Oszd meg másokkal is
Összes hozzászólás a témában: 21
kecskeméti hozzászólása #96[válasz] 2006. augusztus 14. (hétfő) 00:13:22
szíjaztok! nagyon csodálatos mérkőzéseknek lehetem tanúji BalatonBoglárlelén!! mék soha nem látam ijen csodálatos pálmaligetekett!

a donperínyónban Izs Vákuum van már nem?

KoZso hozzászólása #95[válasz] 2006. augusztus 13. (vasárnap) 22:24:18
á.tamásnak üzenem:
Kedves Tamás!
Sajnos nem tudtam jelen lenni a döntön, de kérlek olvasdd el Nagy Peti hozzászólását, s ha azok után valaki nem látja világosan a leírtakat, akkor tényleg szükség van a Te hozzászólásodra is. Én elsőre is megértettem, gondolom Te föként. Ezért gondoltam fényezésnek.
Megkövetlek.

Üdv,KoZso

á.tamás hozzászólása #94[válasz] 2006. augusztus 12. (szombat) 21:21:22
Kozsonak üzenem:valamit félre érthettél.Nem fényezni szándékoztam magunkat,csak azok számára érthetővé tenni a Nagy Peti és általam írtakat,akik nem tudtak ott lenni a döntőn.A Liver elsőségének jogosságához nem fér kétség.A szerénységről alkotott véleményeden nincs okunk vitatkozni!

KoZso hozzászólása #93[válasz] 2006. augusztus 10. (csütörtök) 21:41:07
Kedves á.tamás!

Természetesen nem arról volt szó, hogy csak a Liver 3és a sportszerű. Amint Nagy Peti kiemelte a Ti csapatotokat is. Magukat nem dicsőitette s talána Te írásod is fogyaszthatobb lenne, ha nem magatokról írntál volna dicsőitő szavakat.

A szerénység is dicsőség :)))
Üdv, Nektek!

á.tamás hozzászólása #92[válasz] 2006. augusztus 09. (szerda) 22:01:50
Gratulálunk Izsvák Zsolt és csapatának a szervezéshez és a mediterrán Balaton beach hangulathoz.Igazán színvonalas döntőt láttunk,jó mérkőzésekkel!
Amit savalunk,hogy az országos média semmit nem foglalkozik az eseménnyel,az írott sajtó főleg negatívan áll hozzá.

WebMester hozzászólása #91[válasz] 2006. augusztus 09. (szerda) 21:57:11
Köszi "á.tamás", kicsit elbambultam... :) Javítottam!

á.tamás hozzászólása #90[válasz] 2006. augusztus 09. (szerda) 21:57:10
Webmester javítsa ki hibáját,mert a döntő :BALATONBOGLÁRON volt,nem almádiban !

á.tamás hozzászólása #89[válasz] 2006. augusztus 09. (szerda) 21:51:27
Köszönet a Liver 3és sportszerű fenti megnyilvánulásáért Nagy Petinek és csapatának.Vagyunk még azért többen is akik a sportszerűséget tartják legfontosabbnak a SPORT-ban.Mi is történt igazán? Szombat délben 6:3 arányban legyőztük a Livert,így a Nemzeti étterem bejutott a döntőbe már.Ha az utolsó csoport meccsünkön kikapunk,akkor csoport másodikként kerülünk az elődöntőbe és kikesik a Liver 3és.Ha nyerünk a Szalay Díszfaiskola ellen,akkor a Liver jut az elődöntőbe velünk.Hát az utóbbi történt.

csilla90 hozzászólása #88[válasz] 2006. augusztus 09. (szerda) 08:14:46
csak most láttam az összefoglalót. Berkes Laci gólja nagyon tetszett :) Gratu mindenkinek!!

á.tamás hozzászólása #87[válasz] 2006. augusztus 09. (szerda) 06:54:29
Hajrá Nemzeti !

soccer hozzászólása #86[válasz] 2006. augusztus 07. (hétfő) 16:42:28
Gratulálok a Livernek!!! És már csak azt szeretném megtudni, hogy olyan csapat, mint a cső-montage, minek indult el a döntőben, ha végig sem játszotta a meccseit???? Szép kis csapat!!! Inkább hagyták volna indulni a Mátra-Nissant, vagy a Balmaz-Fiúkat!!! Ők még a Tornagyőzelemre is esélyesek lettek volna!!

