Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 142
goldwin hozzászólása #629[válasz] 2009. december 25. (péntek) 17:56:16
http://sendables.jibjab.com/view/Tp17vV19vdVvahp0 ez kis karácsonyi ajándék mindekinek!! megéri megnézni:D Kellemes ünnpeket!!

csak az igazat hozzászólása #620[válasz] 2009. augusztus 14. (péntek) 18:05:42
Válasz [ praia | Strandfoci 2009 | #619 ] hozzászólására.
Elég alacsony az iQ-d,de hogy ennyire.! Ha már neked a magyar az a snasz Paraia, akkor elmondanám A paraj teljesen találó rád : " Para gestamis" : a pázsitfüvek családjába tartozó egyéves heverőszárú gyomnövény. Tarackja több méterre kúszik a szárától. Te is ezt teszed amikor mások dolgába beleszólt. kúszol mint egy igazi gyomnövény ..

praia hozzászólása #619[válasz] 2009. augusztus 10. (hétfő) 01:18:06
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #618 ] hozzászólására.
praia, te fogalmatlan.

csak az igazat hozzászólása #618[válasz] 2009. augusztus 08. (szombat) 18:28:38
Válasz [ praia | Strandfoci 2009 | #613 ] hozzászólására.
Ha már beleszóltál más dolgába akkor szó nélkül nem hagynám a dolgot.! Fogadatlan prókátotorka " parai" ( paraj) úgy látszik ráá érsz !,de ,ha nem érnél rá akkor nyugodtan hajolj rá !.........

Zolio hozzászólása #617[válasz] 2009. augusztus 06. (csütörtök) 14:40:09
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #616 ] hozzászólására.
köszi!

csak az igazat hozzászólása #616[válasz] 2009. augusztus 06. (csütörtök) 14:27:29
Válasz [ Zolio | Strandfoci 2009 | #615 ] hozzászólására.
A B.lellei vasút-állomás jelzésnél fordulj le jobbra és a második sarkon ismét jobbra az út végénél balra megtalálod.

Zolio hozzászólása #615[válasz] 2009. augusztus 05. (szerda) 10:10:38
Hello!

Valaki meg tudja mondani, hogy Lellén hol lesz a döntő? Nem ismerem a lellei strandot vagy strandokat.
Köszi

praia hozzászólása #613[válasz] 2009. július 25. (szombat) 23:41:41
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #612 ] hozzászólására.
Szépen kérlek Dj Ambrus, hogy erre már ne reagálj. "Roma nyelven, + Mónika show" Miről beszél ez az ember? Vagy ez ilyen humoros hozzászólás? Én nem tudom, de nagyon szar....

csak az igazat hozzászólása #612[válasz] 2009. július 24. (péntek) 11:47:22
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #611 ] hozzászólására.
Látszik lelkes rajongója vagy a sorozatoknak,ezért nyugodtan idézhettél volna a Móika vagy a Győzike sorozatból (roma nyelven) "bölcsességeket",hogy kicsit okosodjunk,akik hozzád hasonlóan nem követjük kellő figyelemmel ezen műsorokat.

DJ Ambrus hozzászólása #611[válasz] 2009. július 23. (csütörtök) 10:42:55
Ahogy Bőhm bácsi mondaná a Lantos utca 8-ban: Si tacuisses, philosophus mansisses.

csak az igazat hozzászólása #610[válasz] 2009. július 21. (kedd) 21:06:29
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #605 ] hozzászólására.
Javasolnék egy kikötőből kiinduló hajót !!...,mert látom nincs ötleted . A papír a tehetség és a tudás nem mindíg jár együtt,így hiába kérkedsz a három diplomáddal,ez inkább szegénységi bizonyítvány rólad !

DJ Ambrus hozzászólása #609[válasz] 2009. július 21. (kedd) 17:30:30
Válasz [ templomos_lovag | Strandfoci 2009 | #608 ] hozzászólására.
Ez nagyon korrekt volt, köszönjük szépen! Az ilyen hangnemnek sokkal inkább helye van ezen a fórumon. Sok sikert nektek a továbbiakban, és reméljük, sokszor találkozunk még a pályán!

templomos_lovag hozzászólása #608[válasz] 2009. július 21. (kedd) 15:59:55
Válasz [ szimcsákt | Strandfoci 2009 | #597 ] hozzászólására.
Sziasztok! Én személy szerint a Lovagok csapatvezetője lennék és az elmúlt napok vitaindító hozzászólásaira szeretnék reagálni inmáron végszóként. A "szánalmas" jelző nem biztos, hogy teljes mértékben fedi az igazságot rólunk. Arról azonban, hogy valóban a sűrű újoncozásra való tekintettel koordinációs zavarok támadhatnak az új játékosok és a régiek közt valóban mi, illetve én tehetek. A mérkőzésekkel (ill. a bunda) kapcsolaban pedig az a véleményem: mindenki saját maga sikerének a kovácsa, nyerje meg minden meccsét és azután nem hiszem, hogy ez vitára adhat okot. Az anno 14-0-ás győzelmünket pedig csapatunk egy nagy sikerének tartom - még soha nem sikerült ilyen arányban győznünk egy országos versenyen. A kedélyeket pedig nem lehet mindig kordában tartani de ígérem a későbbiekben próbálok ezen változtatni, legalábbis a csapatunkon belül.

