglalókat.Nekem egyedül az szúr szemet,hogy egyesek véleményt alkotnak-már-már obszcén szavakkal- olyanokról akiket nem is ismernek.A bírókról csak annyit szeretnék mondani,hogy ha valóban olyan komolyak lennének,nem alacsonyodnának le odáig,hogy ilyen fórumokon vitázzanak a szurkolókkal és megmagyarázzák a bizonyítványukat.Szerintem ez a normális.Tényleg nem bántom őket,mert nem láttam,hogy vezettek,nem vádolom őket semmivel,csak ezt az egyet nem értem.A szervezőknek mindenesetre sok sikert kívánok a jövő évre is!

7. oldal, összesen: 13
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország
1415