Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 142
goldwin hozzászólása #629[válasz] 2009. december 25. (péntek) 17:56:16
http://sendables.jibjab.com/view/Tp17vV19vdVvahp0 ez kis karácsonyi ajándék mindekinek!! megéri megnézni:D Kellemes ünnpeket!!

csak az igazat hozzászólása #620[válasz] 2009. augusztus 14. (péntek) 18:05:42
Válasz [ praia | Strandfoci 2009 | #619 ] hozzászólására.
Elég alacsony az iQ-d,de hogy ennyire.! Ha már neked a magyar az a snasz Paraia, akkor elmondanám A paraj teljesen találó rád : " Para gestamis" : a pázsitfüvek családjába tartozó egyéves heverőszárú gyomnövény. Tarackja több méterre kúszik a szárától. Te is ezt teszed amikor mások dolgába beleszólt. kúszol mint egy igazi gyomnövény ..

praia hozzászólása #619[válasz] 2009. augusztus 10. (hétfő) 01:18:06
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #618 ] hozzászólására.
praia, te fogalmatlan.

csak az igazat hozzászólása #618[válasz] 2009. augusztus 08. (szombat) 18:28:38
Válasz [ praia | Strandfoci 2009 | #613 ] hozzászólására.
Ha már beleszóltál más dolgába akkor szó nélkül nem hagynám a dolgot.! Fogadatlan prókátotorka " parai" ( paraj) úgy látszik ráá érsz !,de ,ha nem érnél rá akkor nyugodtan hajolj rá !.........

Zolio hozzászólása #617[válasz] 2009. augusztus 06. (csütörtök) 14:40:09
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #616 ] hozzászólására.
köszi!

csak az igazat hozzászólása #616[válasz] 2009. augusztus 06. (csütörtök) 14:27:29
Válasz [ Zolio | Strandfoci 2009 | #615 ] hozzászólására.
A B.lellei vasút-állomás jelzésnél fordulj le jobbra és a második sarkon ismét jobbra az út végénél balra megtalálod.

Zolio hozzászólása #615[válasz] 2009. augusztus 05. (szerda) 10:10:38
Hello!

Valaki meg tudja mondani, hogy Lellén hol lesz a döntő? Nem ismerem a lellei strandot vagy strandokat.
Köszi

praia hozzászólása #613[válasz] 2009. július 25. (szombat) 23:41:41
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #612 ] hozzászólására.
Szépen kérlek Dj Ambrus, hogy erre már ne reagálj. "Roma nyelven, + Mónika show" Miről beszél ez az ember? Vagy ez ilyen humoros hozzászólás? Én nem tudom, de nagyon szar....

csak az igazat hozzászólása #612[válasz] 2009. július 24. (péntek) 11:47:22
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #611 ] hozzászólására.
Látszik lelkes rajongója vagy a sorozatoknak,ezért nyugodtan idézhettél volna a Móika vagy a Győzike sorozatból (roma nyelven) "bölcsességeket",hogy kicsit okosodjunk,akik hozzád hasonlóan nem követjük kellő figyelemmel ezen műsorokat.

DJ Ambrus hozzászólása #611[válasz] 2009. július 23. (csütörtök) 10:42:55
Ahogy Bőhm bácsi mondaná a Lantos utca 8-ban: Si tacuisses, philosophus mansisses.

csak az igazat hozzászólása #610[válasz] 2009. július 21. (kedd) 21:06:29
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #605 ] hozzászólására.
Javasolnék egy kikötőből kiinduló hajót !!...,mert látom nincs ötleted . A papír a tehetség és a tudás nem mindíg jár együtt,így hiába kérkedsz a három diplomáddal,ez inkább szegénységi bizonyítvány rólad !

DJ Ambrus hozzászólása #609[válasz] 2009. július 21. (kedd) 17:30:30
Válasz [ templomos_lovag | Strandfoci 2009 | #608 ] hozzászólására.
Ez nagyon korrekt volt, köszönjük szépen! Az ilyen hangnemnek sokkal inkább helye van ezen a fórumon. Sok sikert nektek a továbbiakban, és reméljük, sokszor találkozunk még a pályán!

templomos_lovag hozzászólása #608[válasz] 2009. július 21. (kedd) 15:59:55
Válasz [ szimcsákt | Strandfoci 2009 | #597 ] hozzászólására.
Sziasztok! Én személy szerint a Lovagok csapatvezetője lennék és az elmúlt napok vitaindító hozzászólásaira szeretnék reagálni inmáron végszóként. A "szánalmas" jelző nem biztos, hogy teljes mértékben fedi az igazságot rólunk. Arról azonban, hogy valóban a sűrű újoncozásra való tekintettel koordinációs zavarok támadhatnak az új játékosok és a régiek közt valóban mi, illetve én tehetek. A mérkőzésekkel (ill. a bunda) kapcsolaban pedig az a véleményem: mindenki saját maga sikerének a kovácsa, nyerje meg minden meccsét és azután nem hiszem, hogy ez vitára adhat okot. Az anno 14-0-ás győzelmünket pedig csapatunk egy nagy sikerének tartom - még soha nem sikerült ilyen arányban győznünk egy országos versenyen. A kedélyeket pedig nem lehet mindig kordában tartani de ígérem a későbbiekben próbálok ezen változtatni, legalábbis a csapatunkon belül.

Mindenkinek sok sikert a további küzdelmekhez!

praia hozzászólása #607[válasz] 2009. július 21. (kedd) 00:23:07
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #602 ] hozzászólására.
Csak az igazat. Te annyire unalmas vagy már, hogy hihetetlen. Hogy lehet egy ember ennyire megkeseredett? Egy igazi tehetségtelen f....kalap vagy. Ezt nem érzed?

DJ Ambrus hozzászólása #606[válasz] 2009. július 20. (hétfő) 18:51:31
Válasz [ goldwin | Strandfoci 2009 | #604 ] hozzászólására.
Nem mindenki marakodik, sajnos van két ember, akik időnként a leglehetetlenebb dolgokat képesek a szemünkre vetni...Én már kétszer próbáltam hasonlót írni, mint Te, azt kérve, hogy ne legyen veszekedés, próbáljunk a strandfocira koncentrálni, de hiába...Szerinted normális az, aki szerint összeválogatjuk a képeket, hogy Izsi családját reklámozzuk? Milyen célból? Hogy nevezhessék őket a Csillag születikbe? És normális az, aki januárban kárörvendve beír a fórumba, hogy lám, senki nem ír, ez milyen f...a így? Ilyenkor elgondolkodik az ember, hogy lelkesedésből csinálja-e tovább, amit csinál, de rájöttem, hogy nem érdemes már velük foglalkozni. Amúgy gratula a weboldalatokhoz, bár a többi csapatnak is lenne!

DJ Ambrus hozzászólása #605[válasz] 2009. július 20. (hétfő) 15:58:52
Atyaúristen...legközelebb akkor egy buszról leszállós képet keresek...Ja nem, mert akkor MEGÉRKEZEK a helyszínre, az pedig itt nem helytálló...Tényleg azt hiszed, hogy három diplomával, azok után, hogy egyetemen tanítottam, elkezdek majd vitatkozni veled az asszociáció és a publicisztika közötti különbségen? (Merthogy a képtársításnak vajmi kevés köze van a publicisztikai képességekhez.) Javaslom, hogy keress más fórumot, mert ezt itt nem erre találtuk ki. Melléfogtál a ranglistákkal, a kenyéradási összeesküvés-elméleteddel, a családi kapcsolatokkal, a bundaüggyel, légy szíves végre leszállni rólunk, inkább focizzál! Ahhoz ugye értesz, gondolom...Na ciao!

goldwin hozzászólása #604[válasz] 2009. július 20. (hétfő) 14:48:15
Nem értem hogy miért van az, hogy itt mindenki marakodik, szidja a másikat!! belegondoltatok abba hogy a strandfoci kedvelők, a szervezők, a játékosok... egy nagy közösséget alkotnak. Ezzel nem lesz népszerűbb a magyar strandfoci. Van olyan aki direkt arra törekszik hogy tönkre tegye ezt az egészet. Próbáljátok meg csak a pozitív szemléleteket, észrevételek, nyilvánosság elé dobni, és már ezzel segítenétek ezt a közösséget!! ne hagyjátok, hogy tönkretegyék a strandfocit, még lejjebb vigyék a színvonalat!!

Adminisztrátor - Izsvák Zsolt hozzászólása #603[válasz] 2009. július 20. (hétfő) 14:20:26
Ha ennyire nagy a szád és nem csíped Izsvákot, akkor miért nem beszéled meg vele személyesen a problémádat. Senki sem kíváncsi a te sérült lelkedre és az állandó pocskondiázásodra. Szánalmas vagy!

csak az igazat hozzászólása #602[válasz] 2009. július 20. (hétfő) 14:13:24
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #601 ] hozzászólására.
Jobb lett volna mást kitalálnod nekem általában , ha felszállok egy buszra azt azt jelenti,hogy utazni fogok valahová és nem azt hogy lemaradok róla. Vérszegény gondolattársítás jellemző rád ! mást nem mondhatok ..szegényes publicista vénád van.