Mindenkinek sok sikert a további küzdelmekhez!

praia hozzászólása #607[válasz] 2009. július 21. (kedd) 00:23:07
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #602 ] hozzászólására.
Csak az igazat. Te annyire unalmas vagy már, hogy hihetetlen. Hogy lehet egy ember ennyire megkeseredett? Egy igazi tehetségtelen f....kalap vagy. Ezt nem érzed?

DJ Ambrus hozzászólása #606[válasz] 2009. július 20. (hétfő) 18:51:31
Válasz [ goldwin | Strandfoci 2009 | #604 ] hozzászólására.
Nem mindenki marakodik, sajnos van két ember, akik időnként a leglehetetlenebb dolgokat képesek a szemünkre vetni...Én már kétszer próbáltam hasonlót írni, mint Te, azt kérve, hogy ne legyen veszekedés, próbáljunk a strandfocira koncentrálni, de hiába...Szerinted normális az, aki szerint összeválogatjuk a képeket, hogy Izsi családját reklámozzuk? Milyen célból? Hogy nevezhessék őket a Csillag születikbe? És normális az, aki januárban kárörvendve beír a fórumba, hogy lám, senki nem ír, ez milyen f...a így? Ilyenkor elgondolkodik az ember, hogy lelkesedésből csinálja-e tovább, amit csinál, de rájöttem, hogy nem érdemes már velük foglalkozni. Amúgy gratula a weboldalatokhoz, bár a többi csapatnak is lenne!

DJ Ambrus hozzászólása #605[válasz] 2009. július 20. (hétfő) 15:58:52
Atyaúristen...legközelebb akkor egy buszról leszállós képet keresek...Ja nem, mert akkor MEGÉRKEZEK a helyszínre, az pedig itt nem helytálló...Tényleg azt hiszed, hogy három diplomával, azok után, hogy egyetemen tanítottam, elkezdek majd vitatkozni veled az asszociáció és a publicisztika közötti különbségen? (Merthogy a képtársításnak vajmi kevés köze van a publicisztikai képességekhez.) Javaslom, hogy keress más fórumot, mert ezt itt nem erre találtuk ki. Melléfogtál a ranglistákkal, a kenyéradási összeesküvés-elméleteddel, a családi kapcsolatokkal, a bundaüggyel, légy szíves végre leszállni rólunk, inkább focizzál! Ahhoz ugye értesz, gondolom...Na ciao!

goldwin hozzászólása #604[válasz] 2009. július 20. (hétfő) 14:48:15
Nem értem hogy miért van az, hogy itt mindenki marakodik, szidja a másikat!! belegondoltatok abba hogy a strandfoci kedvelők, a szervezők, a játékosok... egy nagy közösséget alkotnak. Ezzel nem lesz népszerűbb a magyar strandfoci. Van olyan aki direkt arra törekszik hogy tönkre tegye ezt az egészet. Próbáljátok meg csak a pozitív szemléleteket, észrevételek, nyilvánosság elé dobni, és már ezzel segítenétek ezt a közösséget!! ne hagyjátok, hogy tönkretegyék a strandfocit, még lejjebb vigyék a színvonalat!!

Adminisztrátor - Izsvák Zsolt hozzászólása #603[válasz] 2009. július 20. (hétfő) 14:20:26
Ha ennyire nagy a szád és nem csíped Izsvákot, akkor miért nem beszéled meg vele személyesen a problémádat. Senki sem kíváncsi a te sérült lelkedre és az állandó pocskondiázásodra. Szánalmas vagy!

csak az igazat hozzászólása #602[válasz] 2009. július 20. (hétfő) 14:13:24
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #601 ] hozzászólására.
Jobb lett volna mást kitalálnod nekem általában , ha felszállok egy buszra azt azt jelenti,hogy utazni fogok valahová és nem azt hogy lemaradok róla. Vérszegény gondolattársítás jellemző rád ! mást nem mondhatok ..szegényes publicista vénád van.