KoZso hozzászólása #85[válasz] 2006. augusztus 07. (hétfő) 15:05:18
Kedves Csilla90!

Köszönöm szépen.

Krisz hozzászólása #84[válasz] 2006. augusztus 07. (hétfő) 12:50:57
Gratulálok a Liver csapatának!! 7 éve, minden évben indulok a strandfoci bajnokság Abádszalóki tornáján, és szinte már az összes "nagy" csapattal sikerült összekerülnöm. A Liverrel már nem is tudom hányadszor, de szeretném elmondani, hogy messze a legszimpatikusabb csapat a "nagyok" mezőnyében. Nekem Ők testesítik meg a Strandfocit! Szerénység, barátság, csapatszellem és nem kis játéktudás!
Örülök, hogy Ők nyertek, csak azt sajnálom, hg személyesen nem láthattam!
Csendben jegyzem meg, hogy egy Nagy Peti nem válogatott!?
Na ezt magyarázza meg valaki.

csilla90 hozzászólása #83[válasz] 2006. augusztus 07. (hétfő) 12:47:43
Sportklubon kedden este 9-10 között megy a Beach Sport magazin. Annak a végén mindig van legalább 15 perc az aktuális strandfoci fordulóról

KoZso hozzászólása #82[válasz] 2006. augusztus 07. (hétfő) 12:02:17
Egy kérdésem lenne. Lesz a tévében valahol valmilyen összefoglaló erről a hétvégéről? Ha valaki tudja segítsen már infóval.....
Előre is köszi.

KoZso hozzászólása #81[válasz] 2006. augusztus 07. (hétfő) 11:59:11
Sziasztok!

Nagyon profi képek kerültek fel a döntőről. Aki nem volt ott, talán egy kicsit átérzi ennek a játéknak a sava - borsát..., ha mégsem, akkor gyorsan menjen ki a legközelebbi homokozóba és egy pár perces ugrálás után megtudja milyen homokban szaladgálni....
Szép volt Peti, szép volt fiúk.

nagypeti hozzászólása #80[válasz] 2006. augusztus 06. (vasárnap) 23:39:22
A Liver egyik játékosa vagyok.
Köszönöm a csapat nevében a gratulációt.
Külön köszönet a tiszafüredi Nemzeti Étteremnek,amiért egy ilyen megterhelő hétvégén, a továbbjutásuktól függetlenül,a nagy tét ellenére, pusztán a győzelem öröméért játszva megnyertek egy olyan
csoportmérközést, amelynek segítségével immár zsinórban
ötödször a legjobb 4-be kerültünk az országos bajnokság döntőjében.
Számunkra ez a cselekedet adta meg az igazi rangját a
tornának.

nagypeti hozzászólása #79[válasz] 2006. augusztus 06. (vasárnap) 23:15:18
...

szoszo hozzászólása #78[válasz] 2006. augusztus 06. (vasárnap) 21:43:19
Gratulálok a Livernek!!! És csatlakozom az előttem író KoZso-hoz. A Webmestertől pedig kérdezném, hogy nem Balatonbogláron volt a döntő?

KoZso hozzászólása #77[válasz] 2006. augusztus 06. (vasárnap) 20:12:01
Liver 3és. Megint jöttek, megint láttak és megint győztek. Egy baráti társaság akik már megint bizonyították csapategységüket. Sérülten, féllábal is végigküzdötték a tornát. Nincsenek összeigazolások, nincsenek százezres támogatók. Csak barátság és kész. Ők komolyan veszik, hogy a strandfoci csak egy hétvégi kikapcsolódás.

Gratulálok Nekik, hisz csapategységből példát mutattak immár sokadszor az ellenfeleknek, a nézőknek és nem utolsó sorban a szervezőknek, hisz nincs köztük a torna legjobb játékosa, a legjobb kapusa, a torna gólkirálya sem.

Le a kalappal srácok.
A torna győzelem mellett az rkölcsi győzelem is a tiétek.

Mit is mondhatnék mást , mint LIVER 3és....a többi...

WebMester hozzászólása #76[válasz] 2006. augusztus 02. (szerda) 22:22:29
Felkerült a döntő teljes programja!

Facebook

Belépés
E-mail Jelszó
regisztráció
Hirdetődoboz
Ranglista
1. Portugália 1470
2.
Oroszország
1415