DJ Ambrus hozzászólása #601[válasz] 2009. július 19. (vasárnap) 23:18:41
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #600 ] hozzászólására.
Na ide figyelj, te nagyon szerencsétlen! Eddig normális hangnemben próbáltam szólni hozzád, de most már nálam is betelt a pohár, pedig anno még én védtelek téged...1. Még egyszer, utoljára leszögezem, hogy a kis agyaddal te is megértsd: Izsi NEM A KENYÉRADÓM! A Sláger Rádió, egészen pontosan az Emmis Corporation igen, egyébként pedig strandfocirajongóként segítem Zsoltot, elsősorban a cikkek írójaként. 2. Nem ismerem a családját, ha hiszed, ha nem, azt sem tudom, hány gyereke van, fiúk-e vagy lányok, a feleségét is egyszer láttam távolról. 3. Az ominózus cikknél egy kis asszociációs képességre lett volna szükség tőled is, de valószínűleg ezzel a szóval az életben soha nem találkoztál. Igen, sokáig keresgéltem az archívumban, hogy mi a fenét rakjak ehhez a száraz információhoz, mire rátaláltam arra, ahogy a csapattagok felkászálódnak a buszra, kvázi elmennek, elhagynak egy helyszínt. Ez remekül rímel a távolmaradásunkra - gondoltam én. Rohadtul nem néztem azt, hogy egy kissrác - akiről gőzöm sincs, kicsoda, lehet, hogy családtag - belóg a kép szélébe.
De tudod mit? Elismerem, igen, sztárt akarok faragni az egész Izsvák-családból, a feleségét házelnöknek nyomom majd be a parlamentbe ezeknek a képeknek a segítségével, a gyerekeket máris felvetetem az egyetemre, ez az! Most elégedett vagy? Annyira szánalmas f...kalap vagy, hogy akár a Szigetvár bohóca címet is begyűjtheted. Holnap jó szórakozást a Mónika Show-hoz!

csak az igazat hozzászólása #600[válasz] 2009. július 19. (vasárnap) 22:32:13
Dj A... Az ,hogy nem indul a csapat az Euró ligában az egy hír valóban,(talán nem is a legjobb),de miért kell minden főcímes közleményhez képben az Izsvák család valamelyik tagját kapcsolnod ? Nincs olyan kép ami Standfociról szólna és ne a kenyéradód családjáról?

goldwin hozzászólása #598[válasz] 2009. július 18. (szombat) 09:50:09
Már friss eredmények és gólövőlista a pénteki napról a
www.goldwinpluss.gportal.hu-n

szimcsákt hozzászólása #597[válasz] 2009. július 18. (szombat) 00:52:01
Szasztok!Én sem vagyok az a fórumra írogató tipus, de úgy érzem, hogy szkeptikus hozzászólásait ne hagyhatom szó nélkül!Szkeptikus,nem értem, hogy honnan veszed, hogy bunda volt az Ugraiimre-Rubeola mérkőzés? Kiváncsi lennék, hogy kinek a szájából hallottad, hogy megegyeztünk a végeredményben??? Személy szerint nagyon viccesnek találtam a 14-0-ás mérkőzéseteken, hogy minden gól után óriási sprintet levágva mentetek a labdáért!Hogy miért találtam mókásnak?Mert arra nem voltatok képesek, hogy elolvassátok a versenykiírásnak az ide vonatkozó, szerintem abszolút nem elhanygolható részét(teljesen mindegy volt, hogy 1 vagy 14 góllal nyertek)!Nem is értem, hogy lehet így akármilyen tornán elindulni!Látom, hogy a matekkel is hadilábon állsz picit, mert nem csak 1 gólos győzelmünnkkel mehettünk az Ugraiimrével -szerinted- kézenfogva a 8közé, hanem segitek még 6 gólos gyözelmünk esetén is!(Igaz, akkor már mi lettünk volna a csoportelsők) Azzal sem tudok azonosulni, hogy nem volt az a hatalmas iram...nem volt kisebb, mint akármelyik másik meccsünkön!Azért, mert nem szaladgáltunk "ész nélkül", hanem (nem fiatal csapat lévén) próbáltuk lassítani a játékot pláne , ha nálunk volt az előny, nem kéne azt írnod, hogy bunda volt és nem volt iram!!!Arra nem is reagálnék amit a magyar sportról, a magyar mentalitásról írtál, mert lehet, hogy nem tűrne nyomdafestéket...inkább mégis,egy szóval:SZÁNALMAS!!!
Nyugodalmas jó éjszakát!

DJ Ambrus hozzászólása #586[válasz] 2009. július 08. (szerda) 17:41:40
Mint ezen a honlapon egyfajta házigazda, és mint a strandfocit szerető ember, annyit szeretnék csak hozzátenni, hogy elég rossz érzés látni ennek a néhány csapatnak a szembenállását, illetve azt, hogy egy ilyen kis közösségben is folyamatosan mennek az acsarkodások. Mint egy kiscsapat (de az egyik legpatinásabb...), a Levszki kapitánya írhatnék én is parttalan vitákat gerjesztő tényeket, nem feltevéseket: ha már a Lovagoknál tartunk, Battán ellenük akkor sem ítélt gólt a bíró, amikor 20 centivel túljutott a labda a vonalon 0-0-nál (hogy utána a második félidő közepén 2-4-nél érthetetlen módon összezuhantunk, az már a mi sarunk, ilyen nem szokott előfordulni velünk); hogy Fonyódon az első két meccsünkön 0, azaz 0 (!) szabadrúgást végezhettünk el, és még a sporiknak állt feljebb, pedig nálunk aztán nem nagyon van régebbi résztvevő a mezőnyben, tehát az ismeretség mit sem számít...Felesleges, mi ettől függetlenül is imádjuk ezt a játékot, melyben hülye emberek éppúgy részt vesznek, mint normálisak, sőt utóbbiból van a több...Ugyanúgy, mint bármely más sportágban...
Még annyit, hogy személy szerint a Lovagok távozásának nagyon nem örülnék, rájuk is szükség van, ugyanolyan értékes tagjai a mezőnynek, mint a Corrado, a Goldwin vagy a Ménesbirtok...
Szóval összességében: szó sincs arról, hogy nem szabadna negatív dolgokról írni, ha tapasztaltok ilyet, de az sem véletlen, ha valaki kizárólag a negatívumokat veszi észre hétről hétre. Azért az, hogy én pozitív hangulatú cikkeket írok, talán nem olyan meglepő, és nem bértollnokságra utal. Az Újpest-honlapon hány Újpestet szidó cikket láttok? A fórum pedig maradjon a mindenféle észrevételek, (jogos) kritikák terepe! Peace!

praia hozzászólása #585[válasz] 2009. július 08. (szerda) 17:09:44
Nem értem miért kell ekkora ügyet csinálni ebből az egészből. Itt a vita tárgya az volt, hogy bundázott e a két csapat vagy sem. Teljesen mindegy. Szkeptikusék kiestek, ha megnyerték volna az első két mérkőzést, akkor azt hiszem nem is vitatkozni itt senki. Majd máskor javítanak, ha akarnak, ha pedig mégsem jönnek el, úgy gondolom Matuz K. nem fog a balatonba rohanni, de még azt is el tudom képzelni, hogy attól függetlenül a Rubeola is beadja a nevezést. Minden ugyanúgy menni fog tovább, mert a strandfociba nagyon sokan beleszerettek az évek során.

DJ Ambrus hozzászólása #584[válasz] 2009. július 08. (szerda) 16:57:20
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #580 ] hozzászólására.
Rendben, akkor legyél csípős, semmint kulturálatlan. Attól még (velem kapcsolatban) baromi nagyot tévedtél. Van ilyen, ezt is illik beismerni.

Cukorka hozzászólása #583[válasz] 2009. július 08. (szerda) 12:55:52
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #582 ] hozzászólására.
Akkor a félreértéseket kerüljük el, Bese: Goldwin, Kölyök(Fekete Viktor): Goldwin, Szűcs: Ugrai, Ivitz: Corrado, Ughy: Corrado, Biczi: Corrado, Fekete Tamás: Goldwin

csak az igazat hozzászólása #582[válasz] 2009. július 08. (szerda) 12:17:41
Válasz [ Cukorka | Strandfoci 2009 | #581 ] hozzászólására.
Az általad elmondottak (lent bemásolva) félreérthetetlenül a C...dóra vonatkoztak és így a kérdésem sem vonatkozhatott másokra. Szöveg értelmezés és a leírt dolgok összhangjára figyeléssel elkerülhető lenne az ilyen típusú félreértés. Én nem akartalak fikázni,de tárgyszerű tévedésben sem akartam hagyni azokat és téged sem akik ellátogatnak erre az oldalra. Cukorka
2009.07.07. 13:23:03 | # 575
A Corrados megnyílvánulásra, csak annyit szeretnék reagálni, hogy az új szimptikus szponzor megnyílvánulása után, amit én SAJÁT fülemmel hallotam, nem tudom mit vártál mit fognak mondani. Azért akár honnan is nézed egy töbsszörös magyar bajnok csapatról beszélünk, több válogatott játékossal és ha láttad volna a tavalyi döntőt, akkor ezt nem vonnád kétségbe.

Cukorka hozzászólása #581[válasz] 2009. július 08. (szerda) 11:59:41
Nem értelek miért támadsz, azért mert másnak van más programja is, mint, hogy 24-48-ban a gép előtt üljön és piszkájon másokat, ezért ne én legyek már a hibás...
És ha jól emlékszem válogattotat kértél és nem Corradós válogatotatt.
De lényegtelen én ebben a stílusban és hangnemben nem veszek tovább részt, mert ahelyett, hogy a strandfoci szeretetéről írnál, csak f..-ni tudsz...

csak az igazat hozzászólása #580[válasz] 2009. július 08. (szerda) 11:04:02
Válasz [ Cukorka | Strandfoci 2009 | #579 ] hozzászólására.
Cukorka: Látszik ,hogy volt egy kis időre szükséged míg utána érdeklődtél a neveknek( 2 óra +egy kicsi ) Ezek mind Corradó-sok lennének ? Még arra emlékszem Besenyei Nemzeti, Vigh aramis , Fekete testvérek R-Hatvan ..Ughi valamelyik más csapat,de nem a C...ó a többiek talán lehet,
Dj: a véleményem csípős lehet,de soha nem volt kulturálatlan sem trágár. A jelző rendszeredben használatos büdös szó nincs a szótáramban,főleg nem abban a vonatkozásban amit te feltételeznél.
Hajrá vidék ! Hajrá Budapest !