DJ Ambrus hozzászólása #601[válasz] 2009. július 19. (vasárnap) 23:18:41
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #600 ] hozzászólására.
Na ide figyelj, te nagyon szerencsétlen! Eddig normális hangnemben próbáltam szólni hozzád, de most már nálam is betelt a pohár, pedig anno még én védtelek téged...1. Még egyszer, utoljára leszögezem, hogy a kis agyaddal te is megértsd: Izsi NEM A KENYÉRADÓM! A Sláger Rádió, egészen pontosan az Emmis Corporation igen, egyébként pedig strandfocirajongóként segítem Zsoltot, elsősorban a cikkek írójaként. 2. Nem ismerem a családját, ha hiszed, ha nem, azt sem tudom, hány gyereke van, fiúk-e vagy lányok, a feleségét is egyszer láttam távolról. 3. Az ominózus cikknél egy kis asszociációs képességre lett volna szükség tőled is, de valószínűleg ezzel a szóval az életben soha nem találkoztál. Igen, sokáig keresgéltem az archívumban, hogy mi a fenét rakjak ehhez a száraz információhoz, mire rátaláltam arra, ahogy a csapattagok felkászálódnak a buszra, kvázi elmennek, elhagynak egy helyszínt. Ez remekül rímel a távolmaradásunkra - gondoltam én. Rohadtul nem néztem azt, hogy egy kissrác - akiről gőzöm sincs, kicsoda, lehet, hogy családtag - belóg a kép szélébe.
De tudod mit? Elismerem, igen, sztárt akarok faragni az egész Izsvák-családból, a feleségét házelnöknek nyomom majd be a parlamentbe ezeknek a képeknek a segítségével, a gyerekeket máris felvetetem az egyetemre, ez az! Most elégedett vagy? Annyira szánalmas f...kalap vagy, hogy akár a Szigetvár bohóca címet is begyűjtheted. Holnap jó szórakozást a Mónika Show-hoz!

csak az igazat hozzászólása #600[válasz] 2009. július 19. (vasárnap) 22:32:13
Dj A... Az ,hogy nem indul a csapat az Euró ligában az egy hír valóban,(talán nem is a legjobb),de miért kell minden főcímes közleményhez képben az Izsvák család valamelyik tagját kapcsolnod ? Nincs olyan kép ami Standfociról szólna és ne a kenyéradód családjáról?

goldwin hozzászólása #598[válasz] 2009. július 18. (szombat) 09:50:09
Már friss eredmények és gólövőlista a pénteki napról a
www.goldwinpluss.gportal.hu-n

szimcsákt hozzászólása #597[válasz] 2009. július 18. (szombat) 00:52:01
Szasztok!Én sem vagyok az a fórumra írogató tipus, de úgy érzem, hogy szkeptikus hozzászólásait ne hagyhatom szó nélkül!Szkeptikus,nem értem, hogy honnan veszed, hogy bunda volt az Ugraiimre-Rubeola mérkőzés? Kiváncsi lennék, hogy kinek a szájából hallottad, hogy megegyeztünk a végeredményben??? Személy szerint nagyon viccesnek találtam a 14-0-ás mérkőzéseteken, hogy minden gól után óriási sprintet levágva mentetek a labdáért!Hogy miért találtam mókásnak?Mert arra nem voltatok képesek, hogy elolvassátok a versenykiírásnak az ide vonatkozó, szerintem abszolút nem elhanygolható részét(teljesen mindegy volt, hogy 1 vagy 14 góllal nyertek)!Nem is értem, hogy lehet így akármilyen tornán elindulni!Látom, hogy a matekkel is hadilábon állsz picit, mert nem csak 1 gólos győzelmünnkkel mehettünk az Ugraiimrével -szerinted- kézenfogva a 8közé, hanem segitek még 6 gólos gyözelmünk esetén is!(Igaz, akkor már mi lettünk volna a csoportelsők) Azzal sem tudok azonosulni, hogy nem volt az a hatalmas iram...nem volt kisebb, mint akármelyik másik meccsünkön!Azért, mert nem szaladgáltunk "ész nélkül", hanem (nem fiatal csapat lévén) próbáltuk lassítani a játékot pláne , ha nálunk volt az előny, nem kéne azt írnod, hogy bunda volt és nem volt iram!!!Arra nem is reagálnék amit a magyar sportról, a magyar mentalitásról írtál, mert lehet, hogy nem tűrne nyomdafestéket...inkább mégis,egy szóval:SZÁNALMAS!!!
Nyugodalmas jó éjszakát!

