Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 142
csak az igazat hozzászólása #600[válasz] 2009. július 19. (vasárnap) 22:32:13
Dj A... Az ,hogy nem indul a csapat az Euró ligában az egy hír valóban,(talán nem is a legjobb),de miért kell minden főcímes közleményhez képben az Izsvák család valamelyik tagját kapcsolnod ? Nincs olyan kép ami Standfociról szólna és ne a kenyéradód családjáról?

goldwin hozzászólása #598[válasz] 2009. július 18. (szombat) 09:50:09
Már friss eredmények és gólövőlista a pénteki napról a
www.goldwinpluss.gportal.hu-n

szimcsákt hozzászólása #597[válasz] 2009. július 18. (szombat) 00:52:01
Szasztok!Én sem vagyok az a fórumra írogató tipus, de úgy érzem, hogy szkeptikus hozzászólásait ne hagyhatom szó nélkül!Szkeptikus,nem értem, hogy honnan veszed, hogy bunda volt az Ugraiimre-Rubeola mérkőzés? Kiváncsi lennék, hogy kinek a szájából hallottad, hogy megegyeztünk a végeredményben??? Személy szerint nagyon viccesnek találtam a 14-0-ás mérkőzéseteken, hogy minden gól után óriási sprintet levágva mentetek a labdáért!Hogy miért találtam mókásnak?Mert arra nem voltatok képesek, hogy elolvassátok a versenykiírásnak az ide vonatkozó, szerintem abszolút nem elhanygolható részét(teljesen mindegy volt, hogy 1 vagy 14 góllal nyertek)!Nem is értem, hogy lehet így akármilyen tornán elindulni!Látom, hogy a matekkel is hadilábon állsz picit, mert nem csak 1 gólos győzelmünnkkel mehettünk az Ugraiimrével -szerinted- kézenfogva a 8közé, hanem segitek még 6 gólos gyözelmünk esetén is!(Igaz, akkor már mi lettünk volna a csoportelsők) Azzal sem tudok azonosulni, hogy nem volt az a hatalmas iram...nem volt kisebb, mint akármelyik másik meccsünkön!Azért, mert nem szaladgáltunk "ész nélkül", hanem (nem fiatal csapat lévén) próbáltuk lassítani a játékot pláne , ha nálunk volt az előny, nem kéne azt írnod, hogy bunda volt és nem volt iram!!!Arra nem is reagálnék amit a magyar sportról, a magyar mentalitásról írtál, mert lehet, hogy nem tűrne nyomdafestéket...inkább mégis,egy szóval:SZÁNALMAS!!!
Nyugodalmas jó éjszakát!

DJ Ambrus hozzászólása #586[válasz] 2009. július 08. (szerda) 17:41:40
Mint ezen a honlapon egyfajta házigazda, és mint a strandfocit szerető ember, annyit szeretnék csak hozzátenni, hogy elég rossz érzés látni ennek a néhány csapatnak a szembenállását, illetve azt, hogy egy ilyen kis közösségben is folyamatosan mennek az acsarkodások. Mint egy kiscsapat (de az egyik legpatinásabb...), a Levszki kapitánya írhatnék én is parttalan vitákat gerjesztő tényeket, nem feltevéseket: ha már a Lovagoknál tartunk, Battán ellenük akkor sem ítélt gólt a bíró, amikor 20 centivel túljutott a labda a vonalon 0-0-nál (hogy utána a második félidő közepén 2-4-nél érthetetlen módon összezuhantunk, az már a mi sarunk, ilyen nem szokott előfordulni velünk); hogy Fonyódon az első két meccsünkön 0, azaz 0 (!) szabadrúgást végezhettünk el, és még a sporiknak állt feljebb, pedig nálunk aztán nem nagyon van régebbi résztvevő a mezőnyben, tehát az ismeretség mit sem számít...Felesleges, mi ettől függetlenül is imádjuk ezt a játékot, melyben hülye emberek éppúgy részt vesznek, mint normálisak, sőt utóbbiból van a több...Ugyanúgy, mint bármely más sportágban...
Még annyit, hogy személy szerint a Lovagok távozásának nagyon nem örülnék, rájuk is szükség van, ugyanolyan értékes tagjai a mezőnynek, mint a Corrado, a Goldwin vagy a Ménesbirtok...
Szóval összességében: szó sincs arról, hogy nem szabadna negatív dolgokról írni, ha tapasztaltok ilyet, de az sem véletlen, ha valaki kizárólag a negatívumokat veszi észre hétről hétre. Azért az, hogy én pozitív hangulatú cikkeket írok, talán nem olyan meglepő, és nem bértollnokságra utal. Az Újpest-honlapon hány Újpestet szidó cikket láttok? A fórum pedig maradjon a mindenféle észrevételek, (jogos) kritikák terepe! Peace!

praia hozzászólása #585[válasz] 2009. július 08. (szerda) 17:09:44
Nem értem miért kell ekkora ügyet csinálni ebből az egészből. Itt a vita tárgya az volt, hogy bundázott e a két csapat vagy sem. Teljesen mindegy. Szkeptikusék kiestek, ha megnyerték volna az első két mérkőzést, akkor azt hiszem nem is vitatkozni itt senki. Majd máskor javítanak, ha akarnak, ha pedig mégsem jönnek el, úgy gondolom Matuz K. nem fog a balatonba rohanni, de még azt is el tudom képzelni, hogy attól függetlenül a Rubeola is beadja a nevezést. Minden ugyanúgy menni fog tovább, mert a strandfociba nagyon sokan beleszerettek az évek során.

DJ Ambrus hozzászólása #584[válasz] 2009. július 08. (szerda) 16:57:20
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #580 ] hozzászólására.
Rendben, akkor legyél csípős, semmint kulturálatlan. Attól még (velem kapcsolatban) baromi nagyot tévedtél. Van ilyen, ezt is illik beismerni.

Cukorka hozzászólása #583[válasz] 2009. július 08. (szerda) 12:55:52
Válasz [ csak az igazat | Strandfoci 2009 | #582 ] hozzászólására.
Akkor a félreértéseket kerüljük el, Bese: Goldwin, Kölyök(Fekete Viktor): Goldwin, Szűcs: Ugrai, Ivitz: Corrado, Ughy: Corrado, Biczi: Corrado, Fekete Tamás: Goldwin

csak az igazat hozzászólása #582[válasz] 2009. július 08. (szerda) 12:17:41
Válasz [ Cukorka | Strandfoci 2009 | #581 ] hozzászólására.
Az általad elmondottak (lent bemásolva) félreérthetetlenül a C...dóra vonatkoztak és így a kérdésem sem vonatkozhatott másokra. Szöveg értelmezés és a leírt dolgok összhangjára figyeléssel elkerülhető lenne az ilyen típusú félreértés. Én nem akartalak fikázni,de tárgyszerű tévedésben sem akartam hagyni azokat és téged sem akik ellátogatnak erre az oldalra. Cukorka
2009.07.07. 13:23:03 | # 575
A Corrados megnyílvánulásra, csak annyit szeretnék reagálni, hogy az új szimptikus szponzor megnyílvánulása után, amit én SAJÁT fülemmel hallotam, nem tudom mit vártál mit fognak mondani. Azért akár honnan is nézed egy töbsszörös magyar bajnok csapatról beszélünk, több válogatott játékossal és ha láttad volna a tavalyi döntőt, akkor ezt nem vonnád kétségbe.

Cukorka hozzászólása #581[válasz] 2009. július 08. (szerda) 11:59:41
Nem értelek miért támadsz, azért mert másnak van más programja is, mint, hogy 24-48-ban a gép előtt üljön és piszkájon másokat, ezért ne én legyek már a hibás...
És ha jól emlékszem válogattotat kértél és nem Corradós válogatotatt.
De lényegtelen én ebben a stílusban és hangnemben nem veszek tovább részt, mert ahelyett, hogy a strandfoci szeretetéről írnál, csak f..-ni tudsz...

csak az igazat hozzászólása #580[válasz] 2009. július 08. (szerda) 11:04:02
Válasz [ Cukorka | Strandfoci 2009 | #579 ] hozzászólására.
Cukorka: Látszik ,hogy volt egy kis időre szükséged míg utána érdeklődtél a neveknek( 2 óra +egy kicsi ) Ezek mind Corradó-sok lennének ? Még arra emlékszem Besenyei Nemzeti, Vigh aramis , Fekete testvérek R-Hatvan ..Ughi valamelyik más csapat,de nem a C...ó a többiek talán lehet,
Dj: a véleményem csípős lehet,de soha nem volt kulturálatlan sem trágár. A jelző rendszeredben használatos büdös szó nincs a szótáramban,főleg nem abban a vonatkozásban amit te feltételeznél.
Hajrá vidék ! Hajrá Budapest !

3. oldal, összesen: 15
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország