Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 139
Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #748[válasz] 2010. július 21. (szerda) 12:50:07
Válasz [ 01 | Strandfoci 2010 | #747 ] hozzászólására.
Legkésőbb csütörtök este 8-kor kerül fel a sorsolás.

01 hozzászólása #747[válasz] 2010. július 21. (szerda) 12:36:52
Tisztelt Szervezők!
Szeretném megkérdezni, hogy mikor derül ki, hogy mely csapatok kerültek be a Vonyarcvashegyi 16 közé.
Üdv

janikutya hozzászólása #746[válasz] 2010. július 19. (hétfő) 22:25:21
Válasz [ Tomi.bp | Strandfoci 2010 | #742 ] hozzászólására.
Köszi.Tomi.bp.
De leszázalékolt nyugdijas vok.Nem tellik nekem utazásra de majd egyszer megnézem.Még egyszer köszi.Egyébként már régota nézem ezt a sport ágat még anno 2004 be is már néztem.Hát most azt mondom télleg el lehet verni még a Brazilokat is.Ugy látszik meg izlelgette egy két ország.Nekünk is inkább evvel kéne foglalkozni meg a Futsal-lal.Ott még juthatunk valamire.Na csaó.Egyébként evvel a nick névvel fönt vok a Facebook-on is.Köszi még egyszer.
És hajrá magyarok.

espanaplaya hozzászólása #745[válasz] 2010. július 19. (hétfő) 20:57:09
Remélem azok akik eddig úgy gondolták hogy a nagyokat segítik a bírók, azoknak megváltozott a véleményük ezen a hétvégén. Ezen a tornán abírói ténykedés messze a várható alatt maradt és az "elit" csapatokat is bőven elkerülte a bírói segítség ha lehet ezt így mondani.

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #744[válasz] 2010. július 19. (hétfő) 15:25:58
FIGYELEM! Az utolsó - Vonyarcvashegyi - tornával kapcsolatos esetleges kérések szerda este 20.00 óráig érkezzenek be a csaszijuve@gmail.com címre. A sorsolás csütörtök este 20.00 óráig megjelenik az oldalon. Köszönjük.

Adminisztrátor - Belső Ember hozzászólása #743[válasz] 2010. július 19. (hétfő) 13:31:06
Válasz [ Tomi.bp | Strandfoci 2010 | #742 ] hozzászólására.
Megköszönjük, ha eljuttatsz hozzánk anyagokat. Örülünk, hogy "megérintett" a sportág. Az is igaz, hogy csak személyesen tudod igazán átélni a beach soccer hangulatát. Ajánlom figyelmedbe a hazai nagy döntőt, amely 07.31-08.01-én lesz Balatonlellén a Napfény Strandon - a válogatott játékosok is ott lesznek klubcsapatukkal. A múlt heti ( abádszalóki ) torna döntő is már európai színvonalú játékot mutatott.
Az anyagokat a versenykiírásban szereplő gyöngyösi címre tudod elküldeni.
Köszönjük.

Tomi.bp hozzászólása #742[válasz] 2010. július 19. (hétfő) 13:07:38
Válasz [ janikutya | Strandfoci 2010 | #741 ] hozzászólására.
A képek s videók nálam,neten még sehol,de nem tudom h itt erre az oldalra feltölthetőek lesznek,amennyiben nem akkor a videára felrakom este az összeset,a linket meg kiírom majd ide. RIA!RIA!HUNGÁRIA:))

janikutya hozzászólása #741[válasz] 2010. július 19. (hétfő) 13:01:21
Válasz [ Tomi.bp | Strandfoci 2010 | #740 ] hozzászólására.
Szia:teljesen igazad van,bár én csak itthon néztem a skscokat,de minden egyes meccs után alig vártam a másnapot,hogy láthassam őket.Gratula a srácok-nak.Szerintem is télleg nagyobb nézetség kellene mint ami most van,mert ebben a sportágban még ott is lehettünk a nagyok közt.Ja és még egy.A Svájciak se voltak olyan nagyk mint ahogy mutatták magukat ugyanis csak a 4. ek lettek.Hát ez van.Amugy a képek és a videóid hol találhatóak.
Köszi.Jani.
Ész RIA RIA Hungááária.

Tomi.bp hozzászólása #740[válasz] 2010. július 19. (hétfő) 11:58:22
Sziasztok! Kinnvoltam Bibionéban,s láthattam 4 meccset,egyedül az első ukránok ellenit nem tudtam megnézni.Fantasztikus volt a csapat,no és a magyar szurkolók által keltett hangulat.Felemelő érzés volt kinn magyarnak lenni,szurkolni a csapatnak.Vannak képeim,videóim ha valakit érdekel.Köszönjük fiúk,csodálatos volt ez az eredmény,s ha az utolsó meccsen jobban kijött volna Svájc ellen a lépés,most hatalmas bravúrról beszélhetnénk.Emberként is kitünőre vizsgáztak csapattagjaink hiszen a meccsek után odajöttek hozzánk,beszélgethettünk,fotózkodhattunk.Nagypályás agyonsztárolt kollégáik sokat tanulhatnának tőlük.Nagyon jók voltak srácok,ezentúl figyelni fogok rátok,s ha tehetem mindig ott leszek,leszünk a magyar válogatott meccsein,remélem h ehhez kapunk innen segítséget a honlaptól. Üdvözlettel : Maion Tamás RIA,RIA,HUNGÁRIA:)))

Mademoiselle hozzászólása #739[válasz] 2010. július 19. (hétfő) 11:35:24
Válasz [ Szurkoló | Strandfoci 2010 | #734 ] hozzászólására.
...az én Kedvesem, aki nem egyszerűen a pasim, ennél sokkal nagyobb dolgokat ért már el. Ennyit erről. A strandfoci pedig, ahogy már Dávid is írta, nyári játék, amit szívesen csinál. Egyszerűen ennyi.

3. oldal, összesen: 14
találtok száma egy oldalon [10] [20] [50] [100]

Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország
1415