DJ Ambrus hozzászólása #586[válasz] 2009. július 08. (szerda) 17:41:40
Mint ezen a honlapon egyfajta házigazda, és mint a strandfocit szerető ember, annyit szeretnék csak hozzátenni, hogy elég rossz érzés látni ennek a néhány csapatnak a szembenállását, illetve azt, hogy egy ilyen kis közösségben is folyamatosan mennek az acsarkodások. Mint egy kiscsapat (de az egyik legpatinásabb...), a Levszki kapitánya írhatnék én is parttalan vitákat gerjesztő tényeket, nem feltevéseket: ha már a Lovagoknál tartunk, Battán ellenük akkor sem ítélt gólt a bíró, amikor 20 centivel túljutott a labda a vonalon 0-0-nál (hogy utána a második félidő közepén 2-4-nél érthetetlen módon összezuhantunk, az már a mi sarunk, ilyen nem szokott előfordulni velünk); hogy Fonyódon az első két meccsünkön 0, azaz 0 (!) szabadrúgást végezhettünk el, és még a sporiknak állt feljebb, pedig nálunk aztán nem nagyon van régebbi résztvevő a mezőnyben, tehát az ismeretség mit sem számít...Felesleges, mi ettől függetlenül is imádjuk ezt a játékot, melyben hülye emberek éppúgy részt vesznek, mint normálisak, sőt utóbbiból van a több...Ugyanúgy, mint bármely más sportágban...
Még annyit, hogy személy szerint a Lovagok távozásának nagyon nem örülnék, rájuk is szükség van, ugyanolyan értékes tagjai a mezőnynek, mint a Corrado, a Goldwin vagy a Ménesbirtok...
Szóval összességében: szó sincs arról, hogy nem szabadna negatív dolgokról írni, ha tapasztaltok ilyet, de az sem véletlen, ha valaki kizárólag a negatívumokat veszi észre hétről hétre. Azért az, hogy én pozitív hangulatú cikkeket írok, talán nem olyan meglepő, és nem bértollnokságra utal. Az Újpest-honlapon hány Újpestet szidó cikket láttok? A fórum pedig maradjon a mindenféle észrevételek, (jogos) kritikák terepe! Peace!

praia hozzászólása #585[válasz] 2009. július 08. (szerda) 17:09:44
Nem értem miért kell ekkora ügyet csinálni ebből az egészből. Itt a vita tárgya az volt, hogy bundázott e a két csapat vagy sem. Teljesen mindegy. Szkeptikusék kiestek, ha megnyerték volna az első két mérkőzést, akkor azt hiszem nem is vitatkozni itt senki. Majd máskor javítanak, ha akarnak, ha pedig mégsem jönnek el, úgy gondolom Matuz K. nem fog a balatonba rohanni, de még azt is el tudom képzelni, hogy attól függetlenül a Rubeola is beadja a nevezést. Minden ugyanúgy menni fog tovább, mert a strandfociba nagyon sokan beleszerettek az évek során.

DJ Ambrus hozzászólása #584[válasz] 2009. július 08. (szerda) 16:57:20
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #580 ] hozzászólására.
Rendben, akkor legyél csípős, semmint kulturálatlan. Attól még (velem kapcsolatban) baromi nagyot tévedtél. Van ilyen, ezt is illik beismerni.

Cukorka hozzászólása #583[válasz] 2009. július 08. (szerda) 12:55:52
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #582 ] hozzászólására.
Akkor a félreértéseket kerüljük el, Bese: Goldwin, Kölyök(Fekete Viktor): Goldwin, Szűcs: Ugrai, Ivitz: Corrado, Ughy: Corrado, Biczi: Corrado, Fekete Tamás: Goldwin

csak az igazat hozzászólása #582[válasz] 2009. július 08. (szerda) 12:17:41
Válasz [ Cukorka | Strandfoci 2009 | #581 ] hozzászólására.
Az általad elmondottak (lent bemásolva) félreérthetetlenül a C...dóra vonatkoztak és így a kérdésem sem vonatkozhatott másokra. Szöveg értelmezés és a leírt dolgok összhangjára figyeléssel elkerülhető lenne az ilyen típusú félreértés. Én nem akartalak fikázni,de tárgyszerű tévedésben sem akartam hagyni azokat és téged sem akik ellátogatnak erre az oldalra. Cukorka
2009.07.07. 13:23:03 | # 575
A Corrados megnyílvánulásra, csak annyit szeretnék reagálni, hogy az új szimptikus szponzor megnyílvánulása után, amit én SAJÁT fülemmel hallotam, nem tudom mit vártál mit fognak mondani. Azért akár honnan is nézed egy töbsszörös magyar bajnok csapatról beszélünk, több válogatott játékossal és ha láttad volna a tavalyi döntőt, akkor ezt nem vonnád kétségbe.