Cukorka hozzászólása #579[válasz] 2009. július 07. (kedd) 22:22:32
Fekete Viktor, Szűcs Laci, Besenyei Feri, Ivitz Zoltán, Ughy Márk, Biczi Gábor, Vígh Feri ez kicsit több, mint három, remélem megbocsájtod...

DJ Ambrus hozzászólása #578[válasz] 2009. július 07. (kedd) 21:54:08
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #576 ] hozzászólására.
Milyen önfényezés? Már megint kezded? Ha negyed annyira kulturáltan irogattál volna, mint én a Te hozzászólásaidra, akkor most vastapssal jutalmaználak. Nem vagyok rokon, hanem éppenséggel egy strandfocirajongó, aki 1997-ben játszott először a bajnokságban (Te mikor...?), és próbálok segíteni, ahogy tudok. És nem ez a munkám, te kis igazmondó, nem vagyok bértollnok...Ja, és Izsi családtagja sem...
Ui.: mielőtt \"lebüdöspestiznél\", elárulom, hogy kiskőrösi származású vagyok, és Balatonföldváron élek.

balogh hozzászólása #577[válasz] 2009. július 07. (kedd) 20:21:47
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #576 ] hozzászólására.
Kedves hozzászóló! Eszem ágában sem volt a vidéket lehúzni, nem értetted meg ezek szerint, mit akartam kihozni belőle. Biztos én is hibás vagyok, mert nem szoktam fórumokra írni, így bizonyos tényezőket figyelmen kívül hagytam...

csak az igazat hozzászólása #576[válasz] 2009. július 07. (kedd) 15:30:05
Válasz [ Cukorka | Strandfoci 2009 | #575 ] hozzászólására.
Cukorka nálad a többszörös, az egynek a többszörösét jelenti ? pld.1*1 Felsorolnál esetleg a nemzeti válogatottban állandóan szereplők közül min 3 at.
Balogh téged a hozzászólásod milyensége minősít és a \"lopó\". Ne nézd le a vidéket.hisz te is ott születtél.
Szkeptikus igazad van,jól tetted ,hogy észrevételeztél valamit és leírtad. Ezen a fórumoldalon ( más témákban) úgysem történt eddig más csak önfényezés amiről \"bársony -konstantin -Dj és a rokonok\" gondoskodtak.

Cukorka hozzászólása #575[válasz] 2009. július 07. (kedd) 13:23:03
A Corrados megnyílvánulásra, csak annyit szeretnék reagálni, hogy az új szimptikus szponzor megnyílvánulása után, amit én SAJÁT fülemmel hallotam, nem tudom mit vártál mit fognak mondani.
Azért akár honnan is nézed egy töbsszörös magyar bajnok csapatról beszélünk, több válogatott játékossal és ha láttad volna a tavalyi döntőt, akkor ezt nem vonnád kétségbe.
Ha nem tévedek SPORT-ról van szó, akkor tiszteljük a másikat, úgy ahogyan a fiúk mindegy melyik csapatról is van szó ismerik és tisztelik egymást!Erről nyugodtan megkérdezheted akár az Ugrais, Goldwines, Blue Jeanses, Szász-Thermes a teljesség igénye nélkül bármelyik fiút.

szkeptikus hozzászólása #574[válasz] 2009. július 07. (kedd) 07:56:16
Akkor részemről a legvégére! Innentől focizzatok Ti egymás között ezt érdemlitek! ÁMEN

balogh hozzászólása #573[válasz] 2009. július 06. (hétfő) 19:45:04
Kedves Szkeptikus és bandája! Az előttem író Matuz K-hoz hasonlóan én sem vagyok fórumozós...DE-egyébként ésszerű feltételezésed a bundáról, téves. A lebonyolítás sajátossága időtlen idők óta magában hordozza az utolsó fordulós bundákat, miszerint két az utolsó fordulóban egymással játszó csapat nem az esetleges 3.-at segíti. Mindenki játszott már ilyen meccseket, ki a maga ellensége??..Ne álszenteskedjünk..!! A vidék romantikus szegénységébe burkolózó csapatod azonban ez esetben TÉVED. Szerencsére olyan csapatunk van , amely nyugodtan célozhatja meg minden hétvégén a top 4 et. Ez vagy sikerül vagy (egyre tőbbszőr) nem. Nem válogatunk ellenfelet, nem tektikázun, csak játszunk, este meg szívjuk a lopót...ennyi. A te általad feszegetett bundához semmi érdekünk nem fűződött. Szóba került ugyan, hisz a gazdag Budapest 2 csapatának játékosai ismerik egymást, de az alku nem köttetett meg, mert a többség nem volt hajlandó belemenni!!!! Én egyébként azon tábort erősítettem, akik leszarták, hogy mi lesz. A többiek viszont elutasították a bundát. A 'tipikus magyar' dumád meg téged minősít. Egy kicsit már sajnálom is, hogy nem akartunk kikapni, ha már ennyi fárasztó hozzászólásod volt ez ügyben. Legalább lett volna értelme, ahogy szokott.....

Adminisztrátor - Izsvák Zsolt hozzászólása #572[válasz] 2009. július 06. (hétfő) 16:08:20
Válasz [ szkeptikus | Strandfoci 2009 | #571 ] hozzászólására.
Szkeptikus! Melyik adásban hallottad a nyilatkozatot?

szkeptikus hozzászólása #571[válasz] 2009. július 06. (hétfő) 15:31:30
Az érvelésed elfogadható lenne, csak az a baj hogy hallottam, hiszen ott ültem a kispadon a két csapat néhány játékosa ott melegített mögöttünk! Ennyi és nem több! Egyébként meg most kezdem a 16. évemet a labdarúgásban én is játszottam nem egy bundameccet sajnos! Volt olyan amin a közönség jól szórakozott 4:4 lett senki nem mondta volna meg hogy bunda volt!! Nem vagyunk mi sokaknak szimpatikus csapat csak egy példa: televíziós adásban egy Corradós játékos nyilatkozta rólunk hogy nevenincs antifocit játszó csapat vagyunk! És sajnos nekünk ez volt a zárótornánk sajnos nincs pénzünk arra, hogy utazgassunk a Tisza környékére, de nekem el is vették a kedvemet tőle még ha pénzünk lenne akkor sem mennék!

matuz k. hozzászólása #570[válasz] 2009. július 06. (hétfő) 14:42:09
Sziasztok!
Nem szoktam fórumokra írni, de ezúttal szeretnék reagálni a \"bunda vagy nem\" kérdésre. Szkeptikus! Nem tudom, ki és miért mondta Nektek, hogy megegyeztünk a meccs végeredményéről, mert ez HAZUGSÁG! Persze a hallottak alapján a helyedben alighanem én is azt gondolnám bundameccs volt (tudom, akadt a zsűriasztalnál is, aki így könyvelte el magában). De: lehet, hogy Neked úgy tűnt, nem volt hajtás (én másképp láttam, de ez szubjektív), ám mi nyerni akartunk. Ha láttad a meccset, akkor azt is láttad, hogy rúgtunk kapufát és párszor igen nagyot védett a kapusuk. Amúgy ha jól számolom, a Rubeola ellen az elmúlt két évben 5-ször (most már 7-szer) játszottunk és egyetlen egy alkalommal tudtuk őket legyőzni. Valahogy nem megy ellenük. Amúgy mivel egyik csapathoz sem fűz bennünket \"érzelmi szál\", éppen az imént leírtak miatt sem lett volna logikus, hogy őket \"vigyük magunkkal\" a 8 közé. Nem megbántva Titeket, mert ezeket a hozzászólásokat leszámítva szimpatikus csapat vagytok és ellenetek sem könnyű nyerni, szerintem szívesebben meccseltünk volna veletek mondjuk az 5. helyért. A versenykiírással kapcsolatban pedig azt gondold végig, kérlek, hogy a Te olvasatodban bundának számít-e, ha egy csapat az első meccsén még hajt és csak néhány góllal kap ki, de az utolsón kedvét és erejét veszítve számolatlanul kapja a gólokat! A már továbbjutott és a már kiesett csapatok helyzete szerintem ebben a tekintetben hasonló... Nem érvelek tovább. Lehet, hogy úgysem befolyásolom a véleményedet. Sok sikert Nektek a folytatásra! Még valami: gratulálok/gratulálunk a döntő résztvevőinek, elsősorban persze a Goldwinnak a hétvégi JÁTÉKÁHOZ!

szkeptikus hozzászólása #569[válasz] 2009. július 06. (hétfő) 13:32:50
Igen igen tévedtem, elismerem le van írva! Hibáztam beismerem! Az hogy jó e vagy sem azzal tudnék vitatkozni, de teljesen felesleges! Amúgy a bunda nálam nem azt jelenti, hogy én fizetek azért hogy veszíts vagy hogy nyerj nálam az is bunda ha valaki nem tesz meg mindent a sikerért nem tesz meg mindent azért hogy minél nagyobb arányban nyerjen és sajnos nem ez a mentalitás érvényes a magyarokra! MI legalább elmondhatjuk, hogy az utolsó pillanatban is a gólra törekedtünk így lett 14-0, pedig már akkor tudtuk hogy kiesünk mert a két másik csapat érdeke ezt kívánja meg. Az Ugrai akkor is csoportelső ha 1 góllal kikap, a Rubeola akkor is csoportmásodik ha 1 góllal győz! Tényleg minek is kellett volna strapálnia magukat azért hogy egy rendes tétmeccset játszanak! Lehet akkor is ez az eredmény ezt nem vitatom, de aki látta a meccset az elmondhatja se hajtás se iram nem volt mindegyik elégedett volt az eredménnyel! Nah nálam ez is bunda, sajnálom hogy ezt Te tipikus magyar magatartásnak nevezed, de én ezt akkor is vállalom, kár hogy nem minden magyar magatartása ilyen, mert jó az állóvíz, jó az átlagos, nekünk ez az eredmény is jó, akkor miért törjem magam!! Visszatérve helyi szinten is így indult a kispályás bajnokság sok csapattal élvezetes meccsekkel, de mikor a túl jók már kezdték az egymás közötti susmust, a bíráskodás színvonala esett, bizonyos embereknek minden megengedett lett, akkor mindenkinek elege lett az egészből mára meg is szűnt egy 11 ezres városban a foci mint tömegsport!! Ezt szeretnék célul kitűzni itt is a szervezők??? Hogy azoknak akik a nevezési díj nagy részét fizetik elvegyék a kedvüket az egésztől??? CSak csinálják meglátják a végeredményt ami a MEGSZŰNÉS lesz!!

goldwin hozzászólása #568[válasz] 2009. július 06. (hétfő) 11:39:20
örülünk hogy sokan megnézték a Goldwin Pluss honlapját. bátran látogassátok:D
www.goldwinpluss.gportal.hu

Adminisztrátor - Izsvák Zsolt hozzászólása #567[válasz] 2009. július 06. (hétfő) 10:15:38
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #566 ] hozzászólására.
Nevetségesek vagytok olyanok mint a hupikék törpikékből a Duli-fuli.
Semmi nem jó! Ha esik az a baj, ha süt a nap az a baj. Talán olyan tornára kéne beneveznetek ahol három csapat szerepel és akkor tuti, hogy dobogósok lennétek!

csak az igazat hozzászólása #566[válasz] 2009. július 06. (hétfő) 10:05:06
Válasz [ szkeptikus | Strandfoci 2009 | #563 ] hozzászólására.
Hát így történt ! Tudnotok kellett volna ,hogy a Fonyódi strand nem sekélyes,hanem mocsaras !! Tanulság ne próbáld olyanokkal felvenni a versenyt akik már kb.10 éve ott vannak a versenyeken a balhéikról váltak hírhedté és a szervezők is tartanak tőluk ,így a sorsolást is úgy intézik valamint a mérkőzések időpontját,hogy maguk és ne mások eredménye,hanem csak az Ő akaratuk szerint alakuljanak a történések főleg a mérkőzés eredményének alakulása .( a bírókon kevésbé múlik a dolog,kivételek persze vannak ! Amit pedig a pénzbeszedésről írtál abban rejlik az igazság magja.

Pimpa hozzászólása #565[válasz] 2009. július 05. (vasárnap) 22:06:23
Sziasztok!
Ehhez a hozzászóláshoz csak annyit szeretnék válaszolni, hogy:
1.: biztosan az 5.helyért is bunda volt azért verte meg a Rubeola az Ugrait...

2. meg kell kérdezni a szervezőket a meccs előtt, hogy figyelj mi dönt akkor ha pontazonosság van

3. mások ócskározni, hogy "tipikus magyar mentalitás" mert szerinted bundázik, na ez a "tipikus magyar", ha megnyeritek a meccseiteket akkor továbbmentek... egyszerű

Kitty hozzászólása #564[válasz] 2009. július 05. (vasárnap) 22:02:54
Igazad van, ha bundáztak az nem szép dolog. De felhívnám a figyelmed a versenykiírás azon pontjára, hogy azonos pontszám esetén csak az egymással játszott mérkőzések eredményét kell figyelembe venni. Lehet, hogy ez nem a legjobb megoldás, lehet, hogy az, de egyértelműen le van írva.

szkeptikus hozzászólása #563[válasz] 2009. július 05. (vasárnap) 20:10:45
Lássuk a hétvégét! Végre egy 16 csapatos torna, meleg, sok néző, azaz minden adva volt egy jó tornához. A szervezés ismét jó volt, mint Százhalombattán, végre volt 5-8. helyért mérkőzés is, igazán elégedett lehetnék ha:
Nem bundázott volna az Ugraiimre és a Rubeola az utolsó csoportmeccsükön és így párosával továbbjutottak az A csoportból a mi kárunkra, idézem a Keresztes lovagok WS Platinum meccs közben egy Rubeola játékos által elmondottakat: hiába rúgtok akár 20 gólt is mi már megegyeztünk úgyis kiestek! ennyit a sportszerűségről, utána meg szépet balhéztak a Corrado elleni meccsen 3 kiállítás! Ez a foci és a sport és főleg a MAGYAR sport szégyene, ők azok akik magas szinten játsszák a sportot és csak bundával tudnak továbbmenni egy vidéki kis amatőr csapat ellenében!!! e ugyanez a véleményem az Ugraiimréről is!! De vegyük csak elő a szabálykönyvet egy pillanatra, de szó szerint, miért is tehették ezt meg: azonos pontszám esetén az alábbi sorrend dönt:
- az egymás elleni mérkőzés pontkülönbsége (Keresztes lovagok, Ugraiimre, Rubeola 3 pont körbeverés
- a mérkőzések gólkülönbsége nah ez legalábbis nekem nem egyértelmű, melyik mérkőzések? egymás elleni? összes csoportmeccs? persze értelmezhetem úgy is ahogy akarom vagy ahogy nekem jobban tetszik. Én értelmezhetném úgy is hogy a csoport összes mérkőzésen a gólkülönbség és akkor csoport 1. Keresztes lovagok 17 rúgott és 6 kapott góllal 2. Rubeola 13 rúgott és 4 kapott góllal 3. Ugraiimre 12 rúgott és 5 kapott góllal. Ellenben ahogy most értelmezték azzal a Keresztes lovagok kiestek! Szép rendszer!! Tipikus MAGYAR!! Ezért tart ott az ország ahol most, ez is egy ékes bizonyíték: nem tudunk értelmes egyértelmű szabályokat hozni, és erre ráteszünk egy nagy lapát bundát!!! Szépek vagyunk!! De mondják azt a strandfoci szervezői csak azért kell sok csapat hogy pénzt szedjenek be a jó helyezéseket meg a profik a bírók és a kiváló szabályértelmezés eldönti!! GRATULA!!

csak az igazat hozzászólása #562[válasz] 2009. július 05. (vasárnap) 13:27:29
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #561 ] hozzászólására.
Ha így van akkor így kell elfogadni. Mivel az ellenkezőjét senki más nem állítja én is elfogadom.

DJ Ambrus hozzászólása #561[válasz] 2009. július 05. (vasárnap) 12:31:50
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #560 ] hozzászólására.
Hello! Szigorúan CSAK AZ IGAZAT írom le: a BSWW mindig az aktuális szezon végén, tehát év vége felé készíti el az adott évi kontinentális és világranglistáit, nem úgy, mint a FIFA, amely havonta teszi ezt meg. Vagyis a dubai vb-ig a 2008-as lista az érvényes, ennek alapján rendezik pl. az EBSL-tornákat is, ahol a 8. helyünknek köszönhetően szerepelhetünk a legjobbak között. Sajnos valószínű, hogy vissza fogunk esni, ez tény, de jelenleg ez van érvényben. Így oké a dolog?

csak az igazat hozzászólása #560[válasz] 2009. július 05. (vasárnap) 10:20:52
Az oldal szerkesztőnek Javasolnám az aktualitás fontosságát a tájékoztatásban minden esetben az elsők között érdemes figyelemebe venni ! Ebben az évben 2009 ben már voltak bizonyos kvalifikációs versenyek amik után van új rangsor is, azt sem kellene szégyelni és illene kirakni a 2008 évi helyett. ( csak pár rublikával kell növelni lefelé és akkor mi is beleférünk ), de most ez van, ezt sem kellene szégyelni,ezt az eredményt is a mi csapatunk érte el.

DJ Ambrus hozzászólása #559[válasz] 2009. július 02. (csütörtök) 09:39:02
Válasz [ Brunyella | Strandfoci 2009 | #558 ] hozzászólására.
Szia! Abszolút a központban, a Sándortelepi (szabad)strandon, a vasútállomás közelében.

Brunyella hozzászólása #558[válasz] 2009. július 02. (csütörtök) 08:17:00
Sziasztok! Meg tudja valaki mondani, hogy a hétvégi, fonyódi torna melyik strandon lesz pontosan? Köszi!

csak az igazat hozzászólása #557[válasz] 2009. július 01. (szerda) 22:36:56
Válasz [ szkeptikus | Strandfoci 2009 | #552 ] hozzászólására.
Szkeptikus nézd a jó oldalát a dolognak volt 7-8 bíró ami azt jelenti van ennyi jó bíró.( működésüket nem kritizáltad) Mennyi a költségük szállás étel ,ital stb. ??? a 14 nevezési díjból erre biztosan nem futná ezért vannak a kedves sponzorok és gondolom nem is minden bíró kér pénzt a múködésért inkább Ő ad csak ,hogy szerepelhessen.
Persze lehet ,hogy másképp van ki tudhatja ?

