Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 60
miki hozzászólása #364[válasz] 2007. augusztus 29. (szerda) 07:20:15
Mi az,hogy "ezeknek"? Ritka nagy tahó ember vagySzőke.Azért mert vki nincs elájulva egy szánalmas vereségtől,attól még nem kell sértegetni.Te mást sem csinálsz a hozzászólásaidban.Valószinű,h kissebségi komplexusod van.Kisisti,pont ezt mondom én is.Fényévekre vagyunk az elittől,épp ezért ha kapunk egy hatost akkor ne legyen már hurráhangulat.Ez az én véleményem.Szőke,jöhet az alpári válaszod.Üdv

SZŐKE KAPITÁNY hozzászólása #363[válasz] 2007. augusztus 28. (kedd) 21:05:39
beachsoccerplay, kis isti70........... Higgyétek el nem lehet ezeknek a degeneráltaknak(simicska és kisegyüttese) a fejükbe verni az észt. Így születtek és így is múlnak el!!!!!!!!

boomboom hozzászólása #362[válasz] 2007. augusztus 28. (kedd) 20:50:59
mindenki, aki bántja a strandfocit és azokat, akik tesznek is érte (játékosok, vál. játékosok, szervezők, játékvezetők) az KAPJA BE! Tisztelettel! :-)

barnaalabam hozzászólása #361[válasz] 2007. augusztus 28. (kedd) 17:20:51
Nem kell megsértődni! Egy fórum arra való, hogy mindenki elmondja a véleményét, a többi elolvassa és reagál rá. Ha mindenki azt írja, hogy milyen szépek, ügyesesk, tehetségesek vagytok, és micsoda balszerencsével kaptatok ki az olaszoktól, akkor még el is hiszitek, hogy így van.

beachsoccerplayer hozzászólása #360[válasz] 2007. augusztus 28. (kedd) 15:53:00
Sajnálom azokat akik itt vezetik vélt vagy valós sérelmeiket! Én befejeztem az írogatást mert nem állok le olyanokkal vitatkozni akiknek fogalmuk sincs (és nem is lesz) arról mekkora dolog a magyar válogatottban játszani! Ha lenne lehetőségünk edzeni akkor reális cél lenne a VB részvétel! Ez a csapat képes lenne rá! Én ott voltam, tudom!

beachsoccerplayer hozzászólása #359[válasz] 2007. augusztus 28. (kedd) 15:46:38
Kis.isti! Egyáltalán nem általánosítva mondtam az irigy kiscsapatok jelzőt! Minden tiszteletem azoké a csapatoké akik saját erőből szponzorok nélkül is elindulnak a tornákon! De sajnos találkozni olyan csapatokkal akik csak irigységből rúgnak oda egy-egy jobb csapat elleni mérkőzésen!

kis.isti70 hozzászólása #358[válasz] 2007. augusztus 28. (kedd) 15:19:48
Távol álljon tőlem,hogy bárkit kioktassak és megbántsak.Kedves Miki!Én úgy gondolom,hogy ezek a srácok megdolgoztak (amennyi lehetőségük volt edzeni) a románok elleni eredményért.Az olaszoktól pedig fényévek választanak el minket.Amíg ők ebből élnek-nem is rosszul-addig a mi játékosaink játszanak nagypályán,edzenek nap,mint nap és emellett még dolgoznak is.Le a kalappal előttük.Beachsoccerplayernek pedig csak azt szeretném üzenni,hogy a kis,irigy,nevenincs csapatokra és épp olyan szükség van,mint a profikra.Hogy nézne ki egy torna pl.10 csapattal?A másik meg,hogy azért ők -tekintve,hogy bulinak veszik a homokfocit- elég sok pénzt áldoznak rá.Ne bántsuk már egyik játékost sem.Legyen profi,amatőr,vagy ügyetlenke!Továbbra is sok sikert a válogatottnak!

simicska hozzászólása #357[válasz] 2007. augusztus 28. (kedd) 15:17:26
somegér nem csak ez a gond ,,az hogy a slepp is még ugyanaz.

somegér hozzászólása #356[válasz] 2007. augusztus 28. (kedd) 09:50:12
Tisztelt Szerkesztők!Szeretnénk megismerni a válogatott játékosokat, akikről már annyit írtak, mert szerintem a tavalyi csapat képei vannak az oldalon. Kösz!

miki hozzászólása #355[válasz] 2007. augusztus 28. (kedd) 07:59:58
Kedves Hölgy! Köszönöm neked azt,h elnézed nekem,h irogatok a fórumba.De leginkább annak örülök,h Te otthon nagyon sok vizet zavarsz,így nyugodt szívvel irogathatsz a fórumba anélkül,h vki elnézze neked.

4. oldal, összesen: 6
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország
1415