Cukorka hozzászólása #581[válasz] 2009. július 08. (szerda) 11:59:41
Nem értelek miért támadsz, azért mert másnak van más programja is, mint, hogy 24-48-ban a gép előtt üljön és piszkájon másokat, ezért ne én legyek már a hibás...
És ha jól emlékszem válogattotat kértél és nem Corradós válogatotatt.
De lényegtelen én ebben a stílusban és hangnemben nem veszek tovább részt, mert ahelyett, hogy a strandfoci szeretetéről írnál, csak f..-ni tudsz...

csak az igazat hozzászólása #580[válasz] 2009. július 08. (szerda) 11:04:02
Válasz [ Cukorka | Strandfoci 2009 | #579 ] hozzászólására.
Cukorka: Látszik ,hogy volt egy kis időre szükséged míg utána érdeklődtél a neveknek( 2 óra +egy kicsi ) Ezek mind Corradó-sok lennének ? Még arra emlékszem Besenyei Nemzeti, Vigh aramis , Fekete testvérek R-Hatvan ..Ughi valamelyik más csapat,de nem a C...ó a többiek talán lehet,
Dj: a véleményem csípős lehet,de soha nem volt kulturálatlan sem trágár. A jelző rendszeredben használatos büdös szó nincs a szótáramban,főleg nem abban a vonatkozásban amit te feltételeznél.
Hajrá vidék ! Hajrá Budapest !

Cukorka hozzászólása #579[válasz] 2009. július 07. (kedd) 22:22:32
Fekete Viktor, Szűcs Laci, Besenyei Feri, Ivitz Zoltán, Ughy Márk, Biczi Gábor, Vígh Feri ez kicsit több, mint három, remélem megbocsájtod...

DJ Ambrus hozzászólása #578[válasz] 2009. július 07. (kedd) 21:54:08
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #576 ] hozzászólására.
Milyen önfényezés? Már megint kezded? Ha negyed annyira kulturáltan irogattál volna, mint én a Te hozzászólásaidra, akkor most vastapssal jutalmaználak. Nem vagyok rokon, hanem éppenséggel egy strandfocirajongó, aki 1997-ben játszott először a bajnokságban (Te mikor...?), és próbálok segíteni, ahogy tudok. És nem ez a munkám, te kis igazmondó, nem vagyok bértollnok...Ja, és Izsi családtagja sem...
Ui.: mielőtt \"lebüdöspestiznél\", elárulom, hogy kiskőrösi származású vagyok, és Balatonföldváron élek.

balogh hozzászólása #577[válasz] 2009. július 07. (kedd) 20:21:47
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #576 ] hozzászólására.
Kedves hozzászóló! Eszem ágában sem volt a vidéket lehúzni, nem értetted meg ezek szerint, mit akartam kihozni belőle. Biztos én is hibás vagyok, mert nem szoktam fórumokra írni, így bizonyos tényezőket figyelmen kívül hagytam...

csak az igazat hozzászólása #576[válasz] 2009. július 07. (kedd) 15:30:05
Válasz [ Cukorka | Strandfoci 2009 | #575 ] hozzászólására.
Cukorka nálad a többszörös, az egynek a többszörösét jelenti ? pld.1*1 Felsorolnál esetleg a nemzeti válogatottban állandóan szereplők közül min 3 at.
Balogh téged a hozzászólásod milyensége minősít és a \"lopó\". Ne nézd le a vidéket.hisz te is ott születtél.
Szkeptikus igazad van,jól tetted ,hogy észrevételeztél valamit és leírtad. Ezen a fórumoldalon ( más témákban) úgysem történt eddig más csak önfényezés amiről \"bársony -konstantin -Dj és a rokonok\" gondoskodtak.

Cukorka hozzászólása #575[válasz] 2009. július 07. (kedd) 13:23:03
A Corrados megnyílvánulásra, csak annyit szeretnék reagálni, hogy az új szimptikus szponzor megnyílvánulása után, amit én SAJÁT fülemmel hallotam, nem tudom mit vártál mit fognak mondani.
Azért akár honnan is nézed egy töbsszörös magyar bajnok csapatról beszélünk, több válogatott játékossal és ha láttad volna a tavalyi döntőt, akkor ezt nem vonnád kétségbe.
Ha nem tévedek SPORT-ról van szó, akkor tiszteljük a másikat, úgy ahogyan a fiúk mindegy melyik csapatról is van szó ismerik és tisztelik egymást!Erről nyugodtan megkérdezheted akár az Ugrais, Goldwines, Blue Jeanses, Szász-Thermes a teljesség igénye nélkül bármelyik fiút.

