Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 139
Tomi.bp hozzászólása #774[válasz] 2010. augusztus 29. (vasárnap) 21:16:05
Köszi a választ.Figyelem itt a fórumot,bár azt hallottam h idén már nem játszunk

DJ Ambrus hozzászólása #773[válasz] 2010. augusztus 28. (szombat) 23:34:18
Válasz [ Tomi.bp | Strandfoci 2010 | #772 ] hozzászólására.
Szia Tomi! A napokban azt kérdezted, mikor játszik még a válogatott a portugáliai torna után, vagyis úgy gondoltuk, erről a megméretésről tudsz. Hogy utána mi lesz, azt sajnos én magam sem tudom, ezért nem tudtam rá válaszolni...Meg közben én is külföldön voltam, így külön tortúra volt a meccsekről beszámolni, de végül is ez megoldódott. Holnap 15.30-kor Izrael ellen is szurkoljunk a csapatnak!

Tomi.bp hozzászólása #772[válasz] 2010. augusztus 28. (szombat) 00:44:23
srácok,magyar válogatott!
én ma félrészegen budapesten néztem a magyar-angol meccset.
kinnvoltam bibionéban és megkönnyeztem h nem sikerült a feljutás svájc ellen.nagyon szeretlek benneteteket s linzbe is elmentem volna..sajna nem jött össze...ahogy nézem portugáliában se voltak magyarok,nyilván a távolság miatt.....sajnos nem tudom ki itt a moderátor de semmilyen segítséget nem kapok h mikor és hol játszik a álogatott....Badalik,Feki,Simonyi,segítsetek,nagyon szeretnék menni és utazni a meccsekre...mikor,hol játszik a válogatott....Massimo,in amorato:)) mint BIBIONÉBAN: RIA,RIA,HUNGÁRIA:)) SRÁCOK,A GALLOK ELLEN ÉN VELEZTEK VAGYOK:)))

Andor bá hozzászólása #771[válasz] 2010. augusztus 27. (péntek) 23:17:23
Gratulálunk a válogatottnak az angolok elleni győzelemhez. És örülünk neki hogy naprakészen tudjuk követni az eseményeket a nemzeti csapatunkról,ha még minket ez "állítólag" annyira nem is érdekel.

Tomi.bp hozzászólása #770[válasz] 2010. augusztus 17. (kedd) 07:21:43
A Portugáliai torna után hol játszik még a válogatott?

Goldwinpluss hozzászólása #763[válasz] 2010. július 29. (csütörtök) 16:33:08
Válasz [ Sexy Ramos | Strandfoci 2010 | #762 ] hozzászólására.
hoppá...köszi csak az első oldalt néztem meg:P sajnálatos h ilyen csapatok nem tudnak sajnos részt venni...:(

Sexy Ramos hozzászólása #762[válasz] 2010. július 29. (csütörtök) 14:15:33
Válasz [ Goldwinpluss | Strandfoci 2010 | #761 ] hozzászólására.
Az összesített ponttáblázat alatt szerepel egy kis csillag magyarázattal, ami az általad kérdezett csapatokat jelöli.

Goldwinpluss hozzászólása #761[válasz] 2010. július 29. (csütörtök) 10:46:47
T-PLASZTIK KLC, FÉKCENTRUM, IMOLA KONSTRUKT KFT, SZENDI VASUDVAR
visszalépett?

G.Cesare hozzászólása #760[válasz] 2010. július 27. (kedd) 15:03:57
Válasz [ márk88 | Strandfoci 2010 | #759 ] hozzászólására.
6'csapat egyenes ágon a Szombati 8-as döntőbe: Goldwin Pluss, Szász-Therm Corrado, Siva Mont Ugraiimre, Bonyhád BFC, Blue Jeans, +1, és további 6'csapat a Pénteki selejtezőbe, ahonnan még 2'csapat csatlakozik a nagydöntőhöz! Részletek, sorsolás, stb Szerda estétől olvashatók az oldalon! Üdv.

márk88 hozzászólása #759[válasz] 2010. július 26. (hétfő) 17:54:19
megtudjátok mondani kik jutottak be a nagydöntőbe?

Goldwinpluss hozzászólása #758[válasz] 2010. július 26. (hétfő) 13:02:13
sziasztok, a szervezőkhöz lenne egy óriási kérésem!!! Nagyon sokat tudnátok segíteni ha a Goldwin összes hétvégi (Vonyarcvashegyi) meccseiről eltudnátok küldeni pár információt (eredmény, góllövők)!!E-mail cím: xyz888@indamail.hu
Köszönöm előre is a segítséget.

Tomi.bp hozzászólása #757[válasz] 2010. július 23. (péntek) 14:47:10
Sziasztok! A bibionei tornáról egy videó:http://videa.hu/videok/sport/strandfoci-vb-sel.-bibione-au9xYaHYqNDIdlnd További videók itt,hamarosan:)) Tomi.bp

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #756[válasz] 2010. július 22. (csütörtök) 13:34:42
Válasz [ beszki | Strandfoci 2010 | #755 ] hozzászólására.
szombaton kezd Vonyarc

beszki hozzászólása #755[válasz] 2010. július 22. (csütörtök) 11:21:50
Válasz [ Belső Ember | Strandfoci 2010 | #750 ] hozzászólására.
....sajnos nekünk a pénteki mecccsek nem jók...3 fő aki rendelkezésre tudna álni...KÉRLEK SEGÍTSETEK!!! S.O.S!!!!

beszki hozzászólása #754[válasz] 2010. július 21. (szerda) 22:00:31
köszi

Zolio hozzászólása #753[válasz] 2010. július 21. (szerda) 14:36:35
Válasz [ Belső Ember | Strandfoci 2010 | #752 ] hozzászólására.
köszi!