DJ Ambrus hozzászólása #556[válasz] 2009. június 29. (hétfő) 19:13:11
Válasz [ szkeptikus | Strandfoci 2009 | #555 ] hozzászólására.
Korrekt vélemény, sok tekintetben igazad van, és egyet is értek! Nem tudom, lesz-e lehetőség az 5-8. visszaállítására, mindenesetre benne van a pakliban. Hétvégére talán jó időt jósolnak, meg hát Balaton, hangulat, haverok, Fanta...

szkeptikus hozzászólása #555[válasz] 2009. június 29. (hétfő) 14:23:40
Ezt én is hallottam, hogy voltak olyan csapatok akik ezt kérték. Nevet is tudok mondani de értelme nincs, viszont mi kiscsapatok akik csak ilyenkor játszunk örülnénk a több játéklehetőségnek, mert mint a fórum egyik hozzászólója mondta, akkor fejlődik a strandfoci, ha minél több jó színvonalú meccs van és hát az 5-8 helyért is voltak tavaly nagyon jó meccsek! Viszont a jobbakat is megértem, ők sok tornára mennek és egy csalódott negyeddöntőbeli szereplés után nem kívánnak még meccset játszani, de ha rájuk gondolunk akkor szervezni kell nekik egy 8-as tornát és ők csak ezen játszanak, nem kell feltétlen egy nap mondjuk Csákváron és Százhalombattán is játszani! Amúgy tényleg minden rendben volt a tornával tetszett is. A nézőszámra vonatkozóan igazad van ha már a 3. napja 30 fok felett lett volna eső nélkül biztos többen lettek volna, de így tényleg annyian voltak mint az MTK-REAC meccsen, de ennyien vannak a Hobol-Kishárságy megye II-es meccsen is! Tehát lefelé és felfelé is lehet példálózni! És még egyszer NAGYON JÓ VOLT A SZERVEZÉS! De azért télleg jó lenne ha Fonyódon mondjuk már lenne 5-8 helyosztó még ha mi nem is leszünk a részesei mert nem jutunk be!

DJ Ambrus hozzászólása #554[válasz] 2009. június 29. (hétfő) 10:30:50
Válasz [ szkeptikus | Strandfoci 2009 | #552 ] hozzászólására.
Meglepő lett volna, ha fiesztahangulatban írsz a hétvégéről, de Tőled ez már egy kifejezetten pozitív hozzászólás volt, köszönjük! Ami az 5-8. helyért zajló helyosztókat illeti: a csapatok kikönyörögték az elmúlt évek után, hogy ne legyenek, mert feleslegesnek és nyűgnek tartották. Most a visszaállítás került napirendre, ha ez megtörténik, megint jönnek az ellenzők...Látod, milyen nehéz mindenki igényeinek megfelelni? Amúgy gratula a továbbjutáshoz!
Ui.: azért sokkal nem voltak kevesebben a lelátón, mint egy MTK-REAC NB I-es bajnokin...Komolyra fordítva: nem volt kánikula, záporokat jeleztek az időjósok, így pangott a strand. A nézők száma mindig a strandolókéval áll szoros korrelációban, engem is bántott, hogy alig voltak, dehát ez így alakult.

goldwin hozzászólása #553[válasz] 2009. június 29. (hétfő) 08:42:24
ziasztok! elindult a GOLDWIN PLUSS hivatalos honlapja, legfrisebb hírek, és a csapat élete napról napra!!!kérlek titeket hogy nézzétek meg, és nyugodtan használjátok!!! www.goldwinpluss.gportal.hu

szkeptikus hozzászólása #552[válasz] 2009. június 29. (hétfő) 08:27:18
A hétvégéről: pozitívum: végre megrendezésre került egy torna, ott voltunk a tornán, továbbjutottunk a csoportból, és a legfőbb végre strandfociztunk!
negatívum: nézők nem is voltak, csak akik strandfociztak, utaztunk 420 km-t befizettük a 26 000 Ft-os nevezést utiköltséget és játszottunk 3 meccset, mert a Tisztelt Szervezők nem voltak hajlandók helyosztó mérkőzéseket szervezni az 5-8. helyért, vasárnap 1 meccset játszottunk.
Most már tudom miért is ennyi a nevezés a két nap alatt kb 7-8 bíró fújta a meccseket, költségcsökkentés lenne ha csak 4-en lennének, de ez csak egy javaslat! Semmi program nem volt a strandon, ilyenkor kellene valami egyéb programot is szervezni oda, koncert vagy ilyesmi akkor többenlettek volna! Egyszer ennyi!

goldwin hozzászólása #549[válasz] 2009. június 27. (szombat) 20:15:00
sziasztok! elindult a GOLDWIN PLUSS hivatalos honlapja, legfrisebb hírek, és a csapat élete napról napra!!!kérlek titeket hogy nézzétek meg, és nyugodtan használjátok!!!
www.goldwinpluss.gportal.hu

Zolio hozzászólása #548[válasz] 2009. június 25. (csütörtök) 19:38:22
Sajnos tényleg elég szerencsétlen dolog ez a csütörtök délutáni sorsolás. Tavaly legalább kedden tudtuk mikor játszunk. Érdekes, hogy amikor felhoztam, hogy későn van a sorsolás és lehet nehézség a pénteki meccsek körül, Kitty pikk-pakk helyre tett, hogy csak szombaton lesznek meccsek.
És azt az energiát amit egymás "húzására" fordítunk itt a fórumon próbáljuk a magyar strandfoci helyzetének javítására fordítani. Ki tudja lehet, hogy egy teljesen egyszerű vagy infantilis ötlet segíthet a fejlődésben. Már előre hallom, hogy mekkora naiv "bolond" vagyok. :-)

DJ Ambrus hozzászólása #547[válasz] 2009. június 25. (csütörtök) 11:31:46
Válasz [ szkeptikus | Strandfoci 2009 | #546 ] hozzászólására.
A versenykiírásban világosan benne van, hogy csütörtökön 17 órakor van sorsolás, ebből pedig egyértelműen következik, hogy eddig az időpontig lehet nevezni. A buszodat is elérheted 19.59-kor is, ha 20 órakor indul, de kimehetsz egy órával hamarabb is. Azon lehet vitatkozni, hogy nem kellene-e korábbra hozni a határidőt, ez valóban jogos. Ami pedig a bevételt illeti: akkor lenne igazad, ha a másik véglet is teljesülne: vagyis ha 16-nál kevesebb csapat nevez, akkor többet szednek be mindenkitől. Mert ha mondjuk most 13-an neveznek, akkor a tervezettnél kevesebb a bevétel, pedig a szervezési és egyéb költségeket mindenképpen ki kell fizetni. Próbálj már meg egy kicsit pozitívabban hozzáállni!

szkeptikus hozzászólása #546[válasz] 2009. június 25. (csütörtök) 11:17:53
Ha a szervezők azt mondanák hogy a torna előtti hét utolsó napjáig lehet jelentkezni akkor nem lenne ilyen, hogy még a torna hetének szerdáján vagy csütörtökén neveznek! Jah és nem max 16 csapat, hanem a szervezők döntik el hogy engednek e többet és mivel a bevétel fontos ezért biztso engednek! Ha ma délig még jelentkezne 5 csapat biztos nem utasítanák el őket!

Adminisztrátor - Izsvák Zsolt hozzászólása #545[válasz] 2009. június 25. (csütörtök) 10:47:47
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #543 ] hozzászólására.
Ez nem a szervezőkön múlik, ha a benevezett csapatok időben leadnák a nevezéseket és nem csütörtökön találnák ki, hogy mikor "szeretnének" játszani, mert nekik más elfoglaltságuk is van, akkor a sorsolást is el lehetne készíteni "időben". A versenykiírás szerint szombat, vasárnap van a rendezvény,ha extra igény van (16 csapat felett) és esetleg nem lebonyolítható a torna a meghatározott napokon,akkor a csapatokatat kiértesítik (email,telefon).
Jelen pillanatban max 16 csapat szerepelhet Százhalombattán így mindenkép szombat és vasárnap lesz a torna.

szkeptikus hozzászólása #544[válasz] 2009. június 25. (csütörtök) 10:03:37
Pár kérdés még: Versenykiírás szerint csütörtökök 17:00-ig sorsolás, jelen állás szerint 14 csapat van, ha még estig beesik 4 csapat akkor lehet már pénteken is játszani kell, hogy készüljenek így a csapatok? Csütörtökön este hívjam a Főnököm, hogy bocs holnap szabi? Ez a szervezés lassan kezd amatőr lenni, csak azért, hogy több leygen a bevétel! Mondhatták volna azt is hogy szombat reggel a helyszínen is lehet nevezni. Én is szerveztem már nem egy tornát falunapokon, ott így volt! De ez a szervezés amatőr! A profi szervezésnél már 1 héttel előtte tudom, mikor játszom, hány csapat lesz, hogy készüljek. De ha már az 1 hét nem megy akkor legalább 2-3 nap legyen már előtte és ne csütörtök este kelljen megtudni, hogy pénteken 1-kor játszom!

DJ Ambrus hozzászólása #543[válasz] 2009. június 24. (szerda) 13:53:50
Válasz [ szkeptikus | Strandfoci 2009 | #542 ] hozzászólására.
Jogos a kérdés: lesz battai torna, a szervezők a kiírás értelmében legkésőbb csütörtökön hozzák nyilvánosságra a sorsolást. Jó lenne tudni persze a pontos időpontokat minél hamarabb, de az biztos, hogy csak szombaton kezdődik a móka, vagyis úgy lehet tervezni, hogy pénteken még szabad program mindenkinek.

szkeptikus hozzászólása #542[válasz] 2009. június 24. (szerda) 10:55:59
Egy érdemi kérdés: meglesz e tartva a Százhalombattai torna? és mikor lesz végre sorsolás? Csak tudni kellene már legalább ma hogy mikor játszanak a csapatok!

DJ Ambrus hozzászólása #541[válasz] 2009. június 23. (kedd) 22:59:21
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #538 ] hozzászólására.
Kérlek Benneteket, hogy ne durvuljon el ennyire a hangnem itt a fórumon! Biztosan van bizonyos emberekben egy kis sértettség a múltat illetően, lehettek félreértések, de nem ér annyit az egész, hogy itt szétszedjétek egymást! Inkább próbáljunk meg mindannyian segíteni valahogy a sportágon, mert az, hogy ide írtok, jelzi, hogy érdekel Titeket a hazai strandfoci sorsa!

Adminisztrátor - Izsvák Zsolt hozzászólása #540[válasz] 2009. június 23. (kedd) 22:57:55
Válasz [ én | Strandfoci 2009 | #539 ] hozzászólására.
ÉN mint bértolnok??? "csak az igazat" miért fáj az igazság üres frázisokat pufogtatsz, pocskondiázol és köpködsz mindent, igaz még tevőlegesen egy homokszemet sem tettél a helyére egyik rendezvényen sem. "csak az igazat" miért fáj mások "sikere"? Irígység érződik minden hozzászólásodon, személyiségzavaros problémákkal küzdő‘ ember benyomását mutatod. De nyugodj meg, mindenre van gyógymód!

Adminisztrátor - Izsvák Zsolt hozzászólása #539[válasz] 2009. június 23. (kedd) 22:39:49
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #537 ] hozzászólására.
ÉN mint bértolnok??? "csak az igazat" miért fáj az igazság üres frázisokat pufogtatsz, pocskondiázol és köpködsz mindent, igaz még tevőlegesen egy homokszemet sem tettél a helyére egyik rendezvényen sem. "csak az igazat" miért fáj mások "sikere"?
Irígység érződik minden hozzászólásodon, személyiségzavaros problémákkal küzdő ember benyomását mutatod. De nyugodj meg, mindenre van gyógymód!

DJ Ambrus hozzászólása #538[válasz] 2009. június 23. (kedd) 22:32:28
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #535 ] hozzászólására.
Szerintem nem nálunk gurul lefelé az a bizonyos szekér, hanem azóta sokkal több szekér "nevezett be", és ők gyorsultak fel. Egyre több helyen veszik komolyan a strandfocit, és olyan körülményeket biztosítanak nekik, amilyenekkel képtelenség lépést tartani. A képzés is fontos lenne persze, de kellenének olyan elhivatott szakemberek, akik ezt a műfajt tartanák elsődlegesnek, ebbe ásnák bele magukat. Tavaly egyébként volt egy próbálkozás egy komoly brazil edző szerződtetésére, jött is volna szívesen, csak az a helyzet, hogy a legutolsó apró olajállam is százszor annyi pénzt tud kínálni az ilyen szakiknak. Márpedig valahol tőlük kellene ellesni a fortélyokat, hiába van befogadókészség, ha nincs, aki átadja a tudást.

csak az igazat hozzászólása #537[válasz] 2009. június 23. (kedd) 20:58:50
Válasz [ én | Strandfoci 2009 | #536 ] hozzászólására.
Te lennél az ÉN ??? kérem bértolnokok kíméljenek ! eddigi 1 hozzászólásodat olvasva kezdesz hasonlítani Constantin-ra
Jó ,hogy regisztráltál biztosan sokan reagálnak majd tartalmas véleményeidre. viszlát !

Adminisztrátor - Izsvák Zsolt hozzászólása #536[válasz] 2009. június 23. (kedd) 18:51:57
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #535 ] hozzászólására.
Szánalmas amiket írsz "csak az igazat".
Megpróbálsz jól iformáltnak tünni, de sajnos számtalan helyen félre csúszol.
Ha valóban képben lennél, akkor nem írnál ekkora badarságokat.
Valóban gödörben van a sportág, de ez a gödör jelenleg az európai ranglista 8. helye. Remélem sikerül, innen a te segítségeddel és instrukcióiddal "kimászni". További munkádhoz sok sikert!

csak az igazat hozzászólása #535[válasz] 2009. június 23. (kedd) 14:27:12
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #531 ] hozzászólására.
Azt hiszem nem értetted meg a lényeget . Nem a milliárdosok kopogtatására kell várni,hanem hozzáértő szakemberekre akik képesek tanulni és mások jó módszereit veszik át edzésmunkában \"meccselésben\" és sportszerű magatartásban. Olyan ember aki most a nemzeti válogattat vezeti egyik kritériumnak sem felel meg. Nézd vissza amióta Bene Feri \"elment\" azóta csak lefelé gurul ennek a sportnak a szekere.

szkeptikus hozzászólása #534[válasz] 2009. június 23. (kedd) 13:17:33
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #533 ] hozzászólására.
Kezdjünk a MLSZ-el is foglalkozni: Baranya Megye I. amatőr osztály ahhoz, hogy egy csapat el tudjon indulni kell nevezési díj, tagdíj, bírói díjak, játékengedélyek, orvosi igazolások. Tippeljetek mennyit merészelnek ezért kérni? több mint 1 millió forintot, ez rablás szó szerint! És ez egy csapat 1 osztályban (ebben az osztályban van még 17 csapat), van még megye II és megye III nagyjából 65 csapattal. Mennyi bevétele van a Szövetségnek ezekből? Hová megy ez a rengeteg pénz el? Mit gondolnak az önkormányzatokról, mindegyiknek van ennyi pénzze? Hülyének nézik az embereket és közben eltapsolnak egy csomó pénzt!

DJ Ambrus hozzászólása #533[válasz] 2009. június 23. (kedd) 11:00:35
És akkor mostantól tényleg próbáljunk előrenézni! Válság van, ezt jelzi, hogy nemcsak nálunk maradt el torna, hanem hogy a BSWW is törölte az ausztriai EBSL-viadalt, nem könnyű a helyzet nemzetközi szinten sem. Természetesen várjuk a kritikákat, ha azokkal lehet valamit kezdeni, és a sportágat szolgálják, sőt külön örülünk, ha vannak, akik foglalkoznak a magyar strandfocival.

Mészáros István hozzászólása #532[válasz] 2009. június 23. (kedd) 08:22:38
Nem akarok senkit megbántani, de mindig vannak irigyek, akik építeni nem, csak rombolni akarnak és tudnak. Nem hinném, hogy annyi pénz lenne a strandfociba, hogy azért másokat ki kellene kezdeni. Én csak töredékét látom annak mennyit dolgoznak a szervezők, de az is rengeteg, és csak strandfocival megfertőzött emberek képesek megcsinálni.
A válogatottal kapcsolatban az a véleményem, hogy biztosan vannak önjelöltek, de ez a mostani válogatottat nagyrészt a legjobb hazai játékosok alkotják. Castellonban sajnos egy nehéz sorsolás után a pályán sem volt szerencsénk. Hat csapat kiemelkedik a mezőnyből, de azt követően bárki, bárkit megverhet. Az angolok pl. a legjobb 16-ba jutottak, amihez annyira volt szükség, hogy a nem túl acélos andorraiakat egy vért izzadós meccsen 3:2-re legyőzzék. Akkor most ők jobbak nálunk? Ugyan már! Sok-sok nemzetközi mérkőzés kellene a csapatnak, ezeken lehetne igazán fejlődni. A meglepetés román csapat pl. Törökországban edzőtáborozott, és ott játszott nemzetközi edzőmeccseket a torna előtt! Sajnos a gazdagabb focinemzetek összehasonlíthatatlanul jobb körülmények között készülhetnek.
És végül a honlapról. Ez a honlap nem jó, hanem SZENZÁCIÓS!!! Minden elismerésem Ambrus Tomié. Sokszor keresgélek anyagokat más országok honlapján, de mind messze elmarad a magyar honlap mögött. Még egyszer óriási gratula a készítőjének!

