Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 142
DJ Ambrus hozzászólása #559[válasz] 2009. július 02. (csütörtök) 09:39:02
Válasz [ Brunyella | Strandfoci 2009 | #558 ] hozzászólására.
Szia! Abszolút a központban, a Sándortelepi (szabad)strandon, a vasútállomás közelében.

Brunyella hozzászólása #558[válasz] 2009. július 02. (csütörtök) 08:17:00
Sziasztok! Meg tudja valaki mondani, hogy a hétvégi, fonyódi torna melyik strandon lesz pontosan? Köszi!

csak az igazat hozzászólása #557[válasz] 2009. július 01. (szerda) 22:36:56
Válasz [ szkeptikus | Strandfoci 2009 | #552 ] hozzászólására.
Szkeptikus nézd a jó oldalát a dolognak volt 7-8 bíró ami azt jelenti van ennyi jó bíró.( működésüket nem kritizáltad) Mennyi a költségük szállás étel ,ital stb. ??? a 14 nevezési díjból erre biztosan nem futná ezért vannak a kedves sponzorok és gondolom nem is minden bíró kér pénzt a múködésért inkább Ő ad csak ,hogy szerepelhessen.
Persze lehet ,hogy másképp van ki tudhatja ?

DJ Ambrus hozzászólása #556[válasz] 2009. június 29. (hétfő) 19:13:11
Válasz [ szkeptikus | Strandfoci 2009 | #555 ] hozzászólására.
Korrekt vélemény, sok tekintetben igazad van, és egyet is értek! Nem tudom, lesz-e lehetőség az 5-8. visszaállítására, mindenesetre benne van a pakliban. Hétvégére talán jó időt jósolnak, meg hát Balaton, hangulat, haverok, Fanta...

szkeptikus hozzászólása #555[válasz] 2009. június 29. (hétfő) 14:23:40
Ezt én is hallottam, hogy voltak olyan csapatok akik ezt kérték. Nevet is tudok mondani de értelme nincs, viszont mi kiscsapatok akik csak ilyenkor játszunk örülnénk a több játéklehetőségnek, mert mint a fórum egyik hozzászólója mondta, akkor fejlődik a strandfoci, ha minél több jó színvonalú meccs van és hát az 5-8 helyért is voltak tavaly nagyon jó meccsek! Viszont a jobbakat is megértem, ők sok tornára mennek és egy csalódott negyeddöntőbeli szereplés után nem kívánnak még meccset játszani, de ha rájuk gondolunk akkor szervezni kell nekik egy 8-as tornát és ők csak ezen játszanak, nem kell feltétlen egy nap mondjuk Csákváron és Százhalombattán is játszani! Amúgy tényleg minden rendben volt a tornával tetszett is. A nézőszámra vonatkozóan igazad van ha már a 3. napja 30 fok felett lett volna eső nélkül biztos többen lettek volna, de így tényleg annyian voltak mint az MTK-REAC meccsen, de ennyien vannak a Hobol-Kishárságy megye II-es meccsen is! Tehát lefelé és felfelé is lehet példálózni! És még egyszer NAGYON JÓ VOLT A SZERVEZÉS! De azért télleg jó lenne ha Fonyódon mondjuk már lenne 5-8 helyosztó még ha mi nem is leszünk a részesei mert nem jutunk be!

DJ Ambrus hozzászólása #554[válasz] 2009. június 29. (hétfő) 10:30:50
Válasz [ szkeptikus | Strandfoci 2009 | #552 ] hozzászólására.
Meglepő lett volna, ha fiesztahangulatban írsz a hétvégéről, de Tőled ez már egy kifejezetten pozitív hozzászólás volt, köszönjük! Ami az 5-8. helyért zajló helyosztókat illeti: a csapatok kikönyörögték az elmúlt évek után, hogy ne legyenek, mert feleslegesnek és nyűgnek tartották. Most a visszaállítás került napirendre, ha ez megtörténik, megint jönnek az ellenzők...Látod, milyen nehéz mindenki igényeinek megfelelni? Amúgy gratula a továbbjutáshoz!
Ui.: azért sokkal nem voltak kevesebben a lelátón, mint egy MTK-REAC NB I-es bajnokin...Komolyra fordítva: nem volt kánikula, záporokat jeleztek az időjósok, így pangott a strand. A nézők száma mindig a strandolókéval áll szoros korrelációban, engem is bántott, hogy alig voltak, dehát ez így alakult.

goldwin hozzászólása #553[válasz] 2009. június 29. (hétfő) 08:42:24
ziasztok! elindult a GOLDWIN PLUSS hivatalos honlapja, legfrisebb hírek, és a csapat élete napról napra!!!kérlek titeket hogy nézzétek meg, és nyugodtan használjátok!!! www.goldwinpluss.gportal.hu

szkeptikus hozzászólása #552[válasz] 2009. június 29. (hétfő) 08:27:18
A hétvégéről: pozitívum: végre megrendezésre került egy torna, ott voltunk a tornán, továbbjutottunk a csoportból, és a legfőbb végre strandfociztunk!
negatívum: nézők nem is voltak, csak akik strandfociztak, utaztunk 420 km-t befizettük a 26 000 Ft-os nevezést utiköltséget és játszottunk 3 meccset, mert a Tisztelt Szervezők nem voltak hajlandók helyosztó mérkőzéseket szervezni az 5-8. helyért, vasárnap 1 meccset játszottunk.
Most már tudom miért is ennyi a nevezés a két nap alatt kb 7-8 bíró fújta a meccseket, költségcsökkentés lenne ha csak 4-en lennének, de ez csak egy javaslat! Semmi program nem volt a strandon, ilyenkor kellene valami egyéb programot is szervezni oda, koncert vagy ilyesmi akkor többenlettek volna! Egyszer ennyi!

goldwin hozzászólása #549[válasz] 2009. június 27. (szombat) 20:15:00
sziasztok! elindult a GOLDWIN PLUSS hivatalos honlapja, legfrisebb hírek, és a csapat élete napról napra!!!kérlek titeket hogy nézzétek meg, és nyugodtan használjátok!!!
www.goldwinpluss.gportal.hu

Zolio hozzászólása #548[válasz] 2009. június 25. (csütörtök) 19:38:22
Sajnos tényleg elég szerencsétlen dolog ez a csütörtök délutáni sorsolás. Tavaly legalább kedden tudtuk mikor játszunk. Érdekes, hogy amikor felhoztam, hogy későn van a sorsolás és lehet nehézség a pénteki meccsek körül, Kitty pikk-pakk helyre tett, hogy csak szombaton lesznek meccsek.
És azt az energiát amit egymás "húzására" fordítunk itt a fórumon próbáljuk a magyar strandfoci helyzetének javítására fordítani. Ki tudja lehet, hogy egy teljesen egyszerű vagy infantilis ötlet segíthet a fejlődésben. Már előre hallom, hogy mekkora naiv "bolond" vagyok. :-)

6. oldal, összesen: 15
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország
1415