szkeptikus hozzászólása #574[válasz] 2009. július 07. (kedd) 07:56:16
Akkor részemről a legvégére! Innentől focizzatok Ti egymás között ezt érdemlitek! ÁMEN

balogh hozzászólása #573[válasz] 2009. július 06. (hétfő) 19:45:04
Kedves Szkeptikus és bandája! Az előttem író Matuz K-hoz hasonlóan én sem vagyok fórumozós...DE-egyébként ésszerű feltételezésed a bundáról, téves. A lebonyolítás sajátossága időtlen idők óta magában hordozza az utolsó fordulós bundákat, miszerint két az utolsó fordulóban egymással játszó csapat nem az esetleges 3.-at segíti. Mindenki játszott már ilyen meccseket, ki a maga ellensége??..Ne álszenteskedjünk..!! A vidék romantikus szegénységébe burkolózó csapatod azonban ez esetben TÉVED. Szerencsére olyan csapatunk van , amely nyugodtan célozhatja meg minden hétvégén a top 4 et. Ez vagy sikerül vagy (egyre tőbbszőr) nem. Nem válogatunk ellenfelet, nem tektikázun, csak játszunk, este meg szívjuk a lopót...ennyi. A te általad feszegetett bundához semmi érdekünk nem fűződött. Szóba került ugyan, hisz a gazdag Budapest 2 csapatának játékosai ismerik egymást, de az alku nem köttetett meg, mert a többség nem volt hajlandó belemenni!!!! Én egyébként azon tábort erősítettem, akik leszarták, hogy mi lesz. A többiek viszont elutasították a bundát. A 'tipikus magyar' dumád meg téged minősít. Egy kicsit már sajnálom is, hogy nem akartunk kikapni, ha már ennyi fárasztó hozzászólásod volt ez ügyben. Legalább lett volna értelme, ahogy szokott.....

Adminisztrátor - Izsvák Zsolt hozzászólása #572[válasz] 2009. július 06. (hétfő) 16:08:20
Válasz [ szkeptikus | Strandfoci 2009 | #571 ] hozzászólására.
Szkeptikus! Melyik adásban hallottad a nyilatkozatot?

szkeptikus hozzászólása #571[válasz] 2009. július 06. (hétfő) 15:31:30
Az érvelésed elfogadható lenne, csak az a baj hogy hallottam, hiszen ott ültem a kispadon a két csapat néhány játékosa ott melegített mögöttünk! Ennyi és nem több! Egyébként meg most kezdem a 16. évemet a labdarúgásban én is játszottam nem egy bundameccet sajnos! Volt olyan amin a közönség jól szórakozott 4:4 lett senki nem mondta volna meg hogy bunda volt!! Nem vagyunk mi sokaknak szimpatikus csapat csak egy példa: televíziós adásban egy Corradós játékos nyilatkozta rólunk hogy nevenincs antifocit játszó csapat vagyunk! És sajnos nekünk ez volt a zárótornánk sajnos nincs pénzünk arra, hogy utazgassunk a Tisza környékére, de nekem el is vették a kedvemet tőle még ha pénzünk lenne akkor sem mennék!

matuz k. hozzászólása #570[válasz] 2009. július 06. (hétfő) 14:42:09
Sziasztok!
Nem szoktam fórumokra írni, de ezúttal szeretnék reagálni a \"bunda vagy nem\" kérdésre. Szkeptikus! Nem tudom, ki és miért mondta Nektek, hogy megegyeztünk a meccs végeredményéről, mert ez HAZUGSÁG! Persze a hallottak alapján a helyedben alighanem én is azt gondolnám bundameccs volt (tudom, akadt a zsűriasztalnál is, aki így könyvelte el magában). De: lehet, hogy Neked úgy tűnt, nem volt hajtás (én másképp láttam, de ez szubjektív), ám mi nyerni akartunk. Ha láttad a meccset, akkor azt is láttad, hogy rúgtunk kapufát és párszor igen nagyot védett a kapusuk. Amúgy ha jól számolom, a Rubeola ellen az elmúlt két évben 5-ször (most már 7-szer) játszottunk és egyetlen egy alkalommal tudtuk őket legyőzni. Valahogy nem megy ellenük. Amúgy mivel egyik csapathoz sem fűz bennünket \"érzelmi szál\", éppen az imént leírtak miatt sem lett volna logikus, hogy őket \"vigyük magunkkal\" a 8 közé. Nem megbántva Titeket, mert ezeket a hozzászólásokat leszámítva szimpatikus csapat vagytok és ellenetek sem könnyű nyerni, szerintem szívesebben meccseltünk volna veletek mondjuk az 5. helyért. A versenykiírással kapcsolatban pedig azt gondold végig, kérlek, hogy a Te olvasatodban bundának számít-e, ha egy csapat az első meccsén még hajt és csak néhány góllal kap ki, de az utolsón kedvét és erejét veszítve számolatlanul kapja a gólokat! A már továbbjutott és a már kiesett csapatok helyzete szerintem ebben a tekintetben hasonló... Nem érvelek tovább. Lehet, hogy úgysem befolyásolom a véleményedet. Sok sikert Nektek a folytatásra! Még valami: gratulálok/gratulálunk a döntő résztvevőinek, elsősorban persze a Goldwinnak a hétvégi JÁTÉKÁHOZ!

szkeptikus hozzászólása #569[válasz] 2009. július 06. (hétfő) 13:32:50
Igen igen tévedtem, elismerem le van írva! Hibáztam beismerem! Az hogy jó e vagy sem azzal tudnék vitatkozni, de teljesen felesleges! Amúgy a bunda nálam nem azt jelenti, hogy én fizetek azért hogy veszíts vagy hogy nyerj nálam az is bunda ha valaki nem tesz meg mindent a sikerért nem tesz meg mindent azért hogy minél nagyobb arányban nyerjen és sajnos nem ez a mentalitás érvényes a magyarokra! MI legalább elmondhatjuk, hogy az utolsó pillanatban is a gólra törekedtünk így lett 14-0, pedig már akkor tudtuk hogy kiesünk mert a két másik csapat érdeke ezt kívánja meg. Az Ugrai akkor is csoportelső ha 1 góllal kikap, a Rubeola akkor is csoportmásodik ha 1 góllal győz! Tényleg minek is kellett volna strapálnia magukat azért hogy egy rendes tétmeccset játszanak! Lehet akkor is ez az eredmény ezt nem vitatom, de aki látta a meccset az elmondhatja se hajtás se iram nem volt mindegyik elégedett volt az eredménnyel! Nah nálam ez is bunda, sajnálom hogy ezt Te tipikus magyar magatartásnak nevezed, de én ezt akkor is vállalom, kár hogy nem minden magyar magatartása ilyen, mert jó az állóvíz, jó az átlagos, nekünk ez az eredmény is jó, akkor miért törjem magam!! Visszatérve helyi szinten is így indult a kispályás bajnokság sok csapattal élvezetes meccsekkel, de mikor a túl jók már kezdték az egymás közötti susmust, a bíráskodás színvonala esett, bizonyos embereknek minden megengedett lett, akkor mindenkinek elege lett az egészből mára meg is szűnt egy 11 ezres városban a foci mint tömegsport!! Ezt szeretnék célul kitűzni itt is a szervezők??? Hogy azoknak akik a nevezési díj nagy részét fizetik elvegyék a kedvüket az egésztől??? CSak csinálják meglátják a végeredményt ami a MEGSZŰNÉS lesz!!

goldwin hozzászólása #568[válasz] 2009. július 06. (hétfő) 11:39:20
örülünk hogy sokan megnézték a Goldwin Pluss honlapját. bátran látogassátok:D
www.goldwinpluss.gportal.hu

Adminisztrátor - Izsvák Zsolt hozzászólása #567[válasz] 2009. július 06. (hétfő) 10:15:38
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #566 ] hozzászólására.
Nevetségesek vagytok olyanok mint a hupikék törpikékből a Duli-fuli.
Semmi nem jó! Ha esik az a baj, ha süt a nap az a baj. Talán olyan tornára kéne beneveznetek ahol három csapat szerepel és akkor tuti, hogy dobogósok lennétek!

csak az igazat hozzászólása #566[válasz] 2009. július 06. (hétfő) 10:05:06
Válasz [ szkeptikus | Strandfoci 2009 | #563 ] hozzászólására.
Hát így történt ! Tudnotok kellett volna ,hogy a Fonyódi strand nem sekélyes,hanem mocsaras !! Tanulság ne próbáld olyanokkal felvenni a versenyt akik már kb.10 éve ott vannak a versenyeken a balhéikról váltak hírhedté és a szervezők is tartanak tőluk ,így a sorsolást is úgy intézik valamint a mérkőzések időpontját,hogy maguk és ne mások eredménye,hanem csak az Ő akaratuk szerint alakuljanak a történések főleg a mérkőzés eredményének alakulása .( a bírókon kevésbé múlik a dolog,kivételek persze vannak ! Amit pedig a pénzbeszedésről írtál abban rejlik az igazság magja.

Pimpa hozzászólása #565[válasz] 2009. július 05. (vasárnap) 22:06:23
Sziasztok!
Ehhez a hozzászóláshoz csak annyit szeretnék válaszolni, hogy:
1.: biztosan az 5.helyért is bunda volt azért verte meg a Rubeola az Ugrait...

2. meg kell kérdezni a szervezőket a meccs előtt, hogy figyelj mi dönt akkor ha pontazonosság van

3. mások ócskározni, hogy "tipikus magyar mentalitás" mert szerinted bundázik, na ez a "tipikus magyar", ha megnyeritek a meccseiteket akkor továbbmentek... egyszerű

Kitty hozzászólása #564[válasz] 2009. július 05. (vasárnap) 22:02:54
Igazad van, ha bundáztak az nem szép dolog. De felhívnám a figyelmed a versenykiírás azon pontjára, hogy azonos pontszám esetén csak az egymással játszott mérkőzések eredményét kell figyelembe venni. Lehet, hogy ez nem a legjobb megoldás, lehet, hogy az, de egyértelműen le van írva.

szkeptikus hozzászólása #563[válasz] 2009. július 05. (vasárnap) 20:10:45
Lássuk a hétvégét! Végre egy 16 csapatos torna, meleg, sok néző, azaz minden adva volt egy jó tornához. A szervezés ismét jó volt, mint Százhalombattán, végre volt 5-8. helyért mérkőzés is, igazán elégedett lehetnék ha:
Nem bundázott volna az Ugraiimre és a Rubeola az utolsó csoportmeccsükön és így párosával továbbjutottak az A csoportból a mi kárunkra, idézem a Keresztes lovagok WS Platinum meccs közben egy Rubeola játékos által elmondottakat: hiába rúgtok akár 20 gólt is mi már megegyeztünk úgyis kiestek! ennyit a sportszerűségről, utána meg szépet balhéztak a Corrado elleni meccsen 3 kiállítás! Ez a foci és a sport és főleg a MAGYAR sport szégyene, ők azok akik magas szinten játsszák a sportot és csak bundával tudnak továbbmenni egy vidéki kis amatőr csapat ellenében!!! e ugyanez a véleményem az Ugraiimréről is!! De vegyük csak elő a szabálykönyvet egy pillanatra, de szó szerint, miért is tehették ezt meg: azonos pontszám esetén az alábbi sorrend dönt:
- az egymás elleni mérkőzés pontkülönbsége (Keresztes lovagok, Ugraiimre, Rubeola 3 pont körbeverés
- a mérkőzések gólkülönbsége nah ez legalábbis nekem nem egyértelmű, melyik mérkőzések? egymás elleni? összes csoportmeccs? persze értelmezhetem úgy is ahogy akarom vagy ahogy nekem jobban tetszik. Én értelmezhetném úgy is hogy a csoport összes mérkőzésen a gólkülönbség és akkor csoport 1. Keresztes lovagok 17 rúgott és 6 kapott góllal 2. Rubeola 13 rúgott és 4 kapott góllal 3. Ugraiimre 12 rúgott és 5 kapott góllal. Ellenben ahogy most értelmezték azzal a Keresztes lovagok kiestek! Szép rendszer!! Tipikus MAGYAR!! Ezért tart ott az ország ahol most, ez is egy ékes bizonyíték: nem tudunk értelmes egyértelmű szabályokat hozni, és erre ráteszünk egy nagy lapát bundát!!! Szépek vagyunk!! De mondják azt a strandfoci szervezői csak azért kell sok csapat hogy pénzt szedjenek be a jó helyezéseket meg a profik a bírók és a kiváló szabályértelmezés eldönti!! GRATULA!!

csak az igazat hozzászólása #562[válasz] 2009. július 05. (vasárnap) 13:27:29
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #561 ] hozzászólására.
Ha így van akkor így kell elfogadni. Mivel az ellenkezőjét senki más nem állítja én is elfogadom.

DJ Ambrus hozzászólása #561[válasz] 2009. július 05. (vasárnap) 12:31:50
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #560 ] hozzászólására.
Hello! Szigorúan CSAK AZ IGAZAT írom le: a BSWW mindig az aktuális szezon végén, tehát év vége felé készíti el az adott évi kontinentális és világranglistáit, nem úgy, mint a FIFA, amely havonta teszi ezt meg. Vagyis a dubai vb-ig a 2008-as lista az érvényes, ennek alapján rendezik pl. az EBSL-tornákat is, ahol a 8. helyünknek köszönhetően szerepelhetünk a legjobbak között. Sajnos valószínű, hogy vissza fogunk esni, ez tény, de jelenleg ez van érvényben. Így oké a dolog?

csak az igazat hozzászólása #560[válasz] 2009. július 05. (vasárnap) 10:20:52
Az oldal szerkesztőnek Javasolnám az aktualitás fontosságát a tájékoztatásban minden esetben az elsők között érdemes figyelemebe venni ! Ebben az évben 2009 ben már voltak bizonyos kvalifikációs versenyek amik után van új rangsor is, azt sem kellene szégyelni és illene kirakni a 2008 évi helyett. ( csak pár rublikával kell növelni lefelé és akkor mi is beleférünk ), de most ez van, ezt sem kellene szégyelni,ezt az eredményt is a mi csapatunk érte el.

1. oldal, összesen: 3
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

123
Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország