Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 60
referee hozzászólása #412[válasz] 2008. április 20. (vasárnap) 19:29:24
Azért ez elég égő USA-nak. Jó sportdiplomáciájuknak köszönhetően CONCACAF zónában négy csapatból kettő mehet a VB-re, és ők csak harmadikak lettek. Bezzeg a benidormi 24 európai csapatból csak négy lehet ott a VB-n! :-(

simi hozzászólása #393[válasz] 2007. november 09. (péntek) 17:59:09
Szevasztok! Már régen jártam itt és ha olvastátok az előző hozzászólásaimat kiderülhet hogy nem vagyok játékvezető párti.De ezúttal félre kell hogy tegyem a gondolataimat a múltból, és tiszta szivemből sok sikert kívánok Mészáros Istvánnak a kitűnő szereplésért és sok sikert a munkájához!!!!

referee hozzászólása #392[válasz] 2007. november 08. (csütörtök) 23:03:12
Meg is fogom köszönni neki! És a Nigéria-Uruguay negyeddöntőt, valamint a Brazilia-Franciaország elődöntőt is ....!!! :-))

simicska hozzászólása #391[válasz] 2007. november 08. (csütörtök) 15:15:34
Izsi Zsizsi ! nem érdekel? lehet .hogy téged nem ,mert te csak a pénzre utazol !!! és próbálsz befolyásos maradni

simicska hozzászólása #390[válasz] 2007. november 08. (csütörtök) 15:12:19
Ne köszönd másnak ,csak vágner apádnak

referee hozzászólása #389[válasz] 2007. november 07. (szerda) 12:59:42
Mindenkit udvozlok Rio de Janeirobol.
Szeretnem megkoszonni a tamogatast, hogy itt lehetek, tovabba szeretnem megkoszonni a sok-sok buzdito es gratulalo sms-t es mail-t.
Meszaros Istvan

referee hozzászólása #388[válasz] 2007. november 07. (szerda) 12:53:22
.

Izsi hozzászólása #387[válasz] 2007. november 06. (kedd) 18:11:33
Simicska, Simicska, ahhoz képest, hogy nem érdekel a sportág és folyamatosan kritizálsz, minden pillanatban az oldalon lógsz. Ez nekem és a társaimnak jó, hiszen a web statisztikánkat javítod!!!!
Üdv. Izsi

simicska hozzászólása #386[válasz] 2007. november 06. (kedd) 14:40:58
Hogy ki mit és kinek dirigál ? az legyen az ő problémája ,de egy játékvezető az mérkőzést vezet aki dirigál az a Izsvák és társai

Izsi hozzászólása #385[válasz] 2007. november 05. (hétfő) 23:18:16
Mészáros István FIFA Beach Soccer játékvezető dirigálja a Brazília - Oroszország VB mérkőzést.
EUROSPORT 14.00 élőben közvetíti.

simicska hozzászólása #384[válasz] 2007. október 10. (szerda) 12:55:03
REklámfigurának is gyenge Szőke kapitány , attól ,hogy mocskolódsz még nem lessz aktuális a képgaléria.

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #383[válasz] 2007. október 09. (kedd) 18:38:06
Simicska te féreg ! Egyszer tehetnél te is valami értelmeset az életben! (tudod mit?!!!)

simicska hozzászólása #382[válasz] 2007. szeptember 27. (csütörtök) 09:50:41
Ez az igazi aktualitás ma szept. 27 van !!!! igazán naprakész az infotok !!

WebMester hozzászólása #381[válasz] 2007. szeptember 26. (szerda) 19:27:46
A képgalériában 2007.08.10-12. az utolsó album, nem értem hogy jött ki neked a 4 hónap????

simicska

Fárdt nem csak te vagy ,hanem az oldalfelelős is aki 4 hónapja nem képes a képgalériát aktualizálni !!!

simicska hozzászólása #380[válasz] 2007. szeptember 26. (szerda) 13:12:36
Fárdt nem csak te vagy ,hanem az oldalfelelős is aki 4 hónapja nem képes a képgalériát aktualizálni !!!

miki hozzászólása #379[válasz] 2007. szeptember 24. (hétfő) 10:55:30
Bocs,fáradtság

miki hozzászólása #378[válasz] 2007. szeptember 24. (hétfő) 10:50:27
Boom! Mielött kritizálod más hozzászólását,vedd a fáradságot és nézd meg,hogy Te miket irogatsz.Ugye látod a hibákat???

boomboom hozzászólása #377[válasz] 2007. szeptember 19. (szerda) 23:19:44
Te sutyi simlicska! Gyönyörű, rád jellemző mondatot írtál: "különben is még csak 30 napja ért véget a seljtező a Francia városba."
A "seljtező" nem probléma, biztosan csak kifelejtettél egy betűt, de a "Francia városba" az tényleg csodaszép! Nagybetűvel a francia - gratulálok! Valamint a városban helyett "városba" szintén remek! Okos lehetsz! Vidd ki a szemetet! :-)))))

simicska hozzászólása #376[válasz] 2007. szeptember 19. (szerda) 08:03:22
Somegér te névsort kértél vagy képeket ? különben is még csak 30 napja ért véget a seljtező a Francia városba. A technika pedig már csak ilyen , aktuális akeret ,de jövore lehet ,hogy ugyenezek lesznek és akkor már nem kell új tabló !!

Flóri hozzászólása #375[válasz] 2007. szeptember 18. (kedd) 14:51:01
Kedves Somegér,
A kérésed jogos, de sajnos jelenleg technikailag nem lehetséges, amiért elnézést kérünk. Az oldalon lévő képeken az idén Athénben megrendezett selejtezőn résztvevő játékosok vannak. Marseille előtt közvetlenül Bódi Attila szövetségi edző döntése alapján a keret még az utolsó pillanatban is változott, így új fényképsorozat nem készült. Tájékoztatásul a két keret a következő volt:
Athén: Kovács Krisztián, Ulviczki Attila, Badalik Szabolcs, Szente Tamás, Vígh Ferenc, Ivitz Zoltán, Besenyei Ferenc, Fekete Viktor, Ughy Márk, Kis Krisztián
Marseille: Szűcs László, Nagy Endre, Szente Tamás, Vernyik Dávid, Fekete Viktor, Vígh Ferenc, Pánczél László, Fekete Tamás, Pázsit Richárd, Besenyei Ferenc, Szőce Csaba
Üdvözlettel: Lukács Flórián

simicska hozzászólása #374[válasz] 2007. szeptember 17. (hétfő) 10:50:23
Somegér a kérésed jogos nem teljesítjük mert mi vagyunk akik meghatározzuk ki lehet a képeken....SK Izsi és Florika

somegér hozzászólása #373[válasz] 2007. szeptember 11. (kedd) 09:25:47
Tisztelt Szerkesztők!
Szeretném megkérdezni, hogy titkos-e a válogatott képei, mert még mindig a tavalyi csapat szerepel a főoldalon. Miis szeretnénk őket megismerni.

simicska hozzászólása #372[válasz] 2007. augusztus 31. (péntek) 08:01:00
bob bon így van az ha elfogynak az érvek konkrét dolgokkal szemben, próbálsz humoros lenni ,de ne erőltesd ami nem megy . Maradj csak bértolnoka Izsinek és Flórinak.

boomboom hozzászólása #371[válasz] 2007. augusztus 30. (csütörtök) 23:58:48
simlicska! te nagyon jó sportoló és sportvezető lehetsz! egy ország csodál téged! Nem voltál te véletlenül röplabda kapus?

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #370[válasz] 2007. augusztus 30. (csütörtök) 22:06:15
Szerintem ahhoz nincs már merszük EZEKnek, hogy felfedjék kilétüket! (de ha rámcáfolnátok hát rajta)

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #369[válasz] 2007. augusztus 30. (csütörtök) 22:04:04
"miki" Nagyszerű az ahogy kiszúrtad a rátok való utalásomból, hogy nem sorollak benneteket az értelmes emberek közé! Azért teljesen fölösleges itt írogatnotok, hogy azokat az embereket szidjátok akik legalább tesznek a strandfociért. Ha ez nem tetszik akkor sem a fórumon sem a rendezvényeken nincs helyetek!

Izsi hozzászólása #368[válasz] 2007. augusztus 30. (csütörtök) 10:27:50
Kedves SIMICSKA!

Az elmúlt hetekben több „építő” jellegű hozzászólást jelentettél meg a fórum lapjain, amiből kiderül, hogy konkrétan velem van problémád. Én és a kollégám kezdeményeztük, hogy felvetéseidet beszéljük meg személyesen és ne egy állnév mögé bújva, arctalanul osszad a hülyeségeidet és próbáld mások munkáját pocskondiázni valótlanságokkal.
Remélem lesz rá alkalom, hogy személyesen is kifejted összefüggő gondolataidat.
Üdvözlettel: Izsvák Zsolt

Izsi hozzászólása #367[válasz] 2007. augusztus 30. (csütörtök) 10:27:44
Kedves SIMICSKA!

Az elmúlt hetekben több „építő” jellegű hozzászólást jelentettél meg a fórum lapjain, amiből kiderül, hogy konkrétan velem van problémád. Én és a kollégám kezdeményeztük, hogy felvetéseidet beszéljük meg személyesen és ne egy állnév mögé bújva, arctalanul osszad a hülyeségeidet és próbáld mások munkáját pocskondiázni valótlanságokkal.
Remélem lesz rá alkalom, hogy személyesen is kifejted összefüggő gondolataidat.
Üdvözlettel: Izsvák Zsolt

simicska hozzászólása #366[válasz] 2007. augusztus 30. (csütörtök) 10:02:25
Kytti biztosan jó lenne ennek a sportnak ,ha a bajnoki rendszerben bonyolítanák és nem nevezések alapján ami tudjuk nem a sportot ,hanem Iszi zsebét gazdagítja. Kb. annyi cspat lenne mint a futsalban ? akkor indízsátok el. lehet ezt teremben is játszani !!

Kitty hozzászólása #365[válasz] 2007. augusztus 29. (szerda) 16:41:04
Miki azzal nincs baj, hogy ha valakinek más a véleménye, és annak hangot ad. Azt gondolom, hogy egy ilyen vita előreviszi a sportágat, de az, hogy azokat az embereket sértegetjük akik tesznek ezért a sportágért (ha néha olyat is tesznek ami esetleg a többségnek nem tetszik), az szerintem nincs rendjén.
Hogy a válogatott eredményét ki hogyan itéli meg az vérmérséklet kérdése, úgy gondolom hogy az elért eredmény nem okozhat hurrá hangulatot, de azt sem gondolom, hogy leszerepelt volna a válogatott. A lehetőségeghez mérten tisztességes eredményt értünk el a két évvel ezelőtti Európa Bajnok ellen (26 percig partiban voltunk)
Azt javaslom a fórumot látogatóknak, hogy próbáljunk meg egymás véleményét tiszteletben tartva beszélgetni azon, milyen versenyrendszerrel, hogyan tudjuk a következő években szervezettebbé jobbá tenni a strandfocit.
Tsiztelettel: Kárász István az egyik szervező

miki hozzászólása #364[válasz] 2007. augusztus 29. (szerda) 07:20:15
Mi az,hogy "ezeknek"? Ritka nagy tahó ember vagySzőke.Azért mert vki nincs elájulva egy szánalmas vereségtől,attól még nem kell sértegetni.Te mást sem csinálsz a hozzászólásaidban.Valószinű,h kissebségi komplexusod van.Kisisti,pont ezt mondom én is.Fényévekre vagyunk az elittől,épp ezért ha kapunk egy hatost akkor ne legyen már hurráhangulat.Ez az én véleményem.Szőke,jöhet az alpári válaszod.Üdv

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #363[válasz] 2007. augusztus 28. (kedd) 21:05:39
beachsoccerplay, kis isti70........... Higgyétek el nem lehet ezeknek a degeneráltaknak(simicska és kisegyüttese) a fejükbe verni az észt. Így születtek és így is múlnak el!!!!!!!!

boomboom hozzászólása #362[válasz] 2007. augusztus 28. (kedd) 20:50:59
mindenki, aki bántja a strandfocit és azokat, akik tesznek is érte (játékosok, vál. játékosok, szervezők, játékvezetők) az KAPJA BE! Tisztelettel! :-)

barnaalabam hozzászólása #361[válasz] 2007. augusztus 28. (kedd) 17:20:51
Nem kell megsértődni! Egy fórum arra való, hogy mindenki elmondja a véleményét, a többi elolvassa és reagál rá. Ha mindenki azt írja, hogy milyen szépek, ügyesesk, tehetségesek vagytok, és micsoda balszerencsével kaptatok ki az olaszoktól, akkor még el is hiszitek, hogy így van.

beachsoccerplayer hozzászólása #360[válasz] 2007. augusztus 28. (kedd) 15:53:00
Sajnálom azokat akik itt vezetik vélt vagy valós sérelmeiket! Én befejeztem az írogatást mert nem állok le olyanokkal vitatkozni akiknek fogalmuk sincs (és nem is lesz) arról mekkora dolog a magyar válogatottban játszani! Ha lenne lehetőségünk edzeni akkor reális cél lenne a VB részvétel! Ez a csapat képes lenne rá! Én ott voltam, tudom!

beachsoccerplayer hozzászólása #359[válasz] 2007. augusztus 28. (kedd) 15:46:38
Kis.isti! Egyáltalán nem általánosítva mondtam az irigy kiscsapatok jelzőt! Minden tiszteletem azoké a csapatoké akik saját erőből szponzorok nélkül is elindulnak a tornákon! De sajnos találkozni olyan csapatokkal akik csak irigységből rúgnak oda egy-egy jobb csapat elleni mérkőzésen!

kis.isti70 hozzászólása #358[válasz] 2007. augusztus 28. (kedd) 15:19:48
Távol álljon tőlem,hogy bárkit kioktassak és megbántsak.Kedves Miki!Én úgy gondolom,hogy ezek a srácok megdolgoztak (amennyi lehetőségük volt edzeni) a románok elleni eredményért.Az olaszoktól pedig fényévek választanak el minket.Amíg ők ebből élnek-nem is rosszul-addig a mi játékosaink játszanak nagypályán,edzenek nap,mint nap és emellett még dolgoznak is.Le a kalappal előttük.Beachsoccerplayernek pedig csak azt szeretném üzenni,hogy a kis,irigy,nevenincs csapatokra és épp olyan szükség van,mint a profikra.Hogy nézne ki egy torna pl.10 csapattal?A másik meg,hogy azért ők -tekintve,hogy bulinak veszik a homokfocit- elég sok pénzt áldoznak rá.Ne bántsuk már egyik játékost sem.Legyen profi,amatőr,vagy ügyetlenke!Továbbra is sok sikert a válogatottnak!

simicska hozzászólása #357[válasz] 2007. augusztus 28. (kedd) 15:17:26
somegér nem csak ez a gond ,,az hogy a slepp is még ugyanaz.

somegér hozzászólása #356[válasz] 2007. augusztus 28. (kedd) 09:50:12
Tisztelt Szerkesztők!Szeretnénk megismerni a válogatott játékosokat, akikről már annyit írtak, mert szerintem a tavalyi csapat képei vannak az oldalon. Kösz!

miki hozzászólása #355[válasz] 2007. augusztus 28. (kedd) 07:59:58
Kedves Hölgy! Köszönöm neked azt,h elnézed nekem,h irogatok a fórumba.De leginkább annak örülök,h Te otthon nagyon sok vizet zavarsz,így nyugodt szívvel irogathatsz a fórumba anélkül,h vki elnézze neked.

barnaalabam hozzászólása #354[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 23:22:19
Na azért nem kell nemzeti hőst csinálni belőlük, mert a végén még elsírom magam! Kimentek, játszottak, világot láttak, egyet nyertek, egyet veszítettek. Ennyi. Azért Riótól nagyon messze voltak.

hölgy hozzászólása #353[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 21:52:36
Kedves MIKI!
Nem tudom ki vagy, de otthon sok vizet nem zavarhatsz, így elnézem, hogy itt kiélhesd magad. Én egy válogatott játékos testvére vagyok, s nagyon büszke voltam, amikor lejátszottk nekik a magyar himnuszt. Ő is nagypályán játszik, dolgozik, gyerekenél edzősködik. Kívánom, hogy te is éld át azt az érzést, amikor a himnuszt neked játszák, és akkor rájössz, hogy mindent megteszel az országodért, a csapatért és magadért. Egy profi csapattal szemben vették fel a harcot. Tisztelettel.

miki hozzászólása #351[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 16:41:47
Miért vagy felháborodva? Ezek csak a száraz tények.Biztos nagyszerű játékos vagy,kár ,hogy ezt nem tudtad bebizonyítani az olaszok ellen.Látod én próbálok normális hangnemben írni,légyszi te is ezt tedd.Azt meg tudod mondani nekem(mert én ilyen tájékozatlan vagyok),hogy ki hol játszik nagypályán?

beachsoccerplayer hozzászólása #350[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 16:31:51
Mikike! Jövőre remélem összefutunk a homokon! Bár a hozzáértésedet nézve te csak a pálya széléről csodálsz bennünket vagy valamelyik kis senki irigy csapatnak vagy tagja amely mindig eltűnik a csoportmeccsek után! Áskálódj csak és szidd a válogatottat!Kíváncsi lennék ha kijutottunk volna mit írtál volna ide! További jó élvezedést kívánok!

miki hozzászólása #349[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 16:22:10
beachsoccerplayerke! Büszke lehetsz a hatosra!

simicska hozzászólása #348[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 13:49:58
szépen működik a cenzura ami negatív az mind kikerült utólag . Ezek vagytok ti

beachsoccerplayer hozzászólása #347[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 13:30:06
Aki látta az tudja hogy a válogatott minden tagja tudása legjavát adta! És szerintem nincs szégyenkezni valója mert attól az olasz csapattól kapott ki amely kivívta a riói VB részvételt és megnyerte az alsó ág küzdelmeit marseilleben! Gratulálok minden játékosnak aki kint volt! u.i: Mikike! Akkor dumálj ha majd Te is utazó kerettag leszel és jobb eredményt érsz el mint mi!

beachsoccerplayer hozzászólása #346[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 13:23:28
Mikike! Nem tudom ki vagy de azt igen hogy fogalmad sincs a strandfociról! Egy olyan olasz válogatottól kaptunk ki 6-1 re amelynek játékosai egész évben bajnokság rendszerben játszanak és edzenek homokon! A magyar válogatott összesen 12 edzéssel tudott felkészülni erre a versenyre! Arról nem is beszélve hogy az olaszok minden játékosa profi strandfocista szemben a magyar csapattal ahol a játékosok év közben nagypályán játszanak!

somegér hozzászólása #345[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 11:36:13
Gratulálok a válogatottnak, az edzőknek,a gyurónak, a szervezőknek és mindenkinek akik egész nyáron szervezték és dolgoztak, hogy szinvonalas mecccseket , programokat nézhettünk.Köszönet a biróknak, ha időnként tévedtek is hisz csak az téved aki csinál valamit. Remélem jövőre is jól fogjuk magunkat érezni a tornákon.

miki hozzászólása #344[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 09:52:44
Miről beszéltek gyerekek???
A románok azt sem tudják mi az a strandfoci,az olaszoktól meg kaptunk egy hatost!

KyÁr hozzászólása #341[válasz] 2007. augusztus 26. (vasárnap) 13:22:36
Gratulálok a váll. srácoknak! Szűcs Laci parádés bemutatkozásához is! De mindenki helytállt!

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #335[válasz] 2007. augusztus 24. (péntek) 09:52:48
Simicska szerintem ha erről is csak rosszat írsz akkor inkább ne tedd!

pijjango hozzászólása #334[válasz] 2007. augusztus 24. (péntek) 09:51:43
Gratulálok fiúk! Hajrá Feketék! Csak ügyesen!

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #333[válasz] 2007. augusztus 24. (péntek) 09:51:21
Bocsi Eurosport 2 és napi 2-3 meccset közvetít élőben, a többit is érdemes nézni.

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #332[válasz] 2007. augusztus 24. (péntek) 09:50:13
Nagy akarással játszottak a fiúk aminek meglett a jutalma.
Az Olaszok ellen jó lesz itt is a 3:1!(bár nagyon jók ahogy láttam) Az Eurosport élőben adta a Románok elleni meccset. Gratulálok!!!!!!!!

simicska hozzászólása #331[válasz] 2007. augusztus 24. (péntek) 09:48:57
Mégiscsak került üdítő a mérkőzésre az pedig az eredmény !!!

kis.isti70 hozzászólása #330[válasz] 2007. augusztus 24. (péntek) 08:56:40
Gratulálok a válogatottnak!Kár, hogy nem láthattuk a meccset! Így tovább fiúk!

simicska hozzászólása #320[válasz] 2007. augusztus 16. (csütörtök) 08:09:48
Nem kellett volna a sponzori nestee csomagokat B. bogláron a strandi bűfének értékesíteni akkor lenne üdítő az utra.

kis.isti70 hozzászólása #319[válasz] 2007. augusztus 16. (csütörtök) 06:35:50
Nagyon sok sikert kívánok a válogatottnak!Remélem, hogy jól szerepelnek majd.Sajnálom,hogy Czinkon Szabolcs nem tarthat velük, de neki ezúton is gratulálok a Bene Ferenc díjhoz és az egész nyáron nyújtott teljesítményéhez.Bár minden játékos ilyen lenne! Gratulálok továbbá a válogatottban helyet kapó Szőce Csabának is! Kár, hogy csak ilyen kicsi a keret, mert személy szerint nekem még lettek volna favoritjaim!Ahogy mindenki másnak!Mégegyszer nagyon sok sikert kívánok a fiúknak!!!

kicsi tyson hozzászólása #301[válasz] 2007. augusztus 14. (kedd) 21:33:04
Kedeves beachsoccer rajongók! Lezártunk 1 kinek csodálatos kinek kevésbé csodálatos szezont! De akik ezen az oldalon megjelenítik a véleményüket azoknak biztos hogy nem közömbös a sportág! Lehetett szurkolni lehetett örülni nem lett volna szabad a játékvezetőket szapulni,kergetni, de volt aki ezt is megtette sajnálom hogy én is! Lehet az Izsvák,Lukács,Király G., Kárász biztos keretet is kritizálni, de ők olyan dolgot csinálnak inmár 13 éve ami nagyon sok embert megmozgat és nem biztos hogy ezt bármelyikünk is bevállalná! 20-án indul a válogatott a VB selejtezőre, ugy tudom hogy 2 mikrobusszal és én felajánlok nekik 4 zsugor jéghideg üdítőt az útra! Ha bárki tud valamiben nekik sagíteni kérem tegye meg mert megérdemlik, sok sikert, HAJRÁ MAGYAROK! Tyson apukája :D

Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország
1415
3.
Spanyolország