DJ Ambrus hozzászólása #531[válasz] 2009. június 22. (hétfő) 18:21:33
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #530 ] hozzászólására.
Érdekes dolgokat írsz, olyan, mintha egy kicsit bennfentes is lennél (lettél volna), mégis elég sok tekintetben csak tapogatózol a sötétben. Önző leszek, hadd kezdjem a saját portámnál: a honlapon a híreket, cikkeket én írom egyedül, és egyszer sem írtam Izsi családjáról, sem csajokról, viszont büszke vagyok arra a közelmúltban kapott nemzetközi véleményre, mely szerint a magyar strandfocihonlap színvonalához legfeljebb a svájci hasonlítható a világon. Nézz meg nagyhatalmakat a sportágból, melyeknek nincs is saját website-juk, vagy mondjuk a legfrissebb hír 2006-os...Nálunk egész évben, télen is heti minimum két cikk került fel. Arra sajnos nincs energiám, hogy kvázi társadalmi munkában mondjuk az amatőrökről is rendszeresen írjak; szívesen foglalkoznék vele, de a munkahelye(i)m mellett azt is nagy szónak tartom, hogy minden fontosabb eseményről szó esik nálunk.
A képeknél van igazság abban, amit mondasz, valószínűleg az Izsi által küldött képek listája ezekkel kezdődik, nem hiszem, hogy szándékosan ezeket akarta kirakatni, de jogosnak tartom, hogy inkább "akcióképek" legyenek mondjuk egy világversenyről.
Ami a ki- és bevett pénzeket illeti: ha tényleg ismered Izsit, azt is tudhatod, hogy neki is van civil foglalkozása, vállalkozása, és remélem, nem gondolod komolyan, hogy a strandfociból gazdagodott meg? Az MLSZ-nek hálás a sportág, hiszen tavaly óta valóban jár egy kis támogatás (a nemzetközi szövetségtől természetesen nem...), de javaslom, érdeklődd meg szakmai berkekben, mennyi ez az összeg. Aztán hívd fel a légitársaságokat és a szállodákat is, és számold ki, mennyiben van mondjuk egy francia vagy portugál túra, csak a játékosoknak és a kapitánynak...
És még egyszer a lemondásról: nem kopogtatnak a tehetős milliárdosok, hogy Izsi, légy szíves add át a helyed, mert mi hatalmas összegeket ölnénk bele a strandfociba...De várunk Téged is szeretettel, ha tudsz segíteni...

csak az igazat hozzászólása #530[válasz] 2009. június 22. (hétfő) 17:54:02
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #527 ] hozzászólására.
Azzal kezdeném ,hogy Övrebő 5 utólsó sora az ami eddig is jellemezte strandlabdarúgást szervezőket,irányítókat ! Az ,hogy nem lenne Izsi nélkül ez a sport és ,hogy Ő valaha be tett és nem csak kivett ebből a sportból az kicsit idillikus. Egyébként is a puding próbáját ismered DJ Ambrus ? ,ha kiszálnának akkor tudnánk meg valójában meghalna-e ez a sport ? Egy biztos a tudósításokban képgalériákban kevesebb kép lenne Izsi fiacskájáról a táncos lánykákról Flórikáról és több kép vagy szó esne a kisebb csapatokról,legalább is egy -egy csapatkép erejéig kaphatnának megjelenési lehetőséget. Szerinted a főoldalon a fórum alatt levő kép a jellemző erre a sportágra ? hol van a sport megjelenítése a "kis" körbajszos kék tengeri hátérrel pozoló úrban ?. Magamutogatás ez semmi más ! Ha megnéznéd kinek tulajdona a játékosok játékjoga akkor a válogatási elvek is tisztán láthatóak. Ha másra nem is ,de utazgatásokra ingyen turistáskodásra bőven ki van használva ez a sport is.
Az MLSZ és a Nemzetközi szövetség is ad pénzt a tornákon való részvételre ?..!..

DJ Ambrus hozzászólása #529[válasz] 2009. június 22. (hétfő) 17:47:56
Válasz [ övrebö | Strandfoci 2009 | #528 ] hozzászólására.
Korrekt, amit írsz, és persze az lenne a jó, amit fejtegettél, vagyis hogy már tavasztól együtt készülne a keret. Csak amíg egy világversenyre nem engednek el egy nagypályán megyei bajnokságban focizó játékost, mert még a Karakószörcsökkel van egy rangadó (május végén!), addig nehéz ezt megvalósítani...A hétköznap munka szempontból sem szerencsés, hiszen azért mindenki dolgozik valahol, nem ebből él. Az pedig, hogy egyszerre van a profi és a GP, jó kezdeményezés lenne elvileg: éppen az a baj, hogy az úgymond profik, az általad említett néhány csapat jól eljátszadozik a tényleg amatőrökkel, akik a játék szeretete és a feeling miatt jönnek, még úgy is, hogy előző este jól beb...nak. Aztán döngetik a mellüket, hogy hú, de megvertünk titeket, kisgyerekek. Na ezeknek a GP-n semmi keresnivalójuk nem kéne, hogy legyen. Erre mi történik? Nézz meg egy-két \\\"nagycsapatot\\\", mit csinált: \\\"lemondta\\\" a profi bajnokságot, és benevezett a GP-sorozatra, hogy továbbra is jót mulatozhasson, piáljon, és még így is jól elverhesse azokat, akik a hétköznapokon rendes munkával keresik a kenyerüket, és akiknek ez az egész tényleg hobbi, szórakozás. No ezért maradnak el tömegével a résztvevők, mert minek fizessenek egy rakás pénzt (ál)profik ellen, akik bucira verik őket.

övrebö hozzászólása #528[válasz] 2009. június 22. (hétfő) 17:13:52
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #527 ] hozzászólására.
Szerintem kis túltással tökmindegy ki válogatott. Van egy 20-25 ös szóbajöhető keret-azt hiszem ezzel eggyetértünk-amiből képességeik alapján max a 2-3 fő emelkedik ki. Szándékosan nem írok neveket, mert nem ez a lényeg. Én ugyanúgy szurkolok a csapatnak ha ez van ha az . Amíg heti 2-3 edzése nem lessz a bő csapatnak ne várjunk semmiféle eredményt. Kikapunk még azoktól is akiktől most nem. Ez van.Ez pénzkérdés.Külföldön már szétváltak a labdarúgás szakágai, itthon még a futsal se tudott, nem hogy a strandfoci.De rossz irányba megyünk. Most jegyzem meg , lehet izsit szeretni ,nem szeretni nélküle nem lenne magyar strandfoci, vagy legalábbis nem tudom elképzelni. Viszont kíváncsi vagyok meddig lehet ezt a FEJLŐDÉS dolgot eladni a médiáknak, egy tök véletlen győzelemmel. Fejlődés? Miben ?Egy alul motivált olasz csapat ellen győztünk, kész-passz. a játék ugyanolyan esetleges volt mint szokott, sajnos ez az igazság.Fejlődés? A tavalyi sorozat színvonala a döntőt leszámítva tragikus volt. Erre most ennyire szétszedik a mezőnyt. Még kevesebb színvonalas meccs legyen. Nem értem. Ha már profi bajnokság kell, legyen április végétől, vagy május elejétől szerda csütörtök fordulóval 10 csapat. Hétvégente meg maradjon meg a Grand prix. De így hogy egyszerre van mindkettő, szerintem ez senkinek se jó.Amúgy már így is alig lehet bírni pénzügyileg. alig van jelentkező csapat a tornákra, az első el is maradt emiatt. Ugyan miért? Annyiszor mondtuk már de a csapatok nem azért fizetik a nem kevés nevezési díjat hogy pár ember elszórakozgasson minden hétvégén. Nincsenek megbecsülve azok akiért van a játék. Csodálkozunk azon hogy valaki végig játssza a hétvégét és kap ajándékba egy hót forró félliteres teát jó esetbe egy gagyi polót, és elégedetlenkedik. Min? Ugyan.

DJ Ambrus hozzászólása #527[válasz] 2009. június 22. (hétfő) 15:50:06
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #526 ] hozzászólására.
Csak az igazat: miért, te kiket válogatnál be? Szerinted több százezer hatalmas tehetség szaladgál a magyar pályákon, és kopogtatnak is a tornákon, csak valahogy nem látjuk őket? Mondd meg, kik azok, akik lehetnének még a válogatottban, tényleg érdekelne! Ha pedig vezetőségváltást és lemondásokat követelsz, vállald a következményeket: még az a néhány fanatikus ember is kikerülne innen, aki a pénzét beleteszi, és akkor bolt becsukva, nem állunk messze tőle. Felejtsd már el, hogy ebből egyetlen ember is meg tud élni, és próbálj segíteni! Előre is köszi!

csak az igazat hozzászólása #526[válasz] 2009. június 21. (vasárnap) 13:49:09
Válasz [ szkeptikus | Strandfoci 2009 | #525 ] hozzászólására.
Szerintem te nagyon nem értetted meg miről szólt az "Övrebő" gondolata. Szerintem nem az amatőröket szólította meg !, nem tudni ,miért érezted érintettnek magad ? Én azt éreztem ki a sorok olvasása után,hogy a jelenlegi,már "mohás"( gyepes) vezetésnek és haveri körének kellene kiszállni ebből a sportból is és megújulni pedig másokkal volna célszerű. Nem ártana egy hangyányi szakértelem és korrekt válogatási mód se.

szkeptikus hozzászólása #525[válasz] 2009. június 20. (szombat) 16:54:42
Válasz [ övrebö | Strandfoci 2009 | #524 ] hozzászólására.
Jól mondod! Sajnos ebben a sportágban i mint sok minden másban lemaradunk a nemzetközi mezőnytől, de ezt nem nekünk ród már fel légy szíves! Mi egy évben akkor találkozunk a strandfocival mikor ezekre a tornákra megyünk! Mi amatőrök vagyunk és azok is szeretnénk maradni, ezeket a szövegeket a profiknak címezd vagy ha ilyenek nincsenek akkor meg teljesen céltalan a gondolatod! Ez megint nem kötözködés akar lenni ég mielőtt félreérti valaki!

övrebö hozzászólása #524[válasz] 2009. június 20. (szombat) 10:49:42
Válasz [ szkeptikus | Strandfoci 2009 | #505 ] hozzászólására.
A strandfoci már rég nem csak a légszomjról, a küzdésről meg a túrásról szól! Ez a baj hogy mi még mindig itt tartunk. ezért nem fejlődünk semmit, nemzetközi szinten nem lessz tudatosabb játékunk, nincs elképzelés , nincs fantázia, nincs úgymond felépítve egy meccs. Mi még mindig csak azt fogjuk fel rúgjunk bele a labdába, ellenfélbe , homokba tök mindegy, aztán lessz ami lessz. Utána szidni a bírókat , mert az a legegyszerűbb, ők tehetnek mindenről.Egy helybe toporgunk sajnos, fel kéne már hagyni ezzel a gondolkodás móddal.

lakatos hozzászólása #523[válasz] 2009. június 19. (péntek) 13:43:05
mikor lesznek képek fenn a VB selejtezőről???

