Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 142
goldwin hozzászólása #629[válasz] 2009. december 25. (péntek) 17:56:16
http://sendables.jibjab.com/view/Tp17vV19vdVvahp0 ez kis karácsonyi ajándék mindekinek!! megéri megnézni:D Kellemes ünnpeket!!

csak az igazat hozzászólása #620[válasz] 2009. augusztus 14. (péntek) 18:05:42
Válasz [ praia | Strandfoci 2009 | #619 ] hozzászólására.
Elég alacsony az iQ-d,de hogy ennyire.! Ha már neked a magyar az a snasz Paraia, akkor elmondanám A paraj teljesen találó rád : " Para gestamis" : a pázsitfüvek családjába tartozó egyéves heverőszárú gyomnövény. Tarackja több méterre kúszik a szárától. Te is ezt teszed amikor mások dolgába beleszólt. kúszol mint egy igazi gyomnövény ..

praia hozzászólása #619[válasz] 2009. augusztus 10. (hétfő) 01:18:06
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #618 ] hozzászólására.
praia, te fogalmatlan.

csak az igazat hozzászólása #618[válasz] 2009. augusztus 08. (szombat) 18:28:38
Válasz [ praia | Strandfoci 2009 | #613 ] hozzászólására.
Ha már beleszóltál más dolgába akkor szó nélkül nem hagynám a dolgot.! Fogadatlan prókátotorka " parai" ( paraj) úgy látszik ráá érsz !,de ,ha nem érnél rá akkor nyugodtan hajolj rá !.........

Zolio hozzászólása #617[válasz] 2009. augusztus 06. (csütörtök) 14:40:09
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #616 ] hozzászólására.
köszi!

csak az igazat hozzászólása #616[válasz] 2009. augusztus 06. (csütörtök) 14:27:29
Válasz [ Zolio | Strandfoci 2009 | #615 ] hozzászólására.
A B.lellei vasút-állomás jelzésnél fordulj le jobbra és a második sarkon ismét jobbra az út végénél balra megtalálod.

Zolio hozzászólása #615[válasz] 2009. augusztus 05. (szerda) 10:10:38
Hello!

Valaki meg tudja mondani, hogy Lellén hol lesz a döntő? Nem ismerem a lellei strandot vagy strandokat.
Köszi

praia hozzászólása #613[válasz] 2009. július 25. (szombat) 23:41:41
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #612 ] hozzászólására.
Szépen kérlek Dj Ambrus, hogy erre már ne reagálj. "Roma nyelven, + Mónika show" Miről beszél ez az ember? Vagy ez ilyen humoros hozzászólás? Én nem tudom, de nagyon szar....

csak az igazat hozzászólása #612[válasz] 2009. július 24. (péntek) 11:47:22
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #611 ] hozzászólására.
Látszik lelkes rajongója vagy a sorozatoknak,ezért nyugodtan idézhettél volna a Móika vagy a Győzike sorozatból (roma nyelven) "bölcsességeket",hogy kicsit okosodjunk,akik hozzád hasonlóan nem követjük kellő figyelemmel ezen műsorokat.

DJ Ambrus hozzászólása #611[válasz] 2009. július 23. (csütörtök) 10:42:55
Ahogy Bőhm bácsi mondaná a Lantos utca 8-ban: Si tacuisses, philosophus mansisses.

csak az igazat hozzászólása #610[válasz] 2009. július 21. (kedd) 21:06:29
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #605 ] hozzászólására.
Javasolnék egy kikötőből kiinduló hajót !!...,mert látom nincs ötleted . A papír a tehetség és a tudás nem mindíg jár együtt,így hiába kérkedsz a három diplomáddal,ez inkább szegénységi bizonyítvány rólad !

DJ Ambrus hozzászólása #609[válasz] 2009. július 21. (kedd) 17:30:30
Válasz [ templomos_lovag | Strandfoci 2009 | #608 ] hozzászólására.
Ez nagyon korrekt volt, köszönjük szépen! Az ilyen hangnemnek sokkal inkább helye van ezen a fórumon. Sok sikert nektek a továbbiakban, és reméljük, sokszor találkozunk még a pályán!

templomos_lovag hozzászólása #608[válasz] 2009. július 21. (kedd) 15:59:55
Válasz [ szimcsákt | Strandfoci 2009 | #597 ] hozzászólására.
Sziasztok! Én személy szerint a Lovagok csapatvezetője lennék és az elmúlt napok vitaindító hozzászólásaira szeretnék reagálni inmáron végszóként. A "szánalmas" jelző nem biztos, hogy teljes mértékben fedi az igazságot rólunk. Arról azonban, hogy valóban a sűrű újoncozásra való tekintettel koordinációs zavarok támadhatnak az új játékosok és a régiek közt valóban mi, illetve én tehetek. A mérkőzésekkel (ill. a bunda) kapcsolaban pedig az a véleményem: mindenki saját maga sikerének a kovácsa, nyerje meg minden meccsét és azután nem hiszem, hogy ez vitára adhat okot. Az anno 14-0-ás győzelmünket pedig csapatunk egy nagy sikerének tartom - még soha nem sikerült ilyen arányban győznünk egy országos versenyen. A kedélyeket pedig nem lehet mindig kordában tartani de ígérem a későbbiekben próbálok ezen változtatni, legalábbis a csapatunkon belül.

Mindenkinek sok sikert a további küzdelmekhez!

praia hozzászólása #607[válasz] 2009. július 21. (kedd) 00:23:07
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #602 ] hozzászólására.
Csak az igazat. Te annyire unalmas vagy már, hogy hihetetlen. Hogy lehet egy ember ennyire megkeseredett? Egy igazi tehetségtelen f....kalap vagy. Ezt nem érzed?

DJ Ambrus hozzászólása #606[válasz] 2009. július 20. (hétfő) 18:51:31
Válasz [ goldwin | Strandfoci 2009 | #604 ] hozzászólására.
Nem mindenki marakodik, sajnos van két ember, akik időnként a leglehetetlenebb dolgokat képesek a szemünkre vetni...Én már kétszer próbáltam hasonlót írni, mint Te, azt kérve, hogy ne legyen veszekedés, próbáljunk a strandfocira koncentrálni, de hiába...Szerinted normális az, aki szerint összeválogatjuk a képeket, hogy Izsi családját reklámozzuk? Milyen célból? Hogy nevezhessék őket a Csillag születikbe? És normális az, aki januárban kárörvendve beír a fórumba, hogy lám, senki nem ír, ez milyen f...a így? Ilyenkor elgondolkodik az ember, hogy lelkesedésből csinálja-e tovább, amit csinál, de rájöttem, hogy nem érdemes már velük foglalkozni. Amúgy gratula a weboldalatokhoz, bár a többi csapatnak is lenne!

DJ Ambrus hozzászólása #605[válasz] 2009. július 20. (hétfő) 15:58:52
Atyaúristen...legközelebb akkor egy buszról leszállós képet keresek...Ja nem, mert akkor MEGÉRKEZEK a helyszínre, az pedig itt nem helytálló...Tényleg azt hiszed, hogy három diplomával, azok után, hogy egyetemen tanítottam, elkezdek majd vitatkozni veled az asszociáció és a publicisztika közötti különbségen? (Merthogy a képtársításnak vajmi kevés köze van a publicisztikai képességekhez.) Javaslom, hogy keress más fórumot, mert ezt itt nem erre találtuk ki. Melléfogtál a ranglistákkal, a kenyéradási összeesküvés-elméleteddel, a családi kapcsolatokkal, a bundaüggyel, légy szíves végre leszállni rólunk, inkább focizzál! Ahhoz ugye értesz, gondolom...Na ciao!

goldwin hozzászólása #604[válasz] 2009. július 20. (hétfő) 14:48:15
Nem értem hogy miért van az, hogy itt mindenki marakodik, szidja a másikat!! belegondoltatok abba hogy a strandfoci kedvelők, a szervezők, a játékosok... egy nagy közösséget alkotnak. Ezzel nem lesz népszerűbb a magyar strandfoci. Van olyan aki direkt arra törekszik hogy tönkre tegye ezt az egészet. Próbáljátok meg csak a pozitív szemléleteket, észrevételek, nyilvánosság elé dobni, és már ezzel segítenétek ezt a közösséget!! ne hagyjátok, hogy tönkretegyék a strandfocit, még lejjebb vigyék a színvonalat!!

Adminisztrátor - Izsvák Zsolt hozzászólása #603[válasz] 2009. július 20. (hétfő) 14:20:26
Ha ennyire nagy a szád és nem csíped Izsvákot, akkor miért nem beszéled meg vele személyesen a problémádat. Senki sem kíváncsi a te sérült lelkedre és az állandó pocskondiázásodra. Szánalmas vagy!

csak az igazat hozzászólása #602[válasz] 2009. július 20. (hétfő) 14:13:24
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #601 ] hozzászólására.
Jobb lett volna mást kitalálnod nekem általában , ha felszállok egy buszra azt azt jelenti,hogy utazni fogok valahová és nem azt hogy lemaradok róla. Vérszegény gondolattársítás jellemző rád ! mást nem mondhatok ..szegényes publicista vénád van.

DJ Ambrus hozzászólása #601[válasz] 2009. július 19. (vasárnap) 23:18:41
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #600 ] hozzászólására.
Na ide figyelj, te nagyon szerencsétlen! Eddig normális hangnemben próbáltam szólni hozzád, de most már nálam is betelt a pohár, pedig anno még én védtelek téged...1. Még egyszer, utoljára leszögezem, hogy a kis agyaddal te is megértsd: Izsi NEM A KENYÉRADÓM! A Sláger Rádió, egészen pontosan az Emmis Corporation igen, egyébként pedig strandfocirajongóként segítem Zsoltot, elsősorban a cikkek írójaként. 2. Nem ismerem a családját, ha hiszed, ha nem, azt sem tudom, hány gyereke van, fiúk-e vagy lányok, a feleségét is egyszer láttam távolról. 3. Az ominózus cikknél egy kis asszociációs képességre lett volna szükség tőled is, de valószínűleg ezzel a szóval az életben soha nem találkoztál. Igen, sokáig keresgéltem az archívumban, hogy mi a fenét rakjak ehhez a száraz információhoz, mire rátaláltam arra, ahogy a csapattagok felkászálódnak a buszra, kvázi elmennek, elhagynak egy helyszínt. Ez remekül rímel a távolmaradásunkra - gondoltam én. Rohadtul nem néztem azt, hogy egy kissrác - akiről gőzöm sincs, kicsoda, lehet, hogy családtag - belóg a kép szélébe.
De tudod mit? Elismerem, igen, sztárt akarok faragni az egész Izsvák-családból, a feleségét házelnöknek nyomom majd be a parlamentbe ezeknek a képeknek a segítségével, a gyerekeket máris felvetetem az egyetemre, ez az! Most elégedett vagy? Annyira szánalmas f...kalap vagy, hogy akár a Szigetvár bohóca címet is begyűjtheted. Holnap jó szórakozást a Mónika Show-hoz!

1. oldal, összesen: 8
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország
1415