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #752[válasz] 2010. július 21. (szerda) 14:08:29
Válasz [ Zolio | Strandfoci 2010 | #751 ] hozzászólására.
Re-Cont-Ra is okay.

Zolio hozzászólása #751[válasz] 2010. július 21. (szerda) 14:02:45
Megnyugtatnál, hogy a Re-Con-Tra Team nevezése is rendben van. Abádszalókon nem volt probléma:-)

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #750[válasz] 2010. július 21. (szerda) 13:32:26
Válasz [ beszki | Strandfoci 2010 | #749 ] hozzászólására.
Benne vagytok a 16-ban.

beszki hozzászólása #749[válasz] 2010. július 21. (szerda) 13:18:55
Válasz [ Belső Ember | Strandfoci 2010 | #748 ] hozzászólására.
T.Szervező!
Az itt közölt gmail címről a mai napig nem kaptunk választ a Farqnk csapat vonyarci nevezésével kapcsolatban!?
A szállásunk le van foglalva, kérném, hogy válaszoljatok, hogy a befizetett nevezési díjunk és az elektronikus nevezésünk elfogadott-e a részetekről!
Üdv: a csapat

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #748[válasz] 2010. július 21. (szerda) 12:50:07
Válasz [ 01 | Strandfoci 2010 | #747 ] hozzászólására.
Legkésőbb csütörtök este 8-kor kerül fel a sorsolás.

01 hozzászólása #747[válasz] 2010. július 21. (szerda) 12:36:52
Tisztelt Szervezők!
Szeretném megkérdezni, hogy mikor derül ki, hogy mely csapatok kerültek be a Vonyarcvashegyi 16 közé.
Üdv

janikutya hozzászólása #746[válasz] 2010. július 19. (hétfő) 22:25:21
Válasz [ Tomi.bp | Strandfoci 2010 | #742 ] hozzászólására.
Köszi.Tomi.bp.
De leszázalékolt nyugdijas vok.Nem tellik nekem utazásra de majd egyszer megnézem.Még egyszer köszi.Egyébként már régota nézem ezt a sport ágat még anno 2004 be is már néztem.Hát most azt mondom télleg el lehet verni még a Brazilokat is.Ugy látszik meg izlelgette egy két ország.Nekünk is inkább evvel kéne foglalkozni meg a Futsal-lal.Ott még juthatunk valamire.Na csaó.Egyébként evvel a nick névvel fönt vok a Facebook-on is.Köszi még egyszer.
És hajrá magyarok.

espanaplaya hozzászólása #745[válasz] 2010. július 19. (hétfő) 20:57:09
Remélem azok akik eddig úgy gondolták hogy a nagyokat segítik a bírók, azoknak megváltozott a véleményük ezen a hétvégén. Ezen a tornán abírói ténykedés messze a várható alatt maradt és az "elit" csapatokat is bőven elkerülte a bírói segítség ha lehet ezt így mondani.

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #744[válasz] 2010. július 19. (hétfő) 15:25:58
FIGYELEM! Az utolsó - Vonyarcvashegyi - tornával kapcsolatos esetleges kérések szerda este 20.00 óráig érkezzenek be a csaszijuve@gmail.com címre. A sorsolás csütörtök este 20.00 óráig megjelenik az oldalon. Köszönjük.

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #743[válasz] 2010. július 19. (hétfő) 13:31:06
Válasz [ Tomi.bp | Strandfoci 2010 | #742 ] hozzászólására.
Megköszönjük, ha eljuttatsz hozzánk anyagokat. Örülünk, hogy "megérintett" a sportág. Az is igaz, hogy csak személyesen tudod igazán átélni a beach soccer hangulatát. Ajánlom figyelmedbe a hazai nagy döntőt, amely 07.31-08.01-én lesz Balatonlellén a Napfény Strandon - a válogatott játékosok is ott lesznek klubcsapatukkal. A múlt heti ( abádszalóki ) torna döntő is már európai színvonalú játékot mutatott.
Az anyagokat a versenykiírásban szereplő gyöngyösi címre tudod elküldeni.
Köszönjük.

Tomi.bp hozzászólása #742[válasz] 2010. július 19. (hétfő) 13:07:38
Válasz [ janikutya | Strandfoci 2010 | #741 ] hozzászólására.
A képek s videók nálam,neten még sehol,de nem tudom h itt erre az oldalra feltölthetőek lesznek,amennyiben nem akkor a videára felrakom este az összeset,a linket meg kiírom majd ide. RIA!RIA!HUNGÁRIA:))

janikutya hozzászólása #741[válasz] 2010. július 19. (hétfő) 13:01:21
Válasz [ Tomi.bp | Strandfoci 2010 | #740 ] hozzászólására.
Szia:teljesen igazad van,bár én csak itthon néztem a skscokat,de minden egyes meccs után alig vártam a másnapot,hogy láthassam őket.Gratula a srácok-nak.Szerintem is télleg nagyobb nézetség kellene mint ami most van,mert ebben a sportágban még ott is lehettünk a nagyok közt.Ja és még egy.A Svájciak se voltak olyan nagyk mint ahogy mutatták magukat ugyanis csak a 4. ek lettek.Hát ez van.Amugy a képek és a videóid hol találhatóak.
Köszi.Jani.
Ész RIA RIA Hungááária.

Tomi.bp hozzászólása #740[válasz] 2010. július 19. (hétfő) 11:58:22
Sziasztok! Kinnvoltam Bibionéban,s láthattam 4 meccset,egyedül az első ukránok ellenit nem tudtam megnézni.Fantasztikus volt a csapat,no és a magyar szurkolók által keltett hangulat.Felemelő érzés volt kinn magyarnak lenni,szurkolni a csapatnak.Vannak képeim,videóim ha valakit érdekel.Köszönjük fiúk,csodálatos volt ez az eredmény,s ha az utolsó meccsen jobban kijött volna Svájc ellen a lépés,most hatalmas bravúrról beszélhetnénk.Emberként is kitünőre vizsgáztak csapattagjaink hiszen a meccsek után odajöttek hozzánk,beszélgethettünk,fotózkodhattunk.Nagypályás agyonsztárolt kollégáik sokat tanulhatnának tőlük.Nagyon jók voltak srácok,ezentúl figyelni fogok rátok,s ha tehetem mindig ott leszek,leszünk a magyar válogatott meccsein,remélem h ehhez kapunk innen segítséget a honlaptól. Üdvözlettel : Maion Tamás RIA,RIA,HUNGÁRIA:)))

Mademoiselle hozzászólása #739[válasz] 2010. július 19. (hétfő) 11:35:24
Válasz [ Szurkoló | Strandfoci 2010 | #734 ] hozzászólására.
...az én Kedvesem, aki nem egyszerűen a pasim, ennél sokkal nagyobb dolgokat ért már el. Ennyit erről. A strandfoci pedig, ahogy már Dávid is írta, nyári játék, amit szívesen csinál. Egyszerűen ennyi.

Mademoiselle hozzászólása #738[válasz] 2010. július 19. (hétfő) 11:30:41
...ha nálatok ez tájszólás... Ilyen alacsony szintű vitába nem is bonyolódnék bele.
Szerintem Dávid értette a "piszkálódást", ami nem rosszindulatú volt, de nem számít, mert másoknak ezt nehéz feladat volt felfogni. Szánalmas.
Azt pedig, hogy ki mihez ért, nem firtatnám. Ha egyáltalán érted ezt a szót.

Szurkoló hozzászólása #737[válasz] 2010. július 19. (hétfő) 10:49:09
Aki szereti a strandfocit, az tudja milyen sikereket érnek el a magyarok!Szerintem több közszereplést kellene szentelni ennek az egész sportágnak, mert így lehetne még ennél is nagyobb nézetttséget és támogatottságot szerezni!

janikutya hozzászólása #736[válasz] 2010. július 18. (vasárnap) 23:27:52
Ja és ha egyébként nézte valaki esetleg a Bibione-i VB be jutást azt is elárulom hogy már 3 magyart szerzódtettek az Olasz élvonalba Szücsi után.Le a kalappal.Hjará fiuk csak igy tovább.

janikutya hozzászólása #735[válasz] 2010. július 18. (vasárnap) 23:24:01
Látom az sekit nem érdekel hogy Bibione-ba mekkora sikert értünk el.
Remélem még lessz ilyen.egyébként tudja valiki hogy mikor lessz az EB és hogy bent vagyunk e.
Hajrá Magyarok Hajrá magyarország.

Szurkoló hozzászólása #734[válasz] 2010. július 17. (szombat) 11:49:44
Egyébként lehet az zavarja Madamkát, hogy nem az ő pasija lett megválasztva a hétvége legjobb játékosának!
De visszatérhetnénk végre a strandfocihoz,mert elvégre ez az oldal azért jött létre!!Hajrá Goldwin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bikicsunáj hozzászólása #733[válasz] 2010. július 17. (szombat) 10:31:18
Válasz [ Mademoiselle | Strandfoci 2010 | #722 ] hozzászólására.
Lehet, hogy tróger helyen lakom vagy nem megfelelő helyen folytattam tanulmányaim, de nálunk ezt "arrafelé" -nek mondjuk. Ha már valaki úgy kritizál sportolókat, hogy fogalmatlan a témában, legalább a helyesírása legyen megfelelő szinten. Dávidnak csak annyit, hogy a győzelmet nem kell megmagyarázni :D Gratulálok neki és a Goldwinnak is!

Bejzi hozzászólása #732[válasz] 2010. július 16. (péntek) 21:33:47
Válasz [ goldwinplayer | Strandfoci 2010 | #729 ] hozzászólására.
Henger testű Barátom majd Lellén bedobunk egy-két Zombit!!! Minden más le van sz...a!:-) De a játékod tényleg lehengerlő volt a múlt hétvégén!!!:-)))

goldwinplayer hozzászólása #731[válasz] 2010. július 15. (csütörtök) 20:55:05
VB negyed döntő 16:30 Magyarország-Svájc

bordás74 hozzászólása #730[válasz] 2010. július 15. (csütörtök) 16:34:49
hol vannak a csapatok abádszalókról? pl:nemzeti,szász

goldwinplayer hozzászólása #729[válasz] 2010. július 15. (csütörtök) 15:57:08
Válasz [ huszárok | Strandfoci 2010 | #724 ] hozzászólására.
Mivel ezt a sportágat idényszerűen hobbiként űzöm, mint ahogy ezt mindenki más is teszi(nincs információm arról, hogy valaki Magyarországon profi strandfocista lenne)nem hiszem, hogy ne engedhetnék meg magamnak egy kis pocakot! Így pláne büszke vagyok arra, hogy a sok kockahasút megelőzve lehettem a legjobb játékos!
GRATULÁLOK A VÁLOGATOTT SIKERÉHEZ! MÁR CSAK EGY LÉPÉS ÉS IRÁNY A VB! HAJRÁ SRÁCOK! mert ugye erről kellene hogy szóljon a fórum!

Goldwin szurkoló hozzászólása #728[válasz] 2010. július 15. (csütörtök) 14:37:40
Gratula a válogatottnak!Szép volt!

Szurkoló hozzászólása #727[válasz] 2010. július 15. (csütörtök) 11:42:15
Még jó, hogy az oldal neve strandfoci, és nem mrs strandfoci felsőtest!!De ha gondoljátok szólhat erről is a dolog és megválaszthatjuk az idei év legjobb testű focistáját!!!:-)

goldwinplayer hozzászólása #726[válasz] 2010. július 15. (csütörtök) 11:16:59
Erre mifelénk nem menő a kockahas! Bár az enyén nem sok kicsi, hanem 1 közepes kocka! :D
De azért örülök, hogy Velem foglalkozol!

Zolio hozzászólása #725[válasz] 2010. július 15. (csütörtök) 10:47:14
Válasz [ huszárok | Strandfoci 2010 | #724 ] hozzászólására.
Hmm én is ebben a népi tapasztalatban bíztam, mikor elmúltam 30, de se súlyfelesleg nincs rajtam, betegségről se tudok. :-) Lehet, hogy a testem még nem múlt el 30? :-)

huszárok hozzászólása #724[válasz] 2010. július 15. (csütörtök) 10:34:04
Népi tapasztalat: 30 éves kor felett akin nincs némi súlyfölösleg az vagy csóró vagy beteg ; )
Nem biztos, hogy fair 20-25 éves kockahasú sportembereket családfenntartartó középkorúakhoz hasonlítani....

Goldwin szurkoló hozzászólása #723[válasz] 2010. július 15. (csütörtök) 08:45:18
Ez van!Nálunk ERREFELÉ senki sem tökéletes!De legalább nincs tájszólása;)HAJRÁ GOLDWIN!!Hajrá Dave!

Mademoiselle hozzászólása #722[válasz] 2010. július 15. (csütörtök) 08:19:38
...azért a kockahas még mindig divat! Leginkább ha valaki sportoló(nak érzi magát). Bár lehet, ez arrafele nem így van.

goldwinplayer hozzászólása #721[válasz] 2010. július 14. (szerda) 17:09:46
Válasz [ Mademoiselle | Strandfoci 2010 | #718 ] hozzászólására.
Köszönöm a kedves kritikát! Szerintem nagyobb baj lenne ha szögletes lenne a testem, úgyhogy én örülök, hogy henger alakom van! :D

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #720[válasz] 2010. július 14. (szerda) 12:43:16
Figyelem! Azon csapatok melyeknek van különleges kívánsága Abádszalükra( és meg is megvalósítható ), kérjük jelezzék azt szerda este 22.00-óráig a követkető e-mail címen: csaszijuve@gmail.com
Sorsolás: csütörtökön. A mai állás szerint kezdés pénteken 16.00-órakor
Köszönjük

Zolio hozzászólása #719[válasz] 2010. július 14. (szerda) 12:22:39
Mikor lesz látható az abádszalóki sorsolás?

Mademoiselle hozzászólása #718[válasz] 2010. július 14. (szerda) 11:42:23
Hát azért Dávidkának lenne mit leadnia... Kicsit henger alakú a teste. Legjobb játékos? Hááááát... Vicces!

Szurkoló hozzászólása #717[válasz] 2010. július 14. (szerda) 10:57:34
Szeretnénk gratulálni Vernyik Dávidnak a hétvégi kiemelkedő játékáért! Bár a díjjat csak bicegve tudta átvenni, mert ezen a hétvégén sérülésekkel küszködött, melynek következtében le kellett, hogy mondja a Bibionében zajló selejtezőn való részvételt! De mi örülünk, hogy a Goldwin csapatát ennek ellenére tudta erősíteni és komoly sérülései ellenére ilyen teljesítményt nyújtott! Gratulálunk, megérdemelte a legjobb játékosnak járó díjat!!

Bajnok hozzászólása #716[válasz] 2010. július 13. (kedd) 13:17:41
Válasz [ huszárok | Strandfoci 2010 | #715 ] hozzászólására.
Van benne igazság tartalom nem is kevés.De látva a Huszárok keretét sajnos azt kell,hogy mondjam azoknak van több alázat akikből sohasem lessz kiemelkedő játékos.Remélem tévedek.Elkellene már Debinek egy nb1-es csapat.De ez itt a strandfoci oldal.

huszárok hozzászólása #715[válasz] 2010. július 13. (kedd) 12:45:24
Válasz [ Bajnok | Strandfoci 2010 | #714 ] hozzászólására.
A Huszárok Futsal csapata egy éve igyekszik ütőképes gárdát összehozni Debrecen környéki fiatalokból, ráunva a DEAC-nál tapasztalható impotens hozzáállásra. Rövid távon Futsal NB I-be való feljutás a cél, de a holtidő kitöltésére, a csapatszellem építésére, erőnlét fejlesztésére a Strandfoci Gran Prix-n való elindulás megfelelő kis eszköz. Reagálva a "kis pénz, kis foci - mert nincs lóvé, stb." megszólalásokra szeretném elmondani mi is a helyzet cspatmenedzseri szemmel nagy általánosságban hazánkban: Van edzéspénz, hogy a játékosok rendesen látogassák az edzéseket (már ez nonszensz), van meccspénz (a motiváció miatt), gól és gólpassz prémium, shot out prémium, egész idényre rájátszási + feljutási bónuszok, melegítő, kulacs,ez-az, mitommégmi. Aki nélkülözhetetlenné teszi magát az bejelentett állást kap és munkalehetőséget. Mindezek után a Futsal NB II. rájátszásában (az NBI.-be való feljutásért) 7 játékossal kellett kiállni az Aramis ifijei ellen. Az edzések látogatása hektikus, a taktikát nehezen veszi be a nemritkán 12-14 éves szinten található IQ, a teljesítménykényszer stresszelő, de a buli megy vég nélkül, ritka aki szívét-lelkét teszi ki a csapatért, elképzelés a jövőről nulla, egyik szinvonaltalan megyei nagypályás csapatból a másikba kívánkozik párezer forintért. Kedves játékostársak nézzen mindenki magába, és maga körül szét kicsit! Fogadok bárkival, hogy Abádszalókon pályára lépő fiatal játékosokból legalább két nemzetközi szinten is ütőképes válogatottat lehetne építeni, ha lenne bennük becsvágy, sportág iránti alázat, egy csipetnyi szenvedély és akarat. Sajna én nem nagyon találkoztam velük az elmúlt évben : (
Előbb a munkát, önfeláldozást és tehetséget bele a sportba, vért is verítéket a pályára, aztán jönnek a szponzorok és a nézők is......

Bajnok hozzászólása #714[válasz] 2010. július 13. (kedd) 10:12:55
Válasz [ Sandball | Strandfoci 2010 | #713 ] hozzászólására.
Sajnos azok voltunk.A kezdő 5-ből 3 csak a harmadik mérkőzésre ért oda.A többiekkel pedig este 11 órás érkezéssel kocsiban aludva tudtunk kiállni.De elég a siránkozásból reméljük még egyszer megadatik,hogy eltudjunk menni kompletten ugyan is a csapat gerince még mindig csak 23-25 éves.Viszont eléggé naprakész vagy látszik,hogy érdekel és értesz a homokfocihoz.

Sandball hozzászólása #713[válasz] 2010. július 13. (kedd) 09:30:33
Válasz [ Bajnok | Strandfoci 2010 | #712 ] hozzászólására.
Igen, ők valóban jók voltak. Azt gondoltam, balmazújvárosi illetőségű csapat, mivel 2007-ben Balmaz Fiúk néven nyertek Abádszalókon, nem kiemeltként. Azt hiszem, ez azóta csak a T-Plasztiknak sikerült, tavaly. Egyébként 2008-ban jutottak a nagydöntőbe (abban az évben már ők is kiemeltként, tehát "elitcsapatként" játszottak), de ott 3-szor kikaptak a csoportban. Nem tűntek tartalékosnak, az ászok ott voltak... Ettől függetlenül jó csapat.

Bajnok hozzászólása #712[válasz] 2010. július 13. (kedd) 05:29:40
Válasz [ Sandball | Strandfoci 2010 | #711 ] hozzászólására.
Hajdú Volán-ra pl akiknek a reinkarnációja lett a Kardos-Épker akik azt hiszem 2007-ben a legtöbb ponttal jutottak a döntőbe.Oda sajnos finanszírozási és és egyéb nagypályás gondok miatt nem tudtak kompletten eljutni.

Sandball hozzászólása #711[válasz] 2010. július 12. (hétfő) 23:17:54
Válasz [ Bajnok | Strandfoci 2010 | #710 ] hozzászólására.
Bajnok! Melyik csapatra gondolsz? Láttad őket annak idején vagy ők mesélték el mindezt? Voltak jó debreceni csapatok a strandfoci bajnokságokon (pl. Hajdú Volán, Hungarotarg), de olyanra, amelyik ennyire szuper lett volna, nem emlékszem. Egy budaörsi (Liver) és egy győri (Sand Stars) baráti társaság többször is nyert országos bajnoki címet, voltak élcsapatok Veszprémből és Keszthelyről (aztán azt hiszem, ugyanők Badacsonytomajról) is, rájuk igaz, amit írtál. Igaz, ez még a 3+1-es, cipőben játszott strandfoci volt. Bocs, nem kötözködni akarok, csak a tényszerűség kedvéért írtam le. Üdv!

Bajnok hozzászólása #710[válasz] 2010. július 12. (hétfő) 20:50:16
Gyerekek az a baj,hogy itt is a pénz beszél.Ahol van komoly támogató ott több jó játékos is van ahol össze kell dobni sokkal nehezebb ezt megoldani.Anno volt egy jó csapat Debrecenből de a pénztelenség miatt már nem tudnak elindulni pedig Ők végigverték az elit csapatokat.Egyébként tegnap Debrecenben megnyerték a Mini Homokfoci VB-t.

Zolio hozzászólása #709[válasz] 2010. július 12. (hétfő) 13:33:27
Válasz [ Szurkoló | Strandfoci 2010 | #707 ] hozzászólására.
Nem azt mondjuk, hogy így nyernek meccseket. Én is tudom, hogy a Goldwin-tól azért kaptunk tavaly is óriási zakót, mert a mi szemszögünkből elfújta a spori a meccset, hanem mert fényévékkel előrébb járnak mint mi.
És elismerjük a teljesítményüket. Sinyáék tegnap óriásit küzdöttek Ukrajna ellen, gratula érte.
Arról van szó, hogy az említett dolgok, befolyással lehetnek a nevező csapatok létszámára, hangulatára. Mert a strandfocinak kell a tömegbázis, hogy egyszer olyan bajnokságunk legyen ahol a válogatott játékosok folyamatosan magas színvonalú meccseket játszanak, és ne 4-5 csapatból álljon az a kör akiktől ütős lehet a bajnokság

huszárok hozzászólása #708[válasz] 2010. július 12. (hétfő) 13:21:26
Elnézve a fórumaktivitást örülök, hogy egyre több hozzászólás érkezik naponta, és gyarapszik a fórumtagok száma is. Ergo van érdeklődés a sportág iránt. Ez fontos mert amíg pl. a futsal nemzeti bajnokságok egy év felét sem töltik ki, kellenek az alternatív lehetőségek. A hozzánk hasonló fiatal csapatoknak pedig azt kívánom, hogy azt a tekintélyt ami most az "öregeket" segíti harcoljuk ki azzal magunknak, hogy néha-néha elcsípjük őket. Hajrá Huszárok!

Szurkoló hozzászólása #707[válasz] 2010. július 12. (hétfő) 12:04:39
Sziasztok!Ezekben az úgynevezett "nagy csapatokban" azért olyan emberek játszanak akik már sok helyen bizonyítottak és megállták a helyüket,és nem lehet azt mondani, hogy csupán azért nyernek tornákat, mert a bíró nekik ítél vagy mert a stáb úgy osztja be a játékidejüket!

Zolio hozzászólása #706[válasz] 2010. július 12. (hétfő) 11:12:25
Válasz [ Goldwin szurkoló | Strandfoci 2010 | #705 ] hozzászólására.
Köszi a biztatást, hogy sok munkával egyszer talán vasárnap is játszunk majd. De!
Az előtted elhangzott néhány hozzászólásnak nagyon komoly valóságtartalma van, és az ember igazságérzetét erőteljesen bántja ha azt látja, hogy az amúgy is esélyesebb csapatnak még hátszele is van, miközben félgőzzel is simán hozhatná a meccset. Nem beszélve azokról a helyzetekről amikor 24 nevező csapat mellett szinte pihenő nélkül játsszuk le a 3 csoport mérkőzést, mert a sorsolás azt hozta ki, hogy játsszunk mondjuk 14:00-kor és 14:30-kor és délután 16:00kor. Szerintem ez egyszerűen figyelmetlenség. Velünk ez többször előfordult. Volt eset amikor megcseréltek két meccset, hogy pihenhessünk volt hogy nem.
Ezek nagyon sok csapatn a kedvét szegi. Sajnos ezt az érzetet még néhány "nagy csapat" hozzáállása is fokozza, a flegma, lekezelő, nagyképű viselkedéssel.
Azt is megértem jóban vannak a sporikkal, mert minden héten találkoznak, de ezt a pályán el kéne felejteni, mert oda az objektivitás.
Tisztelet a kivételnek, mert vannak jó tapasztalatok is! A már említett meccsek cseréje, objektív bíráskodás, néha tévedés a mi javunkra:-)És ezek azok a kivételek amik miatt még néhány kis csapat nevezett.

Goldwin szurkoló hozzászólása #705[válasz] 2010. július 12. (hétfő) 10:43:06
Válasz [ SZABI | Strandfoci 2010 | #700 ] hozzászólására.
Sziasztok!Én a Goldwin egyik szurkolója vagyok és szerintem nincs teljesen igazatok.Lásd Goldwin meccsei:Fonyód 10.00-15.00-18.00,Tiszafüred 10.00-12.30-18.30.Tehát nekünk is az egész napunkat igénybe veszi(bár mi ezt nem bánjuk,mert jó a hangulat és szeretünk ott lenni).És hát a bírói ténykedés minket is sokszor kihoz a sodrunkból,mert ellenünk is szoktak tévesen ítélni(sőt egy-két játékvezetőn látszik,hogy még élvezi is néha a helyzetet),de tévedni emberi dolog,nézzük el nekik!Egyébként a Goldwin már nagyon régóta tagja a magyar strandfocibajnokságnak(korábban más néven)és eleinte éveken át nagy szó volt ha a csoportból tovább jutottunk.Általában az volt,hogy a vasárnapi meccseket a lelátóról vágyakozva néztük,hogy talán majd egyszer.....És a kitartás,a gyakorlás,a sport szeretete meghozta az eredményt.Szóval ne csüggedjetek,mindent bele!HAJRÁ GOLDWIN!!!!!

huszárok hozzászólása #704[válasz] 2010. július 12. (hétfő) 08:26:16
Az egyik szervező korrekten elmondta: bármely csapat kérheti, hogy csak délelőtt vagy csak délután szeretne meccset játszani. Az alkalmi nevezők - mint mi is - ezzel nem élve betorlódnak a reggeli, szétszórt időpontokra. A bírók mimózasága és részrehajlása, mely már sokszor a pofátlanságot súrolja, már egy másik tészta. Viszont tűz a nap, hétvége van, tegnap is jónéhány meccset egyetlen spori vezetett le.....aki tudja jobban fújni az nosza rajta.

Céj hozzászólása #703[válasz] 2010. július 11. (vasárnap) 15:17:55
Válasz [ Zolio | Strandfoci 2010 | #702 ] hozzászólására.
Srácok!
A számból vettétek ki szót, sajnos mi is éppen ezt tapasztaltuk (főleg bírói nyomás, részrehajlás terén). Eléggé bele lehet így nyúlni egy-egy meccsbe, mikor már éppen azt hinnéd, hogy legyőzöl egy kiemelt csapatot....

Zolio hozzászólása #702[válasz] 2010. július 11. (vasárnap) 12:45:51
Válasz [ Bajnok | Strandfoci 2010 | #701 ] hozzászólására.
Sajnos teljesen igazatok van. :-( De elég szélmalom harcnak tűnik ez a dolog.

Bajnok hozzászólása #701[válasz] 2010. július 11. (vasárnap) 10:59:26
Válasz [ Bejzi | Strandfoci 2010 | #699 ] hozzászólására.
Szabi!Kapod majd,hogy a kieső csapatok keserűsége pedig teljesen igazad van.Évről évre egyre kevesebb a csapat,egyenlők között is vannak egyenlőbbek,előre megbeszélt eredmények,bírók szervezők arroganciája ez sajnos már hozzátartozik.De bízzunk IZS-ben,hogy átlátja és megpróbál tenni ez ellen mert a süllyesztőbe kerül a strandfoci.

SZABI hozzászólása #700[válasz] 2010. július 11. (vasárnap) 09:51:28
Sajnos ez a strandfocibajnokság már csak kb.8 csapatról szól,akiket még kisebb nagyobb segítséggel támogatnak is!
Első segítség nekik:Kiemeltek a csoprtban!
Második segítség:Az úgy nevezett \"kis csapatok\" már a kora délelőtti órákban megkezdik a csoportmeccseket és csak késő délután fejezik be!Tehát egész napot ott kell eltölteni!
Ezzel szemben a \"nagy csapatok\" csak 14 óra körül érkeznek!
Harmadik segítség:Természetesen a kiemelt \"nagy csapatok\" a csoportban csak az utolsó meccsen játszanak egymással!Miért nem kezdhetnek elsőnek egymással?
Negyedik segítség:Mivel utolsó meccset játszák így akár az eredményt is úgy alakítják hogy a két kiemelt csapatnak jó legyen!Persze ezt a szervezők végignézik és semmi gyanú nem vetődik fel bennük!Így volt ez Tiszafüreden is!
Ötödik segítség:A bírok!
Hírtelen ennyi segítségi forma jutott eszembe de biztos van még több is!
Mostmár nem csodálkozom rajta hogy miért neveznek ilyen kevesen!
Talán egy olyan tornát kellene szervezni ahol mindenki egyforma feltételekkel indul!

Bejzi hozzászólása #699[válasz] 2010. július 09. (péntek) 15:44:55
Mivel a Chicago csapata nem vállalta a hétvégi tornát így a T-Plasztik nevezett helyettük. Ezért fordulhat elő, hogy a T-Plasztik neve szerepel a sorsolásba, a nevezett csapatok listáján meg nem!

Zolio hozzászólása #698[válasz] 2010. július 09. (péntek) 12:55:01
Érdekes felvetés...

huszárok hozzászólása #697[válasz] 2010. július 08. (csütörtök) 22:07:20
Kérdés: Ha a T-Plasztik nem nevezett a Tiszafüredi fordulóra, akkor hogy kerülhetett be a sorsolásra? Erre tényleg kíváncsi vagyok......

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #696[válasz] 2010. július 07. (szerda) 14:50:36
Figyelem! A Sport2 TV élőben közvetíti a Magyar Beach Soccer válogatott mindhárom mérkőzését Bibione-ból a VB selejtező tornáról! Vasárnap 11.15, hétfő 12.45, kedd 15.00. Jó szurkolást mindenkinek.

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #695[válasz] 2010. július 06. (kedd) 15:17:46
Válasz [ huszárok | Strandfoci 2010 | #694 ] hozzászólására.
Renben. Köszönjük.

huszárok hozzászólása #694[válasz] 2010. július 05. (hétfő) 10:32:39
Válasz [ Belső Ember | Strandfoci 2010 | #691 ] hozzászólására.
2010.06.29-én Zsuponyó Levente számlájáról érkezett az önök Beach Soccer Rendezvényszervező számlájára 70.000 Ft, aminek a közlemény rovatába Tiszafüred, Abádszalók került. Ez a Huszárok nevezése volt, de az átutaló hibázott,hogy ezt nem tüntette fel a közleménybe.

furitibi hozzászólása #693[válasz] 2010. június 30. (szerda) 19:05:05
Válasz [ Belső Ember | Strandfoci 2010 | #691 ] hozzászólására.
Köszi,megnyugtattál.

Goldwinpluss hozzászólása #692[válasz] 2010. június 30. (szerda) 15:28:41
Válasz [ Belső Ember | Strandfoci 2010 | #687 ] hozzászólására.
nagyon nagyok vagytok;-)

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #691[válasz] 2010. június 30. (szerda) 15:28:09
Válasz [ furitibi | Strandfoci 2010 | #689 ] hozzászólására.
1.

Szurkoló hozzászólása #690[válasz] 2010. június 30. (szerda) 15:01:20
Válasz [ Belső Ember | Strandfoci 2010 | #688 ] hozzászólására.
Köszi!Ez jó lesz remélhetőleg! :-)

furitibi hozzászólása #689[válasz] 2010. június 30. (szerda) 14:28:01
Válasz [ Belső Ember | Strandfoci 2010 | #683 ] hozzászólására.
Ezt nem értem,a döntő 1.vagy 8.???A kiírásban 1.van és én erre az ídőszakra foglaltam szállást Lellén.Ne b....tok ki velem.

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #688[válasz] 2010. június 30. (szerda) 13:42:10
" ..... választani .."

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #687[válasz] 2010. június 30. (szerda) 13:23:36
Válasz [ Goldwinpluss | Strandfoci 2010 | #671 ] hozzászólására.
Okay. A Rap Das Armas a nyerő. Már kész is az új gólszignál némi vuvuzelával felspékelve. Köszönjük.
( nehéz minden évben megfelelő zenét válaszatani.... ) Ettől még szerintem az Arthur Brown jó, csak nem nekem kell, hogy elősorban tetszen. Köszi.

Goldwinpluss hozzászólása #686[válasz] 2010. június 30. (szerda) 12:38:44
Válasz [ Belső Ember | Strandfoci 2010 | #685 ] hozzászólására.
sajnos nekünk sem jött be igazán...gyüjtöttem párat ami kicsit megvágva egész jó lehet:D
-Cidinho & Doca - Rap Das Armas (Club Mix)
-Black Eyed Peas - Let's Get it Started
-Eagles of death metal - Don't speak (I came to make a bang)
-Little Less Conversation - Elvis Presley

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #685[válasz] 2010. június 30. (szerda) 12:04:53
Válasz [ Belső Ember | Strandfoci 2010 | #683 ] hozzászólására.
Meggondoljuk. Várjuk az ötleteket...

Szurkoló hozzászólása #684[válasz] 2010. június 30. (szerda) 11:14:36
Sziasztok!

Lehetett volna valami szavazást tartani az idei év "GÓL" zenéjével kapcsolatban!!
Amit választottatok, szerintem senkinek nem tetszik, a tavalyi év zenéje sokkal jobb volt, ez a régimódi zene nem hogy felvillanyoz egy-egy gólnál, hanem még a kedvem is elveszi, hogy megnézzem a meccseket, és ez nem csak az én véleményem, több szurkolótársam is így van vele!

öRÜLNÉNK HA VALAMI ÚJ ZENÉVEL RUKKOLNÁTOK ELŐ!!

KÖSZI:-)

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #683[válasz] 2010. június 29. (kedd) 13:21:48
Válasz [ bbeva | Strandfoci 2010 | #681 ] hozzászólására.
Balatonlellén lesz a SuperFinale idén is. Augusztus 1 vagy 8.

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #682[válasz] 2010. június 29. (kedd) 13:20:08
Válasz [ bbeva | Strandfoci 2010 | #681 ] hozzászólására.
Hello!
A 2009-es gól zene címét már több alkalommal közöltük a fórumon...
"Wajid - Bang, Bang"
itt található:
http://beemp3.com/download.php?file=7783062&song=Bang+Bang+Bang+-+www.123musiq.
Jó szórakozást. A 2010-es gól zene:
Arthur Brown - Fire ( 1975 ).

bbeva hozzászólása #681[válasz] 2010. június 29. (kedd) 13:04:49
Én nem vagyok strandfoci-rajongó, de a tavalyi fergeteges hangulat Balatonlellén...! Isteni volt. Azóta már több e-mailt írtam, hogy megtudjam, milyen zene szólt a góloknál, de senki nem méltatott válaszra.
Esetleg valaki? Egy linknek is nagyon örülnék.
Idén nem lesz ilyesmi Balatonlellén (v. a Balatonboglári \"nem\" ide is vonatkozik?)? Kérem, válaszoljatok! Üdv.!

ironman hozzászólása #680[válasz] 2010. június 28. (hétfő) 16:36:25
Köszi

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #679[válasz] 2010. június 28. (hétfő) 16:21:34
Válasz [ ironman | Strandfoci 2010 | #678 ] hozzászólására.
Voltak megyeiek Kécskén.
TK Építők, Boroskóla FC és talán a Stáb Parkett.

ironman hozzászólása #678[válasz] 2010. június 28. (hétfő) 16:13:16
Kérdezem, hogy a kécskei versenyen volt-e Bács megyei csapat, és ha igen, milyen néven?

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #677[válasz] 2010. június 28. (hétfő) 10:45:36
Válasz [ kisbumbi | Strandfoci 2010 | #676 ] hozzászólására.
Igen. A befiztés számít...

kisbumbi hozzászólása #676[válasz] 2010. június 25. (péntek) 14:24:46
azt szeretném megkérdezni, hogy ha egy tornán 16 a limit és több a jelentkező akkor azoknak a jelentekzését fogadják el akik hamarabb fizetnek?

Vándorló hozzászólása #675[válasz] 2010. június 24. (csütörtök) 13:40:38
Válasz [ Belső Ember | Strandfoci 2010 | #674 ] hozzászólására.
Rendben.Köszönöm a segítséget....

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #674[válasz] 2010. június 23. (szerda) 16:17:36
Válasz [ Vándorló | Strandfoci 2010 | #673 ] hozzászólására.
A helyszínen is van lehetőség új játékos nevezésére.

Vándorló hozzászólása #673[válasz] 2010. június 23. (szerda) 14:18:57
Sziasztok!
Volna egy kérdésem a regisztrációval kapcsolatban. Ha egy csapat már regisztrált valamelyik tornára és a nevezését már elfogadta a BSR akkor is lehet még módosítani a játékosok személyén,mert sajnos az egyik csapattag nem tud jönni és helyette próbáltam regisztrálni mást,de a rendszer már nem engedte. Előre is köszi a segítséget.

2123 hozzászólása #672[válasz] 2010. június 22. (kedd) 19:25:56
Idén nem lehet tudni, hogy mely csapatok nevezését fogadták el?

Goldwinpluss hozzászólása #671[válasz] 2010. június 16. (szerda) 12:27:37
Válasz [ Nemzeti | Strandfoci 2010 | #670 ] hozzászólására.
Köszönjük szépen!

Nemzeti hozzászólása #670[válasz] 2010. június 16. (szerda) 11:45:21
Válasz [ Goldwinpluss | Strandfoci 2010 | #669 ] hozzászólására.
A Nemzeti - Tiszafüred csapata minden tagja gratulál a Goldwin hollandiai sikeréhez !

Goldwinpluss hozzászólása #669[válasz] 2010. június 12. (szombat) 22:49:14
sziasztok, nekünk már elindult a szezon, ha valakit érdekel a csapat hollandiai szereplése itt mindnet megtalál:
http://goldwinpluss.gportal.hu/

1. oldal, összesen: 2
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

12
Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.