Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 60
barnaalabam hozzászólása #354[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 23:22:19
Na azért nem kell nemzeti hőst csinálni belőlük, mert a végén még elsírom magam! Kimentek, játszottak, világot láttak, egyet nyertek, egyet veszítettek. Ennyi. Azért Riótól nagyon messze voltak.

hölgy hozzászólása #353[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 21:52:36
Kedves MIKI!
Nem tudom ki vagy, de otthon sok vizet nem zavarhatsz, így elnézem, hogy itt kiélhesd magad. Én egy válogatott játékos testvére vagyok, s nagyon büszke voltam, amikor lejátszottk nekik a magyar himnuszt. Ő is nagypályán játszik, dolgozik, gyerekenél edzősködik. Kívánom, hogy te is éld át azt az érzést, amikor a himnuszt neked játszák, és akkor rájössz, hogy mindent megteszel az országodért, a csapatért és magadért. Egy profi csapattal szemben vették fel a harcot. Tisztelettel.

miki hozzászólása #351[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 16:41:47
Miért vagy felháborodva? Ezek csak a száraz tények.Biztos nagyszerű játékos vagy,kár ,hogy ezt nem tudtad bebizonyítani az olaszok ellen.Látod én próbálok normális hangnemben írni,légyszi te is ezt tedd.Azt meg tudod mondani nekem(mert én ilyen tájékozatlan vagyok),hogy ki hol játszik nagypályán?

beachsoccerplayer hozzászólása #350[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 16:31:51
Mikike! Jövőre remélem összefutunk a homokon! Bár a hozzáértésedet nézve te csak a pálya széléről csodálsz bennünket vagy valamelyik kis senki irigy csapatnak vagy tagja amely mindig eltűnik a csoportmeccsek után! Áskálódj csak és szidd a válogatottat!Kíváncsi lennék ha kijutottunk volna mit írtál volna ide! További jó élvezedést kívánok!

miki hozzászólása #349[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 16:22:10
beachsoccerplayerke! Büszke lehetsz a hatosra!

simicska hozzászólása #348[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 13:49:58
szépen működik a cenzura ami negatív az mind kikerült utólag . Ezek vagytok ti

beachsoccerplayer hozzászólása #347[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 13:30:06
Aki látta az tudja hogy a válogatott minden tagja tudása legjavát adta! És szerintem nincs szégyenkezni valója mert attól az olasz csapattól kapott ki amely kivívta a riói VB részvételt és megnyerte az alsó ág küzdelmeit marseilleben! Gratulálok minden játékosnak aki kint volt! u.i: Mikike! Akkor dumálj ha majd Te is utazó kerettag leszel és jobb eredményt érsz el mint mi!

beachsoccerplayer hozzászólása #346[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 13:23:28
Mikike! Nem tudom ki vagy de azt igen hogy fogalmad sincs a strandfociról! Egy olyan olasz válogatottól kaptunk ki 6-1 re amelynek játékosai egész évben bajnokság rendszerben játszanak és edzenek homokon! A magyar válogatott összesen 12 edzéssel tudott felkészülni erre a versenyre! Arról nem is beszélve hogy az olaszok minden játékosa profi strandfocista szemben a magyar csapattal ahol a játékosok év közben nagypályán játszanak!

somegér hozzászólása #345[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 11:36:13
Gratulálok a válogatottnak, az edzőknek,a gyurónak, a szervezőknek és mindenkinek akik egész nyáron szervezték és dolgoztak, hogy szinvonalas mecccseket , programokat nézhettünk.Köszönet a biróknak, ha időnként tévedtek is hisz csak az téved aki csinál valamit. Remélem jövőre is jól fogjuk magunkat érezni a tornákon.

miki hozzászólása #344[válasz] 2007. augusztus 27. (hétfő) 09:52:44
Miről beszéltek gyerekek???
A románok azt sem tudják mi az a strandfoci,az olaszoktól meg kaptunk egy hatost!

5. oldal, összesen: 6
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország
1415