DJ Ambrus hozzászólása #522[válasz] 2009. június 18. (csütörtök) 19:20:25
Válasz [ Zolio | Strandfoci 2009 | #518 ] hozzászólására.
Tudom, hogy nem úgy értettétek, ezt én sem gondoltam! Persze azért reménykedünk, hogy ez a fránya válság elmúlik, és előbb-utóbb még színvonalasabb lesz a bajnokság. Dolgozunk rajta! És egyébként én is Balaton-párti vagyok, és valahogy megtaláljuk a megoldást, hogy errefelé bővülhessenek a lehetőségek!

Zolio hozzászólása #521[válasz] 2009. június 18. (csütörtök) 15:39:11
Válasz [ Kitty | Strandfoci 2009 | #520 ] hozzászólására.
Köszi! Ott a pont. Oda-visszavágóval számoltam, mátrixban:-)
Igazából minél több csapat nevez annál színesebb lesz a torna! Éljenek a hagyományok:-)
Lényeg a lényeg!! Legyenek szoros és szórakoztató meccsek!
Köszi a helyesbítést!

Kitty hozzászólása #520[válasz] 2009. június 18. (csütörtök) 15:29:23
Válasz [ Zolio | Strandfoci 2009 | #511 ] hozzászólására.
Csak javítani szeretném a számításodat, egy csoportban csak 6 mérkőzés van, így 16 csapat esetén 24 csoportmérkőzés van, ami pont egy napi játék. Abádszalókon 2 pálya van így a hagyományokra való tekintettel esetleg előfordulhat, hogy nem 16 csapat nevezését fogadjuk el, hanem 20 vagy 24, és ennek nincs ahhoz köze, hogy nagy csapat vagy kis capaat maradna ki. Az elmúlt évben amikor több csapat nevezését fogadtuk el mint 24 (tavaly ez volt a határ mert már játszottunk pénteken is) nem az volt az indok, hogy nagy csapat vagy kis csapat a kimaradó, hanem az, hogy aki szeretne strandfocizni annak megadjuk a lehetőséget.

szkeptikus hozzászólása #519[válasz] 2009. június 18. (csütörtök) 12:48:58
Nálam az amatőrizmus nem pejoratív értelmű. Hanem egy nemes cselekedet, ha valaki nem vesz ki pénzt valamiből, hanem beletesz! Ahogy azok a csapatok akik maguk adják össze a nevezési díjat, maguk fizetik az utazáa, a szállás és ottlét költségeit. Ezért jobb ha a nyaralással lehet összekötni, mert akkor nem kell még ezen a résztvevők költségeket tudnak csökkenteni!! És megint a válsághoz értünk:-)

Zolio hozzászólása #518[válasz] 2009. június 18. (csütörtök) 12:39:59
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #517 ] hozzászólására.
Én is így értettem, és tényleg le a kalappal a szervezők előtt. Évről évre egyre színvonalasabbak a tornák. Lehet, hogy félre érthető voltam. Az amatőrizmust én úgy értettem, hogy nem ebből éltek, hanem mint "hobbi" a privát szféra "kárára" szervezitek a grand prix sorozatokat már évről évre. Semmilyen negatív felhangot nem akartam belevinni az amatőr szóba.

DJ Ambrus hozzászólása #517[válasz] 2009. június 18. (csütörtök) 12:32:31
Válasz [ szkeptikus | Strandfoci 2009 | #513 ] hozzászólására.
Én amatőrizmusról nem beszéltem: arra utaltam, hogy egy-két ember beleteszi a pénzét a dologba, és így egy nagyon színvonalas, szerintem is kulturált, jó hangulatú torna kerekedik belőle. Azt akartam csak kihozni az egészből, hogy ki nem kerül pénz belőle, csak fordítva.

Zolio hozzászólása #516[válasz] 2009. június 18. (csütörtök) 12:05:14
Válasz [ szkeptikus | Strandfoci 2009 | #515 ] hozzászólására.
ez a válasz, mindenre jó most:-)
Ha beleszaladunk egy nagy zakóba, majd azt mondom válság van nem voltak meg a tökéletes feltételek a felkészülésünkhöz:-)

szkeptikus hozzászólása #515[válasz] 2009. június 18. (csütörtök) 11:57:09
Az a baj a tornák elmaradására, meg az alacsony részvételre is az a válasz: Válság van:-(

Zolio hozzászólása #514[válasz] 2009. június 18. (csütörtök) 11:37:46
Válasz [ szkeptikus | Strandfoci 2009 | #513 ] hozzászólására.
A helyszín választásra van egy nagyon jól bevált és aktuális indoklásom. Válság van:-)
Mást nem tehetünk reménykedhetünk, hogy panaszunk meghallgattatik és jövőre több balatoni helyszín lesz. :-)
Hát igen azok a pici faltok. Nekem igazán nincs panaszom a sporikra, ha kulturált vagy velük ők is kulturáltan fújják a meccset.

szkeptikus hozzászólása #513[válasz] 2009. június 18. (csütörtök) 11:16:52
Nekem a szervezés mindíg is tetszett, azon nem látszik az amatőrizmus szerencsére, csak a helyszínválasztás most nem igazán kedvez nekünk legalábbis! A bírókról csak annyit, hogy van játékos akinek elég 3 szabi a félpályáról mert abból rúg 2 gólt, egy faultot a félpályánál könnyű befújni a legkisebbb dologért is (egy apró lökés is elég)!

Zolio hozzászólása #512[válasz] 2009. június 18. (csütörtök) 10:11:50
Pár szót még a bíráskodásról. Nekünk full amatőröknek jó érzés, hogy NB1-es sporik fújják a meccseket. Kicsit "komolyabbnak" érezzük magunkat, addig amíg egy-két "profi" csapat nem kezd nagyon bratyizni velük és hirtelen dombra fel játszunk. De eddig ilyen nem sűrűn fordult elő.

Zolio hozzászólása #511[válasz] 2009. június 18. (csütörtök) 10:01:02
Válasz [ szkeptikus | Strandfoci 2009 | #510 ] hozzászólására.
Szerintem DJAmbrus arra gondolt, hogy a szervezők úgy amatőrök. Nem a tornaszervezésből élnek. Én örülnék, ha ott tartana a magyar strandfoci, hogy a szervezőknek az egész évet kiteszi a bajnokság koordinálása.
A pénteki meccseket én is így gondolom és ahogy a nevezéseket nézem, tuti 24 csapatos torna lesz és pénteken már játszani kell. ezért nem értettem Kitty határozott kijelentését, hogy nem lesz pénteken meccs. Csak gyors fejszámolás. ha 16 csapat nevez az négy csoport. Ugye a csoporton belül mindnki játszik mindenkivel az kapásból 12 meccs csoportonként. az összesn 48 meccs fél óránként. az 24 óra. Ha jól számolok. :-) És Fonyódon egy pálya van. :-)

szkeptikus hozzászólása #510[válasz] 2009. június 18. (csütörtök) 09:48:07
Hát igen, ha csak 16 csapat nevez vagy annyi sem akkor nincs péntek, de ha 24 akkor van! Ez ilyen egyszerű mivel a nevezés fontos bevételi forrás mindenkit engednek indulni ha kellene még csütörötkön is játszanánk 32 csapat esetében, mert a bevétel FONTOS! Inkább az amatőrizmusról ne beszéljünk, a játékvezetők NBI-ben vezetők nem hiszem hogy mondjuk napi 12 000-ért vezetnének, ahogy mondjuk ottt hallani egyes csapatok játékosai meccsenként győzelem esetén néhány ezret kaszálnak, tornagyőzelem esetén többet (őket nevezem profinak), ami nem soknak tűnik, de azért gondoljunk bele egy hétvégén össze lehet focizni mondjuk 20-30 000-et azért az nem rossz!A mai világban minden a pénzéhségről szól, ez az önkomrányzati világban is így van, ezt el kell fogadni és sajnos bele kell törődni!

Zolio hozzászólása #509[válasz] 2009. június 18. (csütörtök) 09:05:58
Válasz [ DJ Ambrus | Strandfoci 2009 | #507 ] hozzászólására.
Gondoltuk, hogy a piszkos anyagiak játszanak szerepet a torna helyszínek kiválasztásában.
Nem tudom mibe kerül felépíteni egy strandfoci pályát. Gondolom azért kevesebb mint a Wembley:-) Nem lehet, úgy megközelíteni egy két polgármestert, hogy a BSR valamennyi részt finanszíroz a pálya megépítéséből és és cserbe odavisz egy tornát. Mert magunk közt szólva a balatoni helyszínek népszerűbbek lennének és a csapatok rokonok szurkolók is megszállnak, fogyasztanak amiből azért részesül az önkormányzat.
MÁS kérdés: tuti, hogy pénteken nem lesz meccs? Mert az utolsó években mindig játszottunk pénteken. Igaz akkor max 24 csapat nevezett.

Kitty hozzászólása #508[válasz] 2009. június 17. (szerda) 19:54:44
Válasz [ Zolio | Strandfoci 2009 | #504 ] hozzászólására.
Csak tájékoztatlak, pénteken nem játszik senki sem, tehát ha neveztetek egy tornára biztos, hogy szombat délelőtt kezdetek.

1. oldal, összesen: 2
